Αθλήματα για ημίαιμο σκυλο


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
Δεν καταλαβαινω?Οποιος εχει σκυλο τι?Δεν πρεπει να παει απο ολα τα κλαμπ που κανουν ατζιλιτι για να δει και να αποφασησει?Δεν πρεπει να παει σε αγωνες να δει τα αποτελεσματα και την εικονα των σκυλων?Ξεχωρα αν τον ενδιαφερει να κατεβει η οχι σε αγωνες.
και γιατί να μην πάει να δει και προπονήσεις των κλάμπ και αγώνες και τα επτά θαύματα του κόσμου......ποιος τον κρατάει ? ας πάει όπου θέλει ο άνθρωπος...

και ατζίλιτυ μπορεί να κάνει για την πλάκα του...
και σε αγώνες αν θέλει μπορεί να τρέξει ....
 


Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
και γιατί να μην πάει να δει και προπονήσεις των κλάμπ και αγώνες και τα επτά θαύματα του κόσμου......ποιος τον κρατάει ? ας πάει όπου θέλει ο άνθρωπος...

και ατζίλιτυ μπορεί να κάνει για την πλάκα του...
και σε αγώνες αν θέλει μπορεί να τρέξει ....
Αυτο λέω να πάει...
Επρεπε απο αυτη την απαντηση να καταλαβω την προηγουμενη?
 


east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
Δεν καταλαβαινω?Οποιος εχει σκυλο τι?Δεν πρεπει να παει απο ολα τα κλαμπ που κανουν ατζιλιτι για να δει και να αποφασησει?Δεν πρεπει να παει σε αγωνες να δει τα αποτελεσματα και την εικονα των σκυλων?Ξεχωρα αν τον ενδιαφερει να κατεβει η οχι σε αγωνες.
Νομιζω οτι η πλειοψηφια των ιδιοκτητων που θελουν να δοκιμασουν η να κανουν την πλακα τους θα το κανουν με κριτηριο την οικονομια κ την αποσταση. Ειδικα αν δεν εχουν υψηλοτερων προδιαγραφων απαιτησεις.....
Αν αποκτησουν στο μελλον ισως να ψαχτουν σε "ολα τα κλαμπ" που ανεφερες προηγουμενως......
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
Αυτο λέω να πάει...
Επρεπε απο αυτη την απαντηση να καταλαβω την προηγουμενη?
τι να σου πω τώρα καλέ μου άνθρωπε....
εδώ δεν είμαστε σίγουροι ότι ο σκύλος θα έχει .....ευλύγιστη μέση...:D
 
  • Like
Reactions: mareco


Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
Νομιζω οτι η πλειοψηφια των ιδιοκτητων που θελουν να δοκιμασουν η να κανουν την πλακα τους θα το κανουν με κριτηριο την οικονομια κ την αποσταση. Ειδικα αν δεν εχουν υψηλοτερων προδιαγραφων απαιτησεις.....
Αν αποκτησουν στο μελλον ισως να ψαχτουν σε "ολα τα κλαμπ" που ανεφερες προηγουμενως......
Συμφωνώ,απλα η αρχικη μου απορια-ερωτημα ηταν πως και δεν ελαβε τετοια απαντηση.Απλα με παρεξενεψε...
Πως ομως θα μαθει πιο κλαμπ την βολευει εστω και χιλιομετρικα και χρηματικα?

τι να σου πω τώρα καλέ μου άνθρωπε....
εδώ δεν είμαστε σίγουροι ότι ο σκύλος θα έχει .....ευλύγιστη μέση...:D
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 


east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
@Dimi_21
Δεν νομιζω να ρωτησε ποτε ΠΟΥ να παει....
Ειμαστε στην φαση της ερωτησης ΑΝ πρεπει να παει.
Τωρα για αγωνες κλπ που να τον στειλουμε τον ανθρωπο;;;; Σε δυο μηνες στην Κομοτηνη η να περιμενει μεχρι τα Χριστουγεννα να δει πρωτη φορα απο κοντα; :p

Τεσπα οριακα 3+3 στιβους εχει ολη η Αττικη αν μενει Αθηνα..... Ας πει ποια περιοχη των βολευει να δει που του πεφτει ο κοντινοτερος......

Υ. Γ. Για να μην παρεξηγηθω, μακαρι να παει να τους δει ολους κ να παει κ στην Κομοτηνη να δει αγωνες, αλλα μεχρι τωρα δεν γνωρισα κανεναν τοσο..... φανατικο! :p
 
  • Like
Reactions: mareco


Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
Οκ...Απλα εκει θα λυθουν και ολες οι αποριες τεσπα.

Υ.Γ εγω ακολουθω μονο μου φενεται,η Κομοτηνη βεβαια δεν εχει Μακη Δημακη αλλα κατι θα εχει και αυτη :D
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Συμφωνώ,απλα η αρχικη μου απορια-ερωτημα ηταν πως και δεν ελαβε τετοια απαντηση.Απλα με παρεξενεψε...
Πως ομως θα μαθει πιο κλαμπ την βολευει εστω και χιλιομετρικα και χρηματικα?


:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Και για να μην κουράζεσαι να παραξενεύεσαι, όχι, δεν έστειλα με πμ που να πάει ή που να μην πάει. Ότι θέλει να μάθει, θα το ρωτήσει και θα της απαντηθεί δημόσια, από εμένα τουλάχιστον, όπως κάνω πάντα. Τόσοι είμαστε άλλωστε εδώ μέσα, με άποψη (αντικειμενική) για τα πάντα.
 




Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
Μα αν για κατι εισαι γνωστη εισαι για την αντικειμενικοτητα σου.
Και επειδη βαριεμαι να μπαινω και να βγαινω.Σου εχω ξανα πει ουδεμια σχεση θελω να εχω με ατομα σαν και εσενα οποτε θα σε παρακαλουσα να μην μου κανεις το ονομα μου ουτε quote.Ευχαριστω
 






ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Τι απαντήσεις να πάρει κάποιος που απλά θέλει να εκτονώσει το σκύλο του???Πέρα απο το κοντινότερο δεν νομίζω οτι παίζει ρόλο κάτι άλλο....
Η συζήτηση μοιάζει με άντρες που μετράνε ποιός το έχει μεγαλύτερο...(το αμάξι...)
Όταν μιλάμε για πρωταθλητισμό αλλάζει το πράγμα,αλλά να βλέπουμε τι ζητάει ο θεματοδέτης...
 


Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
Τι απαντήσεις να πάρει κάποιος που απλά θέλει να εκτονώσει το σκύλο του???Πέρα απο το κοντινότερο δεν νομίζω οτι παίζει ρόλο κάτι άλλο....
Η συζήτηση μοιάζει με άντρες που μετράνε ποιός το έχει μεγαλύτερο...(το αμάξι...)
Όταν μιλάμε για πρωταθλητισμό αλλάζει το πράγμα,αλλά να βλέπουμε τι ζητάει ο θεματοδέτης...
Ποιο μνμ σου εδωσε την εντυπωση οτι εχει να κανει με των "αντωγωνισμο" των ανδρων.Για να πω στον admin να το διωρθωσει.
Ειπα απο την αρχη σε αλλα παρομοια θεματα,η απαντηση που δινεται ειναι πηγαινε απο τα κλαμπ.Και σε εκεινα τα θεματα ο θεματοδοτης ελεγε να ασχοληθω με το σκυλι οχι να γινω πρωταθλητης.Μια απορια εξεφρασα.

Δεν ειχα σκοπο παντως να θεσω το κομματι του ανταγωνισμου μεταξυ των κλαμπ.
Ετσι και αλλιως δεν τιθεται θεμα.Και αντικειμενικα και υποκειμενικα
 


nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Κ σε εμένα που είμαι τρίτος,μου φάνηκε πως με πλάγιο τρόπο αυτό προσπαθούσες να εκμαιεύσεις.Σαν να φοβήθηκες ότι θα πάει να δει ένα club μόνο κ αυτό που πιθανώς προπονείσαι εσύ δε θα έχει ποτέ την ευκαιρεία να φανεί.

Αν νομίζετε ότι ετσι προάγετε το sport πάντως,συνεχίστε έτσι.Εμένα όπως έγραψα δε με αφορά το άθλημα κ είτε το μειώνετε είτε το τιμάτε,όσοι ασχολείστε με αυτό,λίγο με απασχολεί.
 
  • Like
Reactions: Dimi_21




zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
Εγω παντως περιμενω φωτο απο τα γερμανοειδη βατραχοποδαρα.
Για τα κλαμπ και τα λοιπα αν ημουν 5 χρονια νεοτερος κατι θα εγραφα,παει τωρα γερασα εχω και μορφολογικο....
 
  • Like
Reactions: TARA


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Πάτε καθόλου καλά; Το φόρουμ δεν είναι το μαγαζάκι κανενός..έκανε ένας άνθρωπος μια ερώτηση, είπα εγώ ας μιλήσει με το @mareco που ξέρω ότι ασχολείεται με agility, έγραψε και εκείνη την άποψη της και τέλος...Ο ανταγωνσμός σας μάρανε μεταξύ σας...Αντί να είστε όλοι μια γροθιά για να καταφέρετε κάτι...Για αυτό προοδεύουμε παντού.
 


Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
Κ σε εμένα που είμαι τρίτος,μου φάνηκε πως με πλάγιο τρόπο αυτό προσπαθούσες να εκμαιεύσεις.Σαν να φοβήθηκες ότι θα πάει να δει ένα club μόνο κ αυτό που πιθανώς προπονείσαι εσύ δε θα έχει ποτέ την ευκαιρεία να φανεί.

Αν νομίζετε ότι ετσι προάγετε το sport πάντως,συνεχίστε έτσι.Εμένα όπως έγραψα δε με αφορά το άθλημα κ είτε το μειώνετε είτε το τιμάτε,όσοι ασχολείστε με αυτό,λίγο με απασχολεί.
Eυχαριστώ για την ειλικρινή απάντηση.Αλλα ΔΕΝ κανω ατζιλιτι (στο χωρο που προπονουμαι κανουν ατζιλιτι).
Αλλα αν θεωρησουμε οτι ειναι το ιδιο πραγμα λογο χωρου και σχεσεων.Οχι δεν φοβαμαι αν χαθει το κλαμπ που δουλευω σε καμια των περιπτωσεων και δεν εχω και λογο.
Μια απλη "παρατηρηση" εκανα,και τωρα διαβαζω απαντησεις απο αντρικο αναγωνισμο μεχρι φοβο!
 


Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
Πάτε καθόλου καλά; Το φόρουμ δεν είναι το μαγαζάκι κανενός..έκανε ένας άνθρωπος μια ερώτηση, είπα εγώ ας μιλήσει με το @mareco που ξέρω ότι ασχολείεται με agility, έγραψε και εκείνη την άποψη της και τέλος...Ο ανταγωνσμός σας μάρανε μεταξύ σας...Αντί να είστε όλοι μια γροθιά για να καταφέρετε κάτι...Για αυτό προοδεύουμε παντού.
Το σχολιο μου ηταν απλο χωρις να κρυβει τπτ απο πισω,απλα μου εκανε εντυπωση εκεινη την στιγμη και το εγραψα.Ουτε για εσενα ηταν κατι,ουτε για καμια αλλη ετσι και αλλιως τα σχολια της ΔΕΝ τα βλεπω.
Τωρα πως απο ενα απλο ποστ.Βγαινουν συμπερασματα οπως ειπα και επανω καθε λογης δεν ξερω.