Αμετανόητος με το τράβηγμα...






merlin 1

Well-Known Member
14 Αυγούστου 2011
358
0
ααα γυναικα εισαι ..... απλα ο σκυλος δεν σε υπολογιζει γιατι απλα δεν εχεισ τη δυναμη

να του επιβληθεις μολις το κανεις δυνατα ΄΄η οπως σου λεει ο φιλος καρφι

να δεις για ποτε στρωνουν οι προβληματικες συμπεριφορες
 


golden boy

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2010
805
93
Hell
Δεν το κανει συνεχομενα,το να τραβαει σαν τρελλος.Η ξεκιναει να προπορευεται λιγακι και στο τελος να φτανει να ψιλοτραβαει,η τραβαει αποτομα οταν θελησει να μυρισει κατι.Και το κανει και στους δυο,αντρα και γυναικα:)
Ειναι και οι φορες βεβαια που εκτροχιαζεται,σπανιες,αλλα το κανει,οπως οταν βρισκεται σε χωρο με πολυ μεγαλο ενδιαφερον,πχ σκυλοπαρκα η παραλια.
 


agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
ααα γυναικα εισαι ..... απλα ο σκυλος δεν σε υπολογιζει γιατι απλα δεν εχεισ τη δυναμη

να του επιβληθεις μολις το κανεις δυνατα ΄΄η οπως σου λεει ο φιλος καρφι

να δεις για ποτε στρωνουν οι προβληματικες συμπεριφορες
Ωχ, τι ακούμε νυχτιάτικο.....
Σωστά...καρφί..., άσχετα αν ξέρεις ή δεν ξέρεις να το χρησιμοποιείς...
Και αφού ...στρώσουν οι...συγκεκριμένες προβληματικές συμπεριφορές..., δημιουργούνται άλλες...

Δηλαδή για σένα οι γυναίκες τι σκυλί πρέπει να έχουν?
Ή μήπως πρέπει να είναι...bodybuilders/αρσιβαρίστριες για να έχουν...μεγαλόσωμο σκύλο...???
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
merlin 1.....τι λες?????

Ο σκύλος δεν την υπολογίζει επειδή είναι γυναίκα????
Ο σκύλος για να μάθει να περπατάει δίπλα θέλει απαραιτήτως πνίχτη και καρφιά????

Αυτές οι απόψεις έχουν δημιουργηθεί από δική σου...παρατήρηση ή τις έχεις διαβάσει κάπου?
 


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
γιαυτο υπαρχει ο εκπαιδευτης σφου υπαρχει

ρε φαιμινιστριες σταματηστε,εννοει οτι δεν την υπολογιζει και επειδη ειναι γυναικα δεν εχει τη δυναμη να το διορθωσει οπως πρεπει
 


golden boy

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2010
805
93
Hell
Ναι..τελευταια ομως δεν υπαρχει εκπαιδευτρια λογω οικογενειακων της υποχρεωσεων και σε μια σχολη που πηγα μου ζητουσαν τρελλα λεφτα..τι να λεμε.Α ,και μου ειπαν να αφησω καλυτερα τον σκυλο εκει,κατι που το ΑΠΟΚΛΕΙΩ.Καλυτερα να τραβαει μια ζωη,παρα να τον αφησω εκει εστω και για μια μερα.Εψαχνα για ομαδικα μαθηματα,οπως καναμε και στην αρχη αλλα δεν βρηκα κατι..
 


agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
σούπερμαν...
Δεν είναι θέμα φεμινισμού, αλλά κοινής λογικής...
Δηλαδή εμένα ο Άρης, 40 κιλά σκύλος, πως με υπολογίζει?
Και πως καταφέρνω και τον κοντρολάρω?
Και το έχω ξαναπεί ...δεν θέλει κόπο, θέλει τρόπο..., είτε είσαι γυναίκα είτε άντρας...
 


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
εκπαιδευτες εχετε εκει πανω!!ψαχτω λιγο το θεμα..ειναι μαλακια να μη περπαταει ο σκυλος σου διπλα αμα χρειαζεται και επισης ειναι μαλακια να ταλαιπωρησε κ συ κ αυτος με το να κανεις οτι να ναι
 


golden boy

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2010
805
93
Hell
Και επειδη μου αρεσει να το παλευω και οχι να μου το ''φτιαξει'' καποιος αλλος,προσπαθω να βρω που κανουμε εμεις το λαθος και να το διορθωσουμε.
 


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
σούπερμαν...
Δεν είναι θέμα φεμινισμού, αλλά κοινής λογικής...
Δηλαδή εμένα ο Άρης, 40 κιλά σκύλος, πως με υπολογίζει?
Και πως καταφέρνω και τον κοντρολάρω?
Και το έχω ξαναπεί ...δεν θέλει κόπο, θέλει τρόπο..., είτε είσαι γυναίκα είτε άντρας...

αμα δεις το νικμειμ λεει γκολντεν μποι.και γω αντρας-αγορι νομιζα οτι ειναι.
αυτο εννοουσε ο μερλιν με το οτι( α εισαι γυναικα).
το οτι δεν την υπολογιζει ο σκυλος δεν εχει να κανει με το γενος.

εντιτ γκολντεν το λαθος εσυ μππορει να μη το βλεπεις.κ δεν ειπνα στο φτιαξουνε αλλα να βρεις τη λυση χωρις να ταλαιπωρεις το σκυλο
 


golden boy

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2010
805
93
Hell
@superman,μαζι γραφαμε.
Δεν μπορω να σου εξηγησω ακριβως πως ειναι.Υπαρχουν φορες που εινα πολυ συγκεντρωμενος και περπαταει ακριβως διπλα και κολλητα.Ειναι ομως και οι φορες που θελει πραγματικα να κανει τα δικα του,ειδικα οταν ενθουσιαζεται εντονα.Δεν ειναι οτι δεν το εχουμε δουλεψει καθολου το σκυλι..δεν ξερω πως να το εξηγησω..
 


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
καταλαβαινω κ ειναι φυσιολιγικο!
απλα επειδη βλεπω οτι σε ταλαιπωρει αφου ψαχνεσαι για λουρια ιμαντες κτλ.
σου ειναι προβλημα,αρα ταλαιπωριστε(λεω γω τωρα).αρα πρεπει να το φτιαξεις σωστα(ξανα λεω γω τωρα:D).
 


merlin 1

Well-Known Member
14 Αυγούστου 2011
358
0
δηλαδη ρε φιλε αν δεν ησουν εσυ....... να τους εξηγεις θα ημουν παρεξηγημενος με ολους ??????


εμπας περιπτωση της προτεινα τι να κανει της κοπελας για να μην παιδευεται αδικα
 


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
για αυτο ειμαι ο σουπερμαν.σας εσωσα απο τη παρεξηγηση.
βεβεαα κ συ ειναι λαθος να προτεινεις πνιχτες σε ανθρωπο.καλυτερα να προτεινεις εκπαιδευτη.ποιος ξερει τι λαλακιες μπορει να κανει καποιος επειδη ακουσε πνιχτη.γνωμη μου ε?
 


golden boy

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2010
805
93
Hell
Δεν στραβωνω με κανενα προσωπικα,ακουω γνωμες και ευχαριστω πολυ οσους μου δινουν απαντησεις.
Μαλλον απο τελος του μηνα θα ξεκινησουμε παλι τα μαθηματα που καναμε ,θα μπει ο σκυλος σε μια σειρα.Γενικα οσο καιρο καναμε μαθηματα,ηταν σε πολυ καλυτερη κατασταση,καναμε 2-3 φορες την εβδομαδα και ευελπιστω το ιδιο να κανουμε και τωρα.
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.327
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc