Βασικά...καλησπέρα σας


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Σε ρώτησε η @yasemin ....αν δουλεύει η σελίδα του....και μένα δεν με βάζει πουθενά ....ούτε σκυλιά μπορώ να δω, ούτε τίποτα ...μόνο στο μειλ επικοινωνίας....κρυφά τα έχει τα σκυλιά ;
 










ISKENDER

Well-Known Member
28 Ιουνίου 2013
1.986
6.021
SALONIKI
Τι να τον κανεις τον ΚΟΕ εδω έχουμε ολόκληρο Eurobreeder...:D
Πάρε τηλ. στην Eurovision να λέτε απο τωρα.

Καλώς ήλθες και να τον χαίρεσε.
 








ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
Τι να τον κανεις τον ΚΟΕ εδω έχουμε ολόκληρο Eurobreeder...:D
Πάρε τηλ. στην Eurovision να λέτε απο τωρα.

Καλώς ήλθες και να τον χαίρεσε.
θα το σηκώσει η Καλομοίρα και θα πει το μαι σίκρετ κομπινέισιον ιτς ε μίστερι φορ γιου, γιουζ γιόρ ιματζινέισιον άιμ νοτ ίζι μπατ άιμ τρού :giggle: βασικά παίζει φάση να λένε το ίδιο και στον ΚΟΕ :giggle:
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
@Tri να σου ζήσει και να τον χαίρεσαι κι ας έπεσες ...σε περίπτωση "gάμα τα" από ότι φαίνεται. Μην κάνεις τη μαλακία που είχα κάνει εγώ γιατί βαρέθηκα τότε - ζήτα τα χαρτιά του σκύλου και επέμενε σε αυτό. Εξάλλου τα πλήρωσες (πόσο αλήθεια τον πήρες?)

Συμπεράσματα:

  • H εγγραφή στον ΚΟΕ δεν αποτελεί από μόνη της εγγύηση ποιότητας εκτροφέα.
  • Η παρουσία του εκτροφέα στις εκθέσεις δεν αποτελεί από μόνη της εγγύηση ποιότητας εκτροφέα.
  • Για να πάρεις σκύλο από σωστό εκτροφέα πρέπει να ξέρεις τα secret combinations και mysteries που λέει κι ο φίλος @ntoulis πιο πάνω. Ποιος παίζει τι ρόλο, κωτσομπολιά κλπ. Γύρω στον 3ο αποκτηθέντα σκύλο (για μία φυλή μιλάμε πάντα) έχει ξεστραβωθεί κανείς και μπορεί πλέον να αξιολογήσει σωστά.

@Tri προς θεού μην στείλεις άλλο πελάτη σε αυτό τον εκτροφέα. Επίσης στη θέση σου θα ενημέρωνα και τους ιδιοκτήτες της υπόλοιπης τοκετομάδας για το που έχετε μπλέξει. Για να λάμψει η αλήθεια και να αρχίζουν να ξεκαθαρίζουν λίγο "οι τσαρλατάνοι".
 


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Μισό... μιλάμε για αυτόν τον εκτροφέα ή δεν συνδέονται τα 2 πρόσωπα?

http://www.chch.com/conditions-in-norfolk-dog-case/
Και τα ονόματά τους ειναι αληθινά;;; Τα john-angel voyager και thomas crapopoulos μοιαζουν με ονόματα κακών σε κομικ της μαρβελ!

Να τον χαίρεσαι τον Kaiser! και γω πρωτη φορά ακουω γι αυτη τη φυλή.
 




Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
@Tri να σου ζήσει και να τον χαίρεσαι κι ας έπεσες ...σε περίπτωση "gάμα τα" από ότι φαίνεται. Μην κάνεις τη μαλακία που είχα κάνει εγώ γιατί βαρέθηκα τότε - ζήτα τα χαρτιά του σκύλου και επέμενε σε αυτό. Εξάλλου τα πλήρωσες (πόσο αλήθεια τον πήρες?)
Έχεις δίκιο vrmode, απλά σαν αρχάριος στο θέμα σκύλου, την πάτησα λίγο. 500 ευρώ έδωσα.

@Tri προς θεού μην στείλεις άλλο πελάτη σε αυτό τον εκτροφέα. Επίσης στη θέση σου θα ενημέρωνα και τους ιδιοκτήτες της υπόλοιπης τοκετομάδας για το που έχετε μπλέξει. Για να λάμψει η αλήθεια και να αρχίζουν να ξεκαθαρίζουν λίγο "οι τσαρλατάνοι".
Ένας από τους λόγους που δίσταζα να παραθέσω link, ήταν αυτός. ;)

Edit: Ευχαριστώ betty coltrane !!
 


sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Ε, τα ήθελε και λίγο ο ποπός σου....
Πήγες και πήρες ασυνήθιστη φυλή απ τα Lidl για να μην δώσεις τα σωστά λεφτά στους εξαποδώ
 




Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
@sea-mol, εννοείται ότι έχω κι εγώ μερίδιο ευθύνης. Αλλά όπως λένε και στο χωριό μου, "αν ξαναπαντρευόμουνα, θα ήξερα να χορεύω". :p
Τέλος καλό, όλα καλά πάντως.
@yasemin, όντως, το άκουσα και από άλλους αυτό. :)
 


yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
Αν ειχες μπει νωριτερα θα μπορουσα να σε φερω σε επαφη με ενα καλο μου φιλο που εχει ενα μικρο εκτροφειο στην Καλαμπρια.

Καταπληκτικα σκυλακια,πολυ τρυφερα και εκπαιδευσιμα.
Μεχρι και για κυνηγι πηγα να δω πως δουλευουν και για οσους με ξερουν αυτο ηταν η ΥΠΕΡΒΑΣΗ:LOL:
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.793
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf