Ας πούμε όλοι πόσο όμορφος είναι ο Δίας


Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
Ακουσες πολλα στο νημα αυτο!(οχι αδικα!αλλα οντως χαλασε σε καποια φαση!)
Να σου ζησει!
Αυτο παντως που ακουσες με το μπουλη,ξεπερναει καθε λογικη.
Ειναι να απορεις...
 


Mariosgs

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2017
1.465
1.599
31
Ακουσες πολλα στο νημα αυτο!(οχι αδικα!αλλα οντως χαλασε σε καποια φαση!)
Να σου ζησει!
Αυτο παντως που ακουσες με το μπουλη,ξεπερναει καθε λογικη.
Ειναι να απορεις...
Μετα από σχεδόν ένα χρόνο εδώ μέσα δεν απορώ με τπτ..απλά ενθουσιάζομαι γτ θυμαμαι τα σοφά λόγια που είχε εκφέρει ένας Εβραίος με άθλιο κούρεμα πριν πολλα χρόνια..Το "όχι άδικα"είναι στην υποκειμενική άποψη του αναγνώστη καθώς όπως είδες δε ζήτησα να σβηστεί τπτ..Εν πασει περίπτωση όχι άλλα άκυρα στο θέμα του Δία.
Νομίζω άλλωστε πως το μεταξύ μας το έχουμε λύσει.Αν όχι μ λες (το ζωνάρι μ πάντα λυμένο είναι χαχαχαχαχ ) αλλά από αύριο γτ σμρ ειμαι πτώμα
 
  • Like
Reactions: Orilis and Dimi_21




Mariosgs

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2017
1.465
1.599
31
Yπερ σου ειμαι παναθεμα σε ;D Ποιο μεταξυ μας λες :D
Έχεις όμως ένα τρόπο όταν είσαι υπέρ κάποιου.. χαχαχαχαχχαχαχ..λέω για μια παρεξηγηση που παίχτηκε..Εγώ βλέποντας αρκετά από τα μνμτα σ είδα ότι έχεις εμπειρία στο θέμα εκπαίδευση κ σπορ και σε είχα κάνει και ταγκ..
Απλά συχνά ο γραπτός λόγος παρεξηγητε οπότε είμαστε τζετ εσύ με τα χαρτιά σου εγώ με το ημίαιμο τέρας..

ΥΓ το επόμενο σκυλί σε πολλά πολλά χρόνια θα είναι pedigrato wlgsd και ελπίζω να έχει παρεμφερή χαρακτήρα με τον Δία
 
  • Like
Reactions: Dimi_21 and Orilis


sake

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2017
629
1.085
34
το αν το μπουλι ειναι βατραχος ειναι αλλη ιστορια !
μην κρατας οτι σε συμφερει :D
αλλα σ αρεσει η οχι τα μπουλι ειναι ολο μυς τωρα αν ειναι φυσιολογικο ειναι αλλο θεμα ! μπορουσα να σ πω και amstaf, apbt, dogo απλα ετυχε να πω μπουλι που ειναι τα πιο υπερβολικα..
αλλα μην μας λες οτι ο σκυλος σου ειναι μυωδης, μια χαρα γλυκο σκυλακο βλεπω καμμια 25-28 κιλα ! να ειναι παντα καλα σου ευχομαι :D
 
  • Like
Reactions: Asmodeus




sake

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2017
629
1.085
34
Εχω καιρο να πω ποσο ομορφος ειναι ο Διας. :))

@sake αυτο που λες απλα δε στεκει.
δεν στεκει το οτι τα μπουλι ειναι ολο μυς? τεσπα οκ δεν στεκει ! δεν γινετε να αποδειξω οτι δεν ειμαι ελεφαντας, καλη σας μερα παιδια :D
 


Asmodeus

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2012
1.469
1.618
Tι δε στεκει ρε παιδια (τα bully ok ειναι ακυρο παραδειγμα και υπερβολικο , ειναι το bully μυωδες αλλα οκ δεν ειναι σκυλος :p) αλλα στις φωτος βλεπετε ενα σκυλο γεματο μυες 35+ κιλα , τιγκα πετρα κλπ μαλλον ειμαστε τυφλοι... Το ο,τι δεν ειναι ΔΕΝ το λεω για κακο προς Θεου απλα αλλα βλεπω και αλλα διαβαζω...

Εννοειτε να ζησει ο σκυλος και να ειναι καλα και ευτυχισμενος και χαιρομαι που το παλικαρι ειναι σουπερ ευτυχισμενο με το σκυλο του
 
  • Like
Reactions: sake


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Δε στεκει οτι πρεπει ο μυς να σου βγαζει το ματι για να υπαρχει. Οτι μονο τα ντουκια ειναι μυωδη. Και δε στεκει να συγκρινετε ανομοια πραγματα.

Σα να λεω εγω, ο σκυλος μου ειναι γρηγορος και να απαντατε, "ναι, καλα. Τυφλα να χει το σαλουκι."
:confused:
 


sake

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2017
629
1.085
34
καλα ολα τα ζωντανα εχουν μυς με αυτη τη λογικη και ας εχουν και 50% ποσοστο λιπους πανω τους... αλλα οταν λες καποιον μυωδη, πρεπει να ειναι εμφανη !
δηλαδη μιλαμε για κοινη λογικη..τι ακριβως συζηταμε τωρα? το οτι υπαρχουν μυς ειναι το απολυτα φυσιολογικο...ειπα εγω οτι ο σκυλος ειναι κοκακλα και λιπος?

και το clue της κουβεντας δεν ειναι τα bully αλλα οτι ο γλυκος σκυλακος ειναι νορμαλ και καθολου μυωδης
 




sake

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2017
629
1.085
34
χαχαχα νταξει οκ , μιλαμε για παρανοια !
δηλαδη τον θες ξυρισμενο για να δεις οτι εχει μια λεπτη σιλουετα? τεσπα αν εσυ τον βλεπεις μυωδη σκυλο, κανενα προβλημα , εγω τον βλεπω νορμαλ παλι :D
 
  • Like
Reactions: Asmodeus


george_gt

Well-Known Member
23 Μαρτίου 2016
188
429
O Δίας είναι κούκλος!! Να τον χαίρεσαι!! Όσο για τους μυς και τα κιλά και επειδή είχα λυκοσκυλάκο, τώρα θα αρχίσει το σκυλί να δένει και να ανοίγει το στέρνο. 22-24 μηνών θα έχεις άλλο σκύλο από,πλευράς όγκου (και εγώ γύρο στα 25 -27 κιλά τον κόβω τώρα).
 
  • Like
Reactions: Asmodeus




sake

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2017
629
1.085
34


Mariosgs

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2017
1.465
1.599
31
Tι δε στεκει ρε παιδια (τα bully ok ειναι ακυρο παραδειγμα και υπερβολικο , ειναι το bully μυωδες αλλα οκ δεν ειναι σκυλος :p) αλλα στις φωτος βλεπετε ενα σκυλο γεματο μυες 35+ κιλα , τιγκα πετρα κλπ μαλλον ειμαστε τυφλοι... Το ο,τι δεν ειναι ΔΕΝ το λεω για κακο προς Θεου απλα αλλα βλεπω και αλλα διαβαζω...

Εννοειτε να ζησει ο σκυλος και να ειναι καλα και ευτυχισμενος και χαιρομαι που το παλικαρι ειναι σουπερ ευτυχισμενο με το σκυλο του
Δλδ ρε Ασμοδαίε πες μας εσύ πόσα κιλά είναι και τι μύες μπορείς να δεις κάτω από τόση τρίχα...
Θα βγάλουμε άχρηστες τις ζυγαριές , τους γιατρούς όλα.Γτ εμάς κόβει το μάτι μας
 


Mariosgs

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2017
1.465
1.599
31
το αν το μπουλι ειναι βατραχος ειναι αλλη ιστορια !
μην κρατας οτι σε συμφερει :D
αλλα σ αρεσει η οχι τα μπουλι ειναι ολο μυς τωρα αν ειναι φυσιολογικο ειναι αλλο θεμα ! μπορουσα να σ πω και amstaf, apbt, dogo απλα ετυχε να πω μπουλι που ειναι τα πιο υπερβολικα..
αλλα μην μας λες οτι ο σκυλος σου ειναι μυωδης, μια χαρα γλυκο σκυλακο βλεπω καμμια 25-28 κιλα ! να ειναι παντα καλα σου ευχομαι :D
Ε φσιιιτ αετε χρυσοφτερουγε όλες αυτές οι ράτσες είναι κοντοτριχρες ε???
Τυχαίο?
 


Mariosgs

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2017
1.465
1.599
31
O Δίας είναι κούκλος!! Να τον χαίρεσαι!! Όσο για τους μυς και τα κιλά και επειδή είχα λυκοσκυλάκο, τώρα θα αρχίσει το σκυλί να δένει και να ανοίγει το στέρνο. 22-24 μηνών θα έχεις άλλο σκύλο από,πλευράς όγκου (και εγώ γύρο στα 25 -27 κιλά τον κόβω τώρα).
Κοίτα 30 και κάτι ψιλά γραμμάρια ήταν σίγουρα τι τελευταία φορά που τον ζυγισα περίπου πριν κάνα μήνα αν θυμάμαι καλά.
Μπορεί όμως να έχει παραμείνει και 30 τόσο καιρό..Το αναφέρω παραπάνω ότι δεν τον έχω ζυγίσει.
Δε μιλάω από θέμα όγκου μίλησα από θέμα σκληρότητας των μυών.Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου.
 


Mariosgs

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2017
1.465
1.599
31
καλα ολα τα ζωντανα εχουν μυς με αυτη τη λογικη και ας εχουν και 50% ποσοστο λιπους πανω τους... αλλα οταν λες καποιον μυωδη, πρεπει να ειναι εμφανη !
δηλαδη μιλαμε για κοινη λογικη..τι ακριβως συζηταμε τωρα? το οτι υπαρχουν μυς ειναι το απολυτα φυσιολογικο...ειπα εγω οτι ο σκυλος ειναι κοκακλα και λιπος?

και το clue της κουβεντας δεν ειναι τα bully αλλα οτι ο γλυκος σκυλακος ειναι νορμαλ και καθολου μυωδης
Κοίτα ένα μπουλντόγκ είναι πιθανότατα πιο μυώδες από ένα Καυκάσου τότε ή ένα χασκι έτσι??
 


sake

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2017
629
1.085
34
Δλδ ρε Ασμοδαίε πες μας εσύ πόσα κιλά είναι και τι μύες μπορείς να δεις κάτω από τόση τρίχα...
Θα βγάλουμε άχρηστες τις ζυγαριές , τους γιατρούς όλα.Γτ εμάς κόβει το μάτι μας
η ζυγαρια μετραει κιλα btw... εκτος αν τον πηγες σε διατροφολογο του εκανες αναλυτικη
Ε φσιιιτ αετε χρυσοφτερουγε όλες αυτές οι ράτσες είναι κοντοτριχρες ε???
Τυχαίο?
εσυ το παιρνεις προσωπικα λες και στον εβρισα... ολοι μας βλεπουμε το σκυλο μας super duper γαματο απλα σου ειπα οτι δεν ειναι μυωδης , στα ματια σου ειναι σιγουρα μυωδης ! και εγω τον δικο μου το βλεπω σαν το πιο γαματo apbt με το πιο χοντρο κεφαλι !
βαθια μεσα μου ξερω ομως τι εχω ! μην τρελενεσαι και προσπαθεις να μας πεισεις για το πως ειναι ! εγω μια χαρα τον βλεπω, αλανι !
 
  • Like
Reactions: Asmodeus


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.122
Μηνύματα
895.913
Μέλη
19.937
Νεότερο μέλος
Spotlight