Αλλοίωση θεμάτων


Status
Κλειδωμένο θέμα

Αιμιλία

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2012
65
1
Ουουφφ!!!Καταφερα και τελειωσα το διαβασμα του θεματος!!:confused:
Καταρχην,ειρηνη ημιν!Αγιες μερες που περασαν και ακομα δε προλαβαμε να χονεψουμε τους κουραμπιεδες!

Η αληθεια ειναι οτι γενικα υπαρχει μια α' επιθετικοτητα οταν (συνηθως) ανοιγουμε εμεις οι καινουριοι ενα θεμα..
Αυτο που θα θελα να πω ειναι ας αφησουμε πρωτα τον αλλο να μιλησει και μετα αν οντως εχει αδικο,λεει βλακεια,ειναι εκτος κλπ κλπ καντε ρε παιδια μια αναφορα στους μοντερειτορς(με προφορα παρακαλω:rolleyes:) να κλεισουν το θεμα η να διαγραφουν τα "ακυρα" σχολια-διαπληκτισμους για να μην εχει κανεις παραπονο οτι υπαρχουν μακροσκελη θεματα!

Και επειδη προσφατως δεχτηκα μια μινι επιθεση χωρις να εχω αναπτυξει αυτο που εννοουσα και κατευθειαν αρχισε ο καταιγισμος,ναι θα προτιμουσα οτιδηποτε θεμα υπηρχε να το λυναμε πμ,παρα να αρχισουμε να ξεκατινιαζομαστε στο ποστ
 


kyriakos91

Well-Known Member
22 Δεκεμβρίου 2011
1.237
0
Νίκαια
Πολλες φορες διαγραφονται σχολια επειδη εχεις αντιθετη γνωμη απο μοντ!Τι να λεμε τωρα...Γινεται καταχρηση της ιδιοτητας του συντονιστη εδω μεσα..Σε αλλα φορουμ που συμμετειχα πιο παλια καθε μηνα αλλαζανε οι μοντ ωστε να μην γινεται καταχρηση! Μαλιστα θα γινοτανε και ψηφοφορια για το ποιους θα θελαμε για μοντ και εβαζε συμμετοχη ηθελε!Ισως θα μπορουσε να γινει και εδω..Αληθεια ο admin γιατι ειναι αφαντος?Δεν θα επρεπε να συμμετεχει στις συζητησεις του φορουμ?Μονο μεσω e-mail μπορεις να επικοινωνησεις μαζι του και αν σου απαντησει..Αφου εκεινος το εφτιαξε και ηγειται της προσπαθειας αυτης δεν θα επρεπε να εχει πιο ενεργο ρολο?Λεω εγω με το φτωχο μου το μυαλο!
 
Last edited:




kyriakos91

Well-Known Member
22 Δεκεμβρίου 2011
1.237
0
Νίκαια
Αν αυτο καταλαβες μαλλον δεν γραφω εγω καλα η δεν ξερεις να διαβαζεις εσυ υποθετω..Εγω απλα ρωταω γιατι δεν συμμετεχει?Δικο του δημιουργημα ειναι το φορουμ..Δεν πρεπει να το οργανωνει?Λεω εγω τωρα..Δηλαδη αφηνει καποιους μοντ να κανουν οτι θελουν και αν εχω εγω προβλημα με καποιον πρεπει να ψαχνω εναν ανθρωπο που ειναι αφαντος?Ουτε inbox δεν μπορω να του στειλω να κανω μια ερωτηση...

υ.γ ειναι μηνυση:D
 
Last edited:




kyriakos91

Well-Known Member
22 Δεκεμβρίου 2011
1.237
0
Νίκαια
Εστω και ετσι να γινεται εδω υπαρχει καποια ανανεωση?Εδω υπαρχουν ατομα απο οσο δει που μπορουν να διαγραψουν ποστ η σχολιο και δεν λεει στο avatar οτι ειναι μοντ...

Επισης στα σοβαρα φορουμ ο admin εχει ενεργο ρολο...
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Αν αυτο καταλαβες μαλλον δεν γραφω εγω καλα η δεν ξερεις να διαβαζεις εσυ υποθετω..Εγω απλα ρωταω γιατι δεν συμμετεχει?Δικο του δημιουργημα ειναι το φορουμ..Δεν πρεπει να το οργανωνει?Λεω εγω τωρα..Δηλαδη αφηνει καποιου μοντ να κανουν οτι θελουν και αν εχω εγω προβλημα με καποιον πρεπει να ψαχνω εναν ανθρωπο που ειναι αφαντος?Που δεν ξερω ΚΑΝ ποιος ειναι?Ουτε inbox δεν μπορω να του στειλω να κανω μια ερωτηση...
Βρε παιδί μου...επειδή το 'χω τελειώσει το σχολείο, και τις δώδεκα τάξεις [δώδεκα δεν έπρεπε να είναι; :rolleyes:]...συμφωνώ σου λέω σε όσα γράφεις. Μάλιστα, άμα τον βρεις, ενημέρωσε κι εμένα σε παρακαλώ, γιατί εκκρεμούν κάτι ban, που έχουν καθυστερήσει και πρέπει να τακτοποιηθούν :wink:
 


kyriakos91

Well-Known Member
22 Δεκεμβρίου 2011
1.237
0
Νίκαια
Εμενα δεν ειναι δουλεια μου να τον βρω...Υποθετω οτι επικοινωνειται εσεις μαζι του!

Οσο για τα μπαν αμα θες τα ριχνεις και εσυ;-)
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Μπαααα...που να τον ενοχλούμε τώρα;;;

Εχουμε καλύτερα πράγματα να κάνουμε, κι εμείς κι αυτός.

Δεν βρίσκεις κι εσύ επιτέλους, τίποτα παραγωγικότερο, από το να ασχολείσαι συνεχώς με τα παράπονα μαζί μου; Κρίμα είναι. Είσαι και μικρό παιδί. Βρες κάτι καλύτερο για το νέο έτος. Ξεκόλλα, γιατί...πίστεψέ με, μόνο εσύ [και μερικοί ακόμη] χαλιέστε με κάτι τέτοια. Σίγουρα όχι εγώ και ακόμη πιο σίγουρα, όχι ο admin :cool:
 


ASFE

Well-Known Member
11 Μαϊου 2011
911
26
45
Αθηνα..Δυστυχως.
Εμενα η μοναδικη ενσταση μου ειναι οτι μερικοι μοντ εχουν να μπουν μηνες και 'κρατανε' τις θεσεις απο αλλα πιο ενεργα μελοι. Αλλα αν ειναι επιλογη του Αντμιν η εν λογω κατασταση το σεβομαστε και προχωραμε.
 


Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Παδια θελω να βαλω bannerακι - διαφημισουλα στο site. Ποσο παει το μηνα; Θελω να μιλησω με admin.
(mareco μη το σβησεις)
 




st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Εμενα δεν ειναι δουλεια μου να τον βρω...Υποθετω οτι επικοινωνειται εσεις μαζι του!

Οσο για τα μπαν αμα θες τα ριχνεις και εσυ;-)
Δεν μπορούμε να κάνουμε ban εμείς Κυριάκοοο!Εκεί να δεις κατάχρηση που θα γινόταν!:p

Η σοβαρότητα ενός forum είναι αυτή που καθορίζει ο admin!Αυτουνού το "μαγαζάκι" είναι, αυτός ορίζει!
Και εδώ ανανεώνονται, απλώς αργούν;)

Την καλημέρα μου!
 


kyriakos91

Well-Known Member
22 Δεκεμβρίου 2011
1.237
0
Νίκαια
Μπαααα...που να τον ενοχλούμε τώρα;;;

Εχουμε καλύτερα πράγματα να κάνουμε, κι εμείς κι αυτός.

Δεν βρίσκεις κι εσύ επιτέλους, τίποτα παραγωγικότερο, από το να ασχολείσαι συνεχώς με τα παράπονα μαζί μου; Κρίμα είναι. Είσαι και μικρό παιδί. Βρες κάτι καλύτερο για το νέο έτος. Ξεκόλλα, γιατί...πίστεψέ με, μόνο εσύ [και μερικοί ακόμη] χαλιέστε με κάτι τέτοια. Σίγουρα όχι εγώ και ακόμη πιο σίγουρα, όχι ο admin :cool:

Kαταρχην δεν μιλησα για σενα!Οποτε οποιος εχει την μυγα ξερεις τι λενε..Εγω μιλαω γενικα για την βελτιωση λειτουργειας του φορουμ.Τοσο κακο ειναι?

Οσο για το αν εχω κατι καλυτερο πολλα!Αλλα απο την στιγμη που ασχολουμε και με το φορουμ δεν ειναι τοσο κακο να κανω προτασεις εστω και αν ανουσιες για καποιους.

@Καλημερα και καλη χρονια Στελιο!
 




Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Μια χαρα λειτουργει το forum. Τι κωλοπιλάλα σας εχει πιασει ολους;;
(mareco μη το σβησεις)
 




kyriakos91

Well-Known Member
22 Δεκεμβρίου 2011
1.237
0
Νίκαια
Μια χαρα λειτουργει το forum. Τι κωλοπιλάλα σας εχει πιασει ολους;;
(mareco μη το σβησεις)
Αφου ολους μας εχει πιασει κωλοπιπιλα οπως λες αλλα και το φορουμ εχει γεμισει με ποστ φυγεις πιστευεις οτι ολα λειτουργουν αρμονικα?Εκτος αν θελετε να γραφετε 5-10 ατομα μονο και να ειναι κλειστο κλαμπ!
 






Status
Κλειδωμένο θέμα