ΒΟΗΘΕΙΑ


SKASVIKIS

Member
14 Σεπτεμβρίου 2009
23
0
ΕΧΩ ΕΔΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ(ΑΔΕΡΦΟ) Ο ΟΠΟΙΣ ΕΧΕΙ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΕΙΠΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ 8 ΕΩΣ 19 ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΘΑ ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΕΞΩ ΣΕ ΚΗΠΟ ΟΛΟΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ Η ΟΧΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ? ΑΠΟ ΖΗΜΙΕΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ?
ΥΓ. ΣΕ ΚΑΝΑ ΔΥΩΡΟ ΘΑ ΜΠΕΙ ΜΕ ΔΙΚΟ ΤΟΥ USERNAME
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
εξαρταται τι θα γινεται πριν τις 8 και μετα τις 7.
παντως ειναι πολλες οι ωρες που θα μενει μονο του και θα βαρεθει και θα κανει ζημιες. ειδικα μεχρι να μεγαλωσει. καλο ειναι να του παρει κανα gonk και τπτ παιχνιδια να εχει να ασχοληται.
 










George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
γιστί πήρε σκυλί ο φίλος σου αφού δεν έχει χρόνο? τι ηλικία έχει το σκυλάκι? απο που το πήρε?
 






archodea

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2009
870
770
Πειραιάς
Γενικά ούτε και εμάνα μου αρέσει να μένει μόνο του το σκυλάκι αλλά μερικές φορές δεν είναι δυνατόν να είναι μαζί. Ο φίλος μας δεν μπορεί να το έχει στην δουλειά του όπως και όλοι μας νομίζω. Παρόλα αυτά δεν νομίζω να πάθει τίποτα το σκυλάκι. Αυτό που κάνω εγώ αν και ο Πρωτεάκος δεν μένει μόνος του ή όποτε έχει χρειαστεί περιορίζω τον χώρο που θα κινείται μέσα στο σπίτι αφήνω όπως αναφέρθηκε παιχνίδια ανοικτό κάποιο φως και έχω ελαφρά το ράδιο ανοικτό. Για τον κήπο που αναφέρεις δεν θα το συνιστούσα από την άποψη μην του πετάξουν τίποτα γιατί υπάρχουν ουκ ολίγοι καλοθελητές.