Αμάν καταστροφή












matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.431
1.022
Τιποτα δεν κυνηγουσε καλε. Η βρωμογατα τα εκανε ολα. Δεν βλεπεις δολοφονικο βλεμμα που εχει? Ασε που ειναι και πιο κοντα στα πειστηρια του εγκληματος :p
 


dogmaster

Well-Known Member
21 Νοεμβρίου 2012
117
0
σωστά .. ο σκύλος είναι δίπλα στην πόρτα άρα τώρα μόλις μπήκε.. και άλλωστε ο σκύλος έχει ξαφνιαστεί.! σωστα?
 




mad00lini

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2011
2.618
29
Δε θα με πείραζε τόσο πολύ να φάει φαγητό, το έχει κάνει άλλωστε. Αν όμως μου χαλούσε οτιδήποτε καρεκλοκαναπεδοειδές, θα έτρωγε τόσο crate...
 


Annouko

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2011
1.197
9
Θεσσαλονικη
Δε θα με πείραζε τόσο πολύ να φάει φαγητό, το έχει κάνει άλλωστε. Αν όμως μου χαλούσε οτιδήποτε καρεκλοκαναπεδοειδές, θα έτρωγε τόσο crate...
Εμας η αληθεια ειναι οτι μας εφαγε οτι γωνια υπηρχε σε τραπεζακι οταν αλλαζε δοντακια αλλα μεχρι εκει.
Τπτ αλλο δεν πειραξε ευτυχως ποτε.
 


oscar the grouch

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2012
84
9
Ο δικός μου καταστρέφει όταν δεν είμαι παρόν, συνήθως το βράδυ. Το δωμάτιο που κοιμάται έχει βιβλιοθήκη και προσπαθεί να μάθει αγγλικά κάνοντας έφοδο στα βιβλία. Επίσης τα βάζει με ρακετες, πλαστικά κουτιά και ότι βρει γύρω του για να εκτονωθεί.

Δεν καταστρέφει όμως καναπέδες και γενικά έπιπλα, όπως είδα να κάνουν αλλά σκυλιά στις φωτογραφίες. Κοιμάται πάνω σε ένα παλιό μόνο στρώμα και μέχρι τώρα είναι αμασητο ευτυχώς !!!



Sent from my iPhone using my iPhone
 
Last edited:


giouli4

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
398
0
έπρεπε να τραβάω κι εγώ φότο κάθε φορά που γυρνούσαμε σπίτι όταν ήταν κουτάβι η δεσποινίς....
αλλά που μυαλό για φώτο! έτρεχα να κρύψω το κουτάβι μέχρι να ηρεμήσει ο άντρας μου!!:p
 


dogmaster

Well-Known Member
21 Νοεμβρίου 2012
117
0
Ο δικός μου καταστρέφει όταν δεν είμαι παρόν, συνήθως το βράδυ. Το δωμάτιο που κοιμάται έχει βιβλιοθήκη και προσπαθεί να μάθει αγγλικά κάνοντας έφοδο στα βιβλία. Επίσης τα βάζει με ρακετες, πλαστικά κουτιά και ότι βρει γύρω του για να εκτονωθεί. Δεν καταστρέφει όμως καναπέδες και γενικά έπιπλα, όπως είδα να κάνουν αλλά σκυλιά στις φωτογραφίες. Κοιμάται πάνω σε ένα παλιό μόνο στρώμα και μέχρι τώρα είναι αμασητο ευτυχώς !!!Sent from my iPhone using my iPhone
νόμιζα ότι τ σκυλί σου τ έχεις στην ταράτσα... έτσι δεν έγραφες σε άλλο πόστ... αν κάνω λάθος οκ
 


dogmaster

Well-Known Member
21 Νοεμβρίου 2012
117
0
σόρρυ ... φίλε οσκαρ νόμιζα ότι ήσουν εσυ αλλά τελικά ήταν άλλο μέλος... και πάλι συγνώμη
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981