Απαράδεκτες συμπεριφορές απο το μέλος Κοπρίτης


Status
Κλειδωμένο θέμα

Rottweiler.

Banned
Banned
14 Ιουνίου 2010
64
0
Θέλω να κάνω μία παρατήρηση πρός τους moderators. Άνοιξα ένα πόστ στην εικονική βιβλιοθήκη και έβαλα βιντεάκια που μου άρεσαν. Ο τιτλος του πόστ ήταν σχετικός με το πρώτο βιντεάκι . Δική μου επιλογή . Γράφει στο πόστ το μέλος κοπρίτης πως πρέπει να αλλάξει το όνομα σε κάτι που προτείνει εκείνος και αμέσως αλλάζει σε αυτό . Εμένα με ρώτησε κανείς ?Αν γράψω και εγώ στο πόστ κάποιου άλλου " φίλε δεν μου αρέσει ο τίτλος πρέπει να το λές γιουβέτσι" θα αλλάξει αμέσως ?????
Δεν είναι καθόλου ευγενικό αυτό που έγινε και παρακαλώ να αλλάξει πάλι . Εάν πρόσβαλλα κάποιον με τον τίτλο μου να μείνει τότε κενός. ΟΧΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥΔΗΠΟΤΕ.
Λίγη ευγένεια δεν βλάπτει. Το φόρουμ δεν πρέπει να είναι προκατελημένο . :mad::mad::mad:
 
Last edited:




Rottweiler.

Banned
Banned
14 Ιουνίου 2010
64
0
Ακόμα χειρότερα.. Αποφασίζουμε και διατάζουμε ???
Καταρχάς εάν είναι Moderator να το γράφει δίπλα στο avatar ώστε να ξέρω σε ποιόν να απευθυνθώ για την αλλαγή που έκανε..
Κατά δεύτερον απο αυτό που έκανε φαίνετε η παιδεία που έχει κρίμα..
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
...απο έναν κοπρίτη τι να περιμένεις.....:D:D:D

προσωπικά βρίσκω τον καινούργιο τίτλο πιο αντιπροσωπευτικό σε σχέση πάντα με το περιεχόμενο .
 


Rottweiler.

Banned
Banned
14 Ιουνίου 2010
64
0
Εαν θέλεις να με καταλάβεις το θέμα δεν είναι ο τίτλος αγαπητέ μου... Το θέμα είναι το εξής..
Όταν ανοίγεις ένα πόστ και ο μοντεράτορ δεν συμφωνεί με τον τίτλο δεν τον αλλάζει σε ότι γουστάρει αυτός ...
Δώσε στον άλλον την επιλογή να τον αλλάξει. Άν και νομίζω πως δεν είναι και τόσο σημαντικό εάν έμενε ο τίτλος όπως ήταν .
Αλλά επαναλαμβάνω πως το θέμα έχει να κάνει με την προσβλητική συμπεριφορά.

Όπως και σε κάποιον εάν δεν του αρέσει ένα πόστ ( το οποίο όμως δεν ξεφεύγει απο το θέμα του φόρουμ )
ΑΠΛΑ να μην συμμετέχει , δεν χρειάζεται να γράφει το μακρύ και το κοντό του
 
Last edited:




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
εγω προτεινω να "πεσει" ban σε οσους εχουν μαυρα σκυλια στο φορουμ!:gafas2:
Ωπα, ώπα...
Να σας λείπουν τα ρατσιστικά σχόλια βραδιάτικα. Καμμιά σκοπιά δεν έχετε να φυλάξετε;
 








Rottweiler.

Banned
Banned
14 Ιουνίου 2010
64
0
Πρός mareco , sophiaouda , teo bullmastiff

Ρε παιδιά γιατί το γ..τε ?? Τι σχέση έχουν τα σχόλια σας???
 




Sophiaouda

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2008
1.325
8
Φθινοπωρο
Πρός mareco , sophiaouda , teo bullmastiff

Ρε παιδιά γιατί το γ..τε ?? Τι σχέση έχουν τα σχόλια σας???
σωστα!!! (αν και δεν ειμαι male :D )
Επρεπε να ξερεις (καλός ή κακός) οτι οι moderetors & o-οι admin,δεν περνουν την αδεια μας για να ''δεσουν'' και να ''λυσουν''.
Ετσι γινεται εδω,ετσι γινεται παντου :)
 


Rottweiler.

Banned
Banned
14 Ιουνίου 2010
64
0
σωστα!!! (αν και δεν ειμαι male :D )
Επρεπε να ξερεις (καλός ή κακός) οτι οι moderetors & o-οι admin,δεν περνουν την αδεια μας για να ''δεσουν'' και να ''λυσουν''.
Ετσι γινεται εδω,ετσι γινεται παντου :)
Καλά όταν θέλει το μέλος κοπρίτης ας απαντήσει εκείνος ... Απο δικηγόρους έχουμε γεμίσει
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
αν και δε μου πεφτει λογος .......

εισαι τυχερος που δεν ειναι ενεργοι οι παλιοι mod .............................
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Εγώ πάλι, δεν έχω καταλάβει προς τι τόση φασαρία. Μια χαρά τίτλο έχει το θέμα σου.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
αν και δε μου πεφτει λογος .......

εισαι τυχερος που δεν ειναι ενεργοι οι παλιοι mod .............................
Σωστός. Αν και μπορεί λόγω nickname να την γλύτωνε φθηνά...


ας της εστελνες πμ τοτε!!!!!!!
(αν και δεν ειμαι ουτε male ουτε δικηγορος)
Σωστή
 


Teobullmastiff

Well-Known Member
25 Ιουλίου 2009
4.816
3
39
Πεντελη,Αθηνα
δεν νομιζω οτι καταλαβες την απαντηση της Sophiaouda,φιλε μου...

οι mod ειναι και αυτοι μελη του φορουμ,περα απο τις υπολοιπες αρμοδιοτητες τους.κανουν λαθη και σωστα οπως ολοι σε τουτο το φορουμ.

εαν ειναι λαθος,η Kopritis θα το αναγνωρισει.οπως και να περιμενεις να διαβασεις και την δικη της αποψη.

ειναι λογικο απο τα μελη οι Mod και ο-οι admin να δεχονται πυρα...δεν ειναι αλλωστε και η πρωτη φορα...:rolleyes:

σαν πρωην Mod,μπορω να σου πω οτι δεν υπαρχει επαρση αλαζονειας στους Mod...

οπως και να εχει,ευχομαι να λυθει το "προβλημα" σου.:)
 


Rottweiler.

Banned
Banned
14 Ιουνίου 2010
64
0
δεν νομιζω οτι καταλαβες την απαντηση της Sophiaouda,φιλε μου...

οι mod ειναι και αυτοι μελη του φορουμ,περα απο τις υπολοιπες αρμοδιοτητες τους.κανουν λαθη και σωστα οπως ολοι σε τουτο το φορουμ.

εαν ειναι λαθος,η Kopritis θα το αναγνωρισει.οπως και να περιμενεις να διαβασεις και την δικη της αποψη.

ειναι λογικο απο τα μελη οι Mod και ο-οι admin να δεχονται πυρα...δεν ειναι αλλωστε και η πρωτη φορα...:rolleyes:

σαν πρωην Mod,μπορω να σου πω οτι δεν υπαρχει επαρση αλαζονειας στους Mod...

οπως και να εχει,ευχομαι να λυθει το "προβλημα" σου.:)
Κοίτα φίλε μου .. Έγραψα αυτό που με πείραξε και στην καλύτερη περιμένω μία απάντηση απο αυτόν που με πείραξε . Αν και εσύ είσαι αρκετά ευγενικός δεν μπορώ να πω το ίδιο και για τους υπόλοιπους που με απαντήσεις τύπου απειλών "εισαι τυχερος που δεν ειναι ενεργοι οι παλιοι mod " προσπαθούν να επιβάλλουν την γνώμη τους. Κρίμα για τους ίδιους που δεν ξέρουν να ακούν κάτι διαφορετικό
 


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981