Ασημενια Ταυτοτητα ! τι λετε; ..




Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Τωρα φανηκε!

Και εγω τους εχω ταυτοτητα αλλα οχι ασημι. Βγαινουν σε διαφορα χρωματα και νομιζω πρεπει ολοι να φοραμε στους σκυλους μας για
καλο και για κακο!
 






Kiban

Well-Known Member
27 Μαϊου 2009
201
0
Ελλαδαρα!
ευχαριστω ! θα παρακαλεσω να σβηστει και καποια στιγμη αυτος ο λογαριασμος μου ως kiban διοτι ο χρηστης Diego ειναι φιλος μου, και θα μου παραχωρησει το λογαριασμο του ..

αλλα ευχαριστω που λετε καλα λογια..
 




Kiban

Well-Known Member
27 Μαϊου 2009
201
0
Ελλαδαρα!
αληθεια , οσοι εχουν μικροτσιπ επεναπαυονται με αυτο ; γιατι δεν ειναι ολοι ενημεροι για αυτα, ουτε ειναι το πιο ευκολο να βρεις ανθρωπο που ξερει απο αυτα..
 


Kiban

Well-Known Member
27 Μαϊου 2009
201
0
Ελλαδαρα!
Και γιατι να μη σβηστει του Diego και να κρατησεις τον δικο σου??
γιατι παει ρωσια και θα μεινει μονιμα. και μου ειπε να κρατησω εγω το λογαρισμο και ειπα το malamute που το καλοκαιρακι που θα αποκτησω να το πω ετσι!
 












Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
οχι εκει που παω εγω :)
καλή αρχή λοιπόν!! :):)

(ο αρραβωνιαστικός μου -είναι μηχανολόγος μηχανικός- μου είπε για ένα καινούργιο project ενός πετρελαιοχημικού εργοστασίου, που ξεκινά κοντά στη Σηβιρία -εκτός από αυτά που παίζουν σε Βραζιλία κ Αραβία- λες να αρχίζω να προσαρμόζομαι σε βαθμούς ύπο -πολυυυ ύπο- το μηδέν;; ):D:D
 


Diego

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2010
333
0
Στο δάσος
www.www.www
καλή αρχή λοιπόν!! :):)

(ο αρραβωνιαστικός μου -είναι μηχανολόγος μηχανικός- μου είπε για ένα καινούργιο project ενός πετρελαιοχημικού εργοστασίου, που ξεκινά κοντά στη Σηβιρία -εκτός από αυτά που παίζουν σε Βραζιλία κ Αραβία- λες να αρχίζω να προσαρμόζομαι σε βαθμούς ύπο -πολυυυ ύπο- το μηδέν;; ):D:D
Ευχαριστω κοιτα, αν αντεχεις σε μια μπανιερα γεματη με νερο και παγακια πανω απο 10 - 15 λεπτα, κατι γινεται. αλλιως σκεψου το καλυτερα :D
 


Kiban

Well-Known Member
27 Μαϊου 2009
201
0
Ελλαδαρα!
πιστευω να καταλαβαινετε πως γουσταρω τρελα να ενημερωνωμαι ετσι; ακομα και την ταυτοτητα του συζηταω !! χεχε :cool: