Αλλοίωση θεμάτων


Status
Κλειδωμένο θέμα

jac

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
800
2
Italia
Απο που προκύπτει οτι,θελω εγω συγκεκριμενα να γινω μοντ;
απεκτισες ιδιοτητες μενδιουμ στην αλλοδαπη;
Πρώτον εαν είσαι γεννημένος το 1960 θα πρέπει να σταματήσεις να λες τους υπόλοιπους γέρους γιατί δεν σε παίρνει ηλικιακά....
Δεύτερον φυσικά και απέκτησα σπουδάζω με υπερεντατικά στην Α.Σ.Μ.Κ.Μ (ανωτατη σχολήν μπουρδολογίας και μεντιουμλογίας)....και εχω και κληρονομικό χάρισμα


Να συμπληρώσω οτι η ειρωνεία είναι ταλέντο και εκτιμώ ιδιαίτερα όσους το καλλιεργούν.....
Και ναι εκνευρίζομαι και εγώ η άσχετη απο το πουθενά με τα 10000 νέα μέλη που ανοίγουν θέμα ''βοηθεια σώστε με'' δεν γράφουν στα ελληνικά, δεν γράφουν αλήθεια για το πρόβλημα τους, η μπαινουν να τρολάρουν και περιμένουν να τους πάρουν στα σοβαρά....

Τέλος ναι ΟΥΤΕ και εμένα μου αρέσουν τα όσα γράφουν μερικές φορές και οι μοντ αλλά αγνοώ οτι δεν μου αρέσει...δεν περιμένω ενα μάτσο άγνωστοι να ενθουσιαστούν με την πάρτη μου και να πέσουν πάνω μου να με συντρέξουν, να μου χαϊδέψουν τα αυτιά κτλ....
 
Last edited:


kyriakos91

Well-Known Member
22 Δεκεμβρίου 2011
1.237
0
Νίκαια
Τελικά έχει δίκιο ένας φίλος που λέει ότι μας ψεκάζουν ,αρχίζω να πιστεύω ότι τελικά μας ψεκάζουν .
Μήπως να κάνουμε εκλογές και για δεκαπενταμελές;
Διασκεδάστε με τα σκυλιά σας και την ανταλλαγή απόψεων και ας μείνουμε μέχρι εκεί .
Είναι πολύ επικίνδυνο να κατηγορείτε ανθρώπους που δεν έχετε γνωρίσει από κοντά και δεν τους ξέρεται .

Ααααα και κάτι ακόμα
Την Αμερική την έχουν ανακαλύψει εδώ και χρόνια , όπως επίσης τον τροχό ,την φωτιά και άλλα πολλά


Και να σκεφτεί κανείς ότι το θέμα αυτό όταν άνοιξε δεν είχε καμία σχέση με τους ΜΟD .
Εγω κυκλοφορω με μασκα σαν του mikeuis απο το μπραφ+ομπρελα!Δεν με παιρνει τιποτα λεμε!
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
δεν ήξερα οτι μόνο γεροντομέλη έχει εδώ και έψαχνα γαμπρό.....
Πω πω τι γίνεται εδώ μέσα... και εγώ τόσο καιρό απέφευγα να διαβάσω τη συνέχεια του θέματος...
Και μόλις το έγραψες....πόσταρε ο από πάνω για του λόγου το αληθές
Ζηλεύεις ρε, την ωριμότητα και την γοητεία μου... χαχαχαχαχαχα:p:D:D
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Τί τρώγεστε ωρέ χρονιάρες μέρες;;;
Στο φόρουμ αυτό μοιραζόμαστε την τρέλα μας για τα σκυλιά, δεν χρειάζεται να αρέσουμε και όλοι σε όλους!!!!
 


fotis1960

Well-Known Member
4 Μαρτίου 2008
365
68
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ-ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Πρώτον εαν είσαι γεννημένος το 1960 θα πρέπει να σταματήσεις να λες τους υπόλοιπους γέρους γιατί δεν σε παίρνει ηλικιακά....
Δεύτερον φυσικά και απέκτησα σπουδάζω με υπερεντατικά στην Α.Σ.Μ.Κ.Μ (ανωτατη σχολήν μπουρδολογίας και μεντιουμλογίας)....και εχω και κληρονομικό χάρισμα
Κατ' αρχην λυπαμαι,
αυτον που πληρωνει για να σπουδασεις μπουρδολογια.
Χωρις πλακα τωρα,
Επιβεβαιωνεται για αλλη μια φορα,
η ανακολουθια της Πανεπιστημιακης μορφωσης σημερα,
με τη γενικη γνωση.
Το γεροντοπαλληκαρο και η γεροντοκορη,
ειναι ενοιες,
εντελως διαφορετικες απο την γρια και τον γερο.
 




jac

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
800
2
Italia
Κατ' αρχην λυπαμαι,
αυτον που πληρωνει για να σπουδασεις μπουρδολογια.
Χωρις πλακα τωρα,
Επιβεβαιωνεται για αλλη μια φορα,
η ανακολουθια της Πανεπιστημιακης μορφωσης σημερα,
με τη γενικη γνωση.
Το γεροντοπαλληκαρο και η γεροντοκορη,
ειναι ενοιες,
εντελως διαφορετικες απο την γρια και τον γερο.

Εγώ λυπάμαι που άνθρωποι μεγαλύτεροι απο τον πατέρα μου, γκρινιάζουν σε σκυλοφόρουμ για την διαχείριση λες και κατάφεραν να φτιάξουν την διαχείριση της χώρας τους...

Η επιστήμη μου είναι εκ διαμέτρου αντιθετη με την γλωσσολογία....αλλά την ειρωνεία την ξεχωρίζω...
 


mad00lini

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2011
2.618
29
Σε συζητήσεις ευρύτερου περιεχομένου υπάρχει η επιλογή να αγνοήσεις κάποιο μέλος γενικότερα.
Δυστυχώς/Ευτυχώς δε μπορείς να αγνοήσεις mod.

Τώρα για την αλλοίωση θεμάτων, υπεύθυνοι είμαστε και εμείς τα απλά μέλη και οι mod σε δεύτερο επίπεδο. Αν δεν πάμε εμείς την κουβέντα μέσω Βραζιλίας, δε χρειάζεται να γίνει ο mod κακός. Αν όμως ο άλλος ψάχνει που θα αφήσει το σκύλο του κι εμείς του λέμε "ΔΕ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΡΑΤΟ ΑΝΘΕΛΛΗΝΑ;" και η συζήτηση πάει αλλού, τότε ναι οι mod πρέπει να μπουκάρουν για να φέρουν μια τάξη.
 


Status
Κλειδωμένο θέμα