Από 'δω ο Αμπού...


alexouli

Well-Known Member
27 Αυγούστου 2012
406
2.166
32
Πάτρα
Μοιάζουν τα τερατάκια όντως ! Απλά ο Αμπού είναι άσπρο-μαύρο . Ο Μαξ είναι άσπρο-καφέ .
Ο Αμπου είναι κουκλαρος !!!!
Κ ο δικός μου τα ίδια κιλά ήταν στην ηλικία του Αμπου . Τώρα είναι κοντά 24 κ μάλλον εκεί θα μείνει ...

υγ Βλέπω κ λίγο προγουλάκι στον Αμπου ;;;;
Καμία σχέση με τα 15 κιλά που μας είχαν πει!:pΕυτυχώς γιατί μας φαίνονταν λίγα, θέλαμε πιι μεγάλο σκυλάκι!:LOL:

Προγουλάκι άμα σου πω δεν έχω προσέξει;! Χμμμ... Δεν ξέρω,δε νομίζω... Προβληματίστηκα:p
 


alexouli

Well-Known Member
27 Αυγούστου 2012
406
2.166
32
Πάτρα
Μοιάζουν τα τερατάκια όντως ! Απλά ο Αμπού είναι άσπρο-μαύρο . Ο Μαξ είναι άσπρο-καφέ .
Ο Αμπου είναι κουκλαρος !!!!
Κ ο δικός μου τα ίδια κιλά ήταν στην ηλικία του Αμπου . Τώρα είναι κοντά 24 κ μάλλον εκεί θα μείνει ...

υγ Βλέπω κ λίγο προγουλάκι στον Αμπου ;;;;
Έχω κάτσει μπροστά του και τον παρατηρώ, και με κοιτάει λες και είμαι τρελή :ROFLMAO:
 


Taitienitsa

Well-Known Member
7 Νοεμβρίου 2016
412
554
35
Κορυδαλλός
Καμία σχέση με τα 15 κιλά που μας είχαν πει!:pΕυτυχώς γιατί μας φαίνονταν λίγα, θέλαμε πιι μεγάλο σκυλάκι!:LOL:

Προγουλάκι άμα σου πω δεν έχω προσέξει;! Χμμμ... Δεν ξέρω,δε νομίζω... Προβληματίστηκα:p


Έχω κάτσει μπροστά του και τον παρατηρώ, και με κοιτάει λες και είμαι τρελή :ROFLMAO:
χαχαχαχα!!! Μπορεί να έφταιγε η φωτο κ να τον "κοβει" λίγο το scalibor !!! Εμείς πάντως έχουμε προγουλι μπόλικο !!!!
 


alexouli

Well-Known Member
27 Αυγούστου 2012
406
2.166
32
Πάτρα
χαχαχαχα!!! Μπορεί να έφταιγε η φωτο κ να τον "κοβει" λίγο το scalibor !!! Εμείς πάντως έχουμε προγουλι μπόλικο !!!!
Τελικά έχεις δίκιο! Τον κοίταξα, τον ξανακοίταξα, το ανέφερα και στον "μπαμπά" του, και καταλήξαμε στο ότι ναι! Έχει προγούλι! Μέχρι τώρα πραγματικά δεν το είχα προσέξει! :p
 
  • Like
Reactions: Taitienitsa


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Καμία σχέση με τα 15 κιλά που μας είχαν πει!:pΕυτυχώς γιατί μας φαίνονταν λίγα, θέλαμε πιι μεγάλο σκυλάκι!:LOL:

Προγουλάκι άμα σου πω δεν έχω προσέξει;! Χμμμ... Δεν ξέρω,δε νομίζω... Προβληματίστηκα:p
Και εγω μια απο τα ιδια, χαρηκα αχαχχα . Μου αρεσουν τα πιο μεγαλα μαυρα σκυλακια και ο μονος λογος που σκεφτομουν μικροτερο ειναι η μεταφορα. Συν ο,τι απλα τον ειδα και τον ερωτευτηκα οπως και να γινοταν.

Δε ξερω τι εννοειται με τα προγουλια, εγω μια χαρα λεπτουλικα τα βλεπω και τον Αμπου και τον Μαξ. Το μονο που παρατηρησα με το γκρεμλιν ειναι οτι καθε φορα που μαζευε μπολικο περρισευουμενο δερμα προς το λαιμο ακολουθουσε μετα και μια αυξηση μεγεθους.
 


alexouli

Well-Known Member
27 Αυγούστου 2012
406
2.166
32
Πάτρα
Και εγω μια απο τα ιδια, χαρηκα αχαχχα . Μου αρεσουν τα πιο μεγαλα μαυρα σκυλακια και ο μονος λογος που σκεφτομουν μικροτερο ειναι η μεταφορα. Συν ο,τι απλα τον ειδα και τον ερωτευτηκα οπως και να γινοταν.

Δε ξερω τι εννοειται με τα προγουλια, εγω μια χαρα λεπτουλικα τα βλεπω και τον Αμπου και τον Μαξ. Το μονο που παρατηρησα με το γκρεμλιν ειναι οτι καθε φορα που μαζευε μπολικο περρισευουμενο δερμα προς το λαιμο ακολουθουσε μετα και μια αυξηση μεγεθους.
Χαχαχα κι εγώ γενικά δεν είχα προσέξει ποτέ προγούλια στα σκυλιά, γι' αυτό και δεν το έβλεπα στην αρχή! Αλλά μετά από πολλή ώρα που τον πασπάτευα το είδα!!!:p
 


Taitienitsa

Well-Known Member
7 Νοεμβρίου 2016
412
554
35
Κορυδαλλός
Δεν έχει σχέση το προγουλι με τα παραπανίσια κιλά !!! Ο Μαξ ας πούμε είναι κανονικός προς λεπτός αλλά έχει προγουλι 1 κιλό !!!!
 
  • Like
Reactions: alexouli




alexouli

Well-Known Member
27 Αυγούστου 2012
406
2.166
32
Πάτρα
Αφού πέρασε το άγχος με το αν έχει φάει ή όχι και το υπόλοιπο παιχνίδι, ας ανεβάσω φωτογραφίες του να χαρώ!! :ROFLMAO::love:

20170720_161323.jpg
20170721_175243.jpg

Πληγωμένος που του έχω πάρει το μπαλάκι....
20170721_190845.jpg
20170721_190900.jpg


Επίσης είμαι πολύ περήφανη γι'αυτόν, που ενώ είναι Ο λιχούδης έχει καταλάβει ότι όταν τρώμε εμείς, τρώμε εμείς και τέλος!! Εδώ είναι στον καναπέ ακριβώς δίπλα μου, ενώ έτρωγα πατατάκια, μετά από δύο μόνο απόπειρες που έκανε στην αρχή και του είπα όχι, έκατσε και κοιμήθηκε και με άφησε να φάω!!:love:
20170721_214703.jpg


20170722_230959.jpg


Dobby has no master! Dobby is a free elf!!:ROFLMAO:
PicMonkey Collage.jpg
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Πολύ όμορφο σκυλί :love:να σας ζήσει και να τον χαίρεστε......επίσης ευτυχία που το ίδιο παιχνίδι ακόμα είναι σχεδόν άθικτο (από ότι βλέπω) κάποιους μήνες μετά :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: alexouli


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
επίσης ευτυχία που το ίδιο παιχνίδι ακόμα είναι σχεδόν άθικτο (από ότι βλέπω) κάποιους μήνες μετά :ROFLMAO:
Αυτό ξαναπές το :LOL::LOL:! Της δικιάς μου της πήρε κάνα εικοσάλεπτο να το διαλύσει στα εξ ων συνετέθη...
 


alexouli

Well-Known Member
27 Αυγούστου 2012
406
2.166
32
Πάτρα
Πολύ όμορφο σκυλί :love:να σας ζήσει και να τον χαίρεστε......επίσης ευτυχία που το ίδιο παιχνίδι ακόμα είναι σχεδόν άθικτο (από ότι βλέπω) κάποιους μήνες μετά :ROFLMAO:
Για κάποιο λόγο τα παιχνίδια που έχει από τότε που ήρθε στο σπίτι δεν τα έχει χαλάσει! Ειδικά το λούτρινο μαϊμουδάκι είναι άθικτο, κοιμάται συχνά μαζί του, και απλά το βάζει στο στόμα του χωρίς να προσπαθεί να το ξεσκίσει, όπως με κάθε άλλο λούτρινο! Κάπως έτσι κάθεται πάντα μ'αυτό...
20170722_215549.jpg
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
αχ ειναι απιστευτα γλυκουλης με το αρκουδακι του! σαν αγγελακι φαινεται.

παραδοξως και εμενα το πρωτο κουκλακι δε το διαλυει
 
  • Like
Reactions: alexouli












alexouli

Well-Known Member
27 Αυγούστου 2012
406
2.166
32
Πάτρα
Είμαι ο Αμπού και πάω τις πρώτες μου διακοπές!! Μόλις μπήκα στο καράβι, το προσωπικό ήταν πολύ καλό μαζί μου, και ευτυχώς προλάβαμε pet καμπίνα!! Αλλιώς δεν ξέρω πως θα άντεχαν 10 ώρες στο κατάστρωμα οι γονείς μου!! :LOL:

20170824_164120.jpg
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.812
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf