Αρσενικό Groenendael προς υιοθεσία


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
Δίνεται προς υιοθεσία καθαρόαιμο αρσενικό Groenendael σχεδόν 9 ετών. Ο σκύλος είναι μαθημενος να ζει σε σπίτι , είναι υγιής , στειρωμένος, φιλικος με αλλους σκυλους, γάτες και ανθρωπους. Δεν έχει φοβίες, δεν είναι νευρικός , έχει έναν πολύ ήρεμο και γλυκο χαρακτήρα με τον αντίστοιχο της ηλικίας του δυναμισμό.
Δινεται λόγω θανάτου του ιδιοκτήτη του.
Πληροφορίες τηλ. 6979162161
 

Attachments













TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
Εξαιρετική.
Τι να πω για αυτόν το σκύλο. Αν δεν ήμουν εγώ υπερπλήρες δεν θα το συζητάγαμε καθόλου το θέμα.:giggle:
 
  • Love
Reactions: GRDANE


glf

Member
13 Μαϊου 2021
20
19
Κοζάνη
Είμαι μακριά αλλιώς θα είχα έρθει να τον δω πως θα ήταν με την Άστρα μας.
Είναι 3,5 χρονώ και θέλει παρέα πέρα απο μας και σκέφτομαι ένα ακόμα γκρενενταλ θα ήταν η καλύτερη παρέα.
Απορώ που δεν βρέθηκε ακόμα το επόμενο σπίτι.
 
  • Like
Reactions: TARA


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
Είμαι μακριά αλλιώς θα είχα έρθει να τον δω πως θα ήταν με την Άστρα μας.
Είναι 3,5 χρονώ και θέλει παρέα πέρα απο μας και σκέφτομαι ένα ακόμα γκρενενταλ θα ήταν η καλύτερη παρέα.
Απορώ που δεν βρέθηκε ακόμα το επόμενο σπίτι.
Ο σκυλος έζησε όλη την ζωή του σε σπίτι με άλλο ένα θηλυκό σκυλι. Δεν έχει απολύτως κανένα πρόβλημα. Είναι ένας εξαιρετικα ισορροπημένος χαρακτηρας, μαθημένος στο σπίτι , σε ταξίδια με αυτοκίνητο, στα πάντα.
Ήταν πολύ δεμένος με την ιδιοκτήτρια του και έχει ανάγκη ( οπως όλα τα βελγικά) την ανθρώπινη επαφή.
Δεν έχει βρεθεί ακόμα σπίτι γιατί δεν το έχω κοινοποιήσει ακόμα στο FB και γιατί δεν θελουμε να τον δώσουμε σε ένα τυχαίο σπίτι. Θελουμε να εξασφαλίσουμε ότι εκεί που θα πάει θα είναι καλά για όλη την υπόλοιπη ζωή του.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.594
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3