Ας πούμε όλοι πόσο όμορφος είναι ο Δίας


Mariosgs

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2017
1.465
1.599
31
Παιδες...το καλοκαιρι εχει σαφαρι!

Παμε να βρουμε θηλυκο αγριοσκυλο να το μαμησει ο Δίας!
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Παντα υπαρχει ενα runt!

The truth is in the eye of the beholder!;)
Να σας δω να κυνηγάτε ύαινες και τι στο κόσμο.

What screws us up most in life is the picture in our head of how it s supposed to be.
 




Mariosgs

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2017
1.465
1.599
31
Εγώ και maned wolf να ναι η μανα βολεύομαι (ψιλολέλεκες 4 λαιφ).
Κοίτα και abbysinian wolf.

Εάν εκεί στα κυνήγια σας βρείτε και κανέναν brindle wolf φέρτε τον
 


Asmodeus

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2012
1.469
1.618
Δλδ ρε Ασμοδαίε πες μας εσύ πόσα κιλά είναι και τι μύες μπορείς να δεις κάτω από τόση τρίχα...
Θα βγάλουμε άχρηστες τις ζυγαριές , τους γιατρούς όλα.Γτ εμάς κόβει το μάτι μας
Αν εχεις ερθει σε επαφη (τα εχεις δει τα εχει ψιλαφησει κλπ) με αρκετα σκυλια ναι κοβει το ματι σου. Για παραδειγμα μακριτριχου και εμφανως πιο μυωδη σκυλου (με πιο ανοικτο θωρακα κλπ βαζω την παρακατω προσωπικη φωτο , αυτος που εχω αγκαλια ο αλλος δεν τον συζηταω καν διοτι δεν φαινεται και ο σκυλος ηταν σουπερμαν πραγματικα και σε μυες και σε ταπεραμεντο @tasos malinoua (Malinois ηταν 40 kg αρσενικο κι ανεβενε πορτες 2 μετρα, τοιχους πολλα μετρα με μεγαλη κλιση κλπ τα υπολοιπα σκυλια απλα τον κοιταγαν απιστευτος σκυλος με απιστευτο ιδιοκτητη) ασχετο με το θεμα βεβαια υγ κανενα σκυλι δεν ηταν δικο μου).

Δεν στη λεω , μη το βλεπεις ετσι , εχεις εναν ΥΠΕΡΟΧΟ σκυλο (πως θα γινοταν σκυλος και να μην ειναι υπεροχος) απλα στις φωτος βλεπω ενα στεγνο σκυλο (πολυ καλα ειναι για σκυλο 1 ετους ετσι ΠΡΕΠΕΙ να ειναι) αλλα εγραψα ο,τι εγραψα επειδη ειδα μηνυμα τιγκα πετρα , μυωδης κλπ

Τελως παντων να σου ζησει και να χαιροσαστε ο ενας τον αλλον.
 

Attachments

Last edited:


Mariosgs

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2017
1.465
1.599
31
Αν εχεις ερθει σε επαφη (τα εχεις δει τα εχει ψιλαφησει κλπ) με αρκετα σκυλια ναι κοβει το ματι σου. Για παραδειγμα μακριτριχου και εμφανως πιο μυωδη σκυλου (με πιο ανοικτο θωρακα κλπ βαζω την παρακατω προσωπικη φωτο , αυτος που εχω αγκαλια ο αλλος δεν τον συζηταω καν διοτι δεν φαινεται και ο σκυλος ηταν σουπερμαν πραγματικα και σε μυες και σε ταπεραμεντο @tasos malinoua (Malinois ηταν 40 kg αρσενικο κι ανεβενε πορτες 2 μετρα, τοιχους πολλα μετρα με μεγαλη κλιση κλπ τα υπολοιπα σκυλια απλα τον κοιταγαν απιστευτος σκυλος με απιστευτο ιδιοκτητη) ασχετο με το θεμα βεβαια υγ κανενα σκυλι δεν ηταν δικο μου).

Δεν στη λεω , μη το βλεπεις ετσι , εχεις εναν ΥΠΕΡΟΧΟ σκυλο (πως θα γινοταν σκυλος και να μην ειναι υπεροχος) απλα στις φωτος βλεπω ενα στεγνο σκυλο (πολυ καλα ειναι για σκυλο 1 ετους ετσι ΠΡΕΠΕΙ να ειναι) αλλα εγραψα ο,τι εγραψα επειδη ειδα μηνυμα τιγκα πετρα , μυωδης κλπ

Τελως παντων να σου ζησει και να χαιροσαστε ο ενας τον αλλον.
I rest my case
 


d3ac0n

Well-Known Member
16 Φεβρουαρίου 2017
1.291
2.285
Guadalajara, Jalisco
Παλι τα μετρα βγαλατε να τις μετρήσετε; Πετρα, τιγκα, μυς και squat. Σκυλουνι είναι, δεν κατεβαινει για Mr. Olympia.

Ολα εχουν μυς. Το θεμα ειναι τι κανουνε με αυτους.


Να σου ζησει ο Διας φιλε και να ομορφαινει καθε μερα!
 






Mariosgs

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2017
1.465
1.599
31
με το νοβα δεν π[ρεπει να εχεις θεμα ε;πιανει καλα.
Δε καταλαβαινω τι εννοείς.Παντως ναι από θέμα σήματος στο σπίτι είμαστε καλυμμένοι.Μεχρι και μηνύματα από την Ανδρομέδα πιάνουμε
 
  • Like
Reactions: tasos malinoua










Mariosgs

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2017
1.465
1.599
31
Ρε το παιδί είναι και μαναρος και βολικος.Τα πάντα κάνει λέμε και συμφέρει.
 


sake

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2017
629
1.085
34
Φίλε μου είδα το ποστ σου από την αρχή... Τρελή φάτσα ο Δίας.. Μου θυμίζει υάινα το τέρατακι σου!! Να σου ζήσει το φατσονι!
 








Mariosgs

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2017
1.465
1.599
31
View attachment 65853 Γιατί είμαστε ωραία παιδιά
Ααααααα... αυτος στα αλήθεια ομόρφυνε :p

Γέμισε λεβέντης έγινε.
Όμορφος γεννήθηκε.
Χαχαχαχαχχαχαχ, ευχαριστώ ρε φίλε μ έχει φάει τη ζωή ο μπαγασας αλλά τ αξίζει
 
  • Like
Reactions: ISKENDER


Mariosgs

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2017
1.465
1.599
31
Εδώ βλέπουμε πόσο δύσκολη είναι η ζωή όταν ολημερίς κ ολονυχτίς είσαι στο μεροκάματο.Μα κλέφτες μα πρόβαταreceived_1739517922759686.jpeg received_1739505709427574.jpeg

Στο κρεβάτι έχει γίνει ιδιοκατασκευη γιατι τρύπωνε από κάτω το τέρας.