Αγκαλιά και αποτροπή επίθεσης


despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
αυτο με την σβουρα δεν το καταλαβα?να πιασω το σκυλο μου κ να κανω σβουρες γυρω απο τον εαυτο μου?
 




admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
Κάποιες δημοσιεύσεις σβήστηκαν ως... πολύ off topic.

Παρακαλώ , όσο το δυνατόν να συγκρατούμε τον ενθουσιασμό μας και να μην παρασυρόμαστε σε chating μέσω forum και κυρίως εκτός θέματος.

Ευχαριστώ πολύ!
 


frenchie

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2009
93
0
Pireaus
Εγω παιδιά ως άσχετη είχα την κακή συνήθεια να χαιδεύω όλα τα αδέσποτα
Μέχρι που ένα βράδυ, που ήμουν άσχετη και ελαφρώς μεθυσμένη αφού γυρίζαμε από ένα μπαράκι, αρχισα να χαιδεύω 2 γλυκυτατές αδεσποτες σκυλιτες. Είχαν ξαπλώσει και εγώ τις χάιδευα και χαιρόμουνα...το μόνο που θυμάμαι απο κει και πέρα είναι ένα μεγάλο μαυρο σκυλί να πλησιαζει τρεχοντας και να μου αρπάζει χέρι και στη συνέχεια βλέφαρο! Κατέληξα στο εφημερεύον στη Νίκαια, μου είχε κόψει κομματάκι από το βλέφαρο και μου έκαναν ράμματα...για καλή μου τύχει δεν φαίνεται πλέον καθόλου...
τότε δεν είχα σκύλο..τώρα με το φρέντσι έχουμε ένα προβλημα, στον πειραια γίνεται χαμός με τα αδέσποτα...μια φορά ήρθαν 4 απο πίσω μασ και ο ένας πήγε να τον αρπάξει απτην πλάτη! Ασχετη και γω τον πήρα αγγαλιά και άρχισα να περπατάω γρήγορα και δήθεν ψύχραιμα προς το σπιτι...εκ των υστέρων το είπα σε εκπαιδευτή και μου είπε ποτε αγκαλιά καλύτερα να τον κρατάω πίσω μου και να προτεινω το σώμα μου στο αδέσποτο...αλλα έχω φοβηθει πλέον, όταν τον βγάζω βόλτα "ακούω φωνές" lol παράνοια
 




frenchie

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2009
93
0
Pireaus
ναι, προφανώς...απλως τώρα έχω γίνει πιο επιφυλακτική και δε μου αρέσει αυτό...ίσως ήταν ο αρχηγος της αγέλης η κατι...η απλώς παλιοχαρακτήρας! ακουσα φήμες εκτων υστέρων για ένα τέτοιο σκυλι στο Μικρολίμανο...(που δαγκώνει)