Βοηθήστε τον Παππού!


Status
Κλειδωμένο θέμα

Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Ο Παππούς είναι πάνω από 14ων ετών, αδέσποτος, εμβολιασμένος. ΔΙΑΤΡΕΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΖΕΙ!
Έχει ανάγκη από απλά πράγματα. Φαγητό, νερό, γιατρό. Κοιμάται συνέχεια. Έχει περάσει πολλά.
Όποιος γηροκομήσει αυτό το άτυχο σκυλάκι θα έχει οικονομική βοήθεια για τις ανάγκες του από μένα, μέχρι το τέλος της ζωής του.
Τηλεφωνήστε μου στο 6948270409

 










Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Άσε Βιβή ανησυχώ πολύ γι' αυτό. Αυτός είναι και ο λόγος που δεν πετάω (ακόμα) απ' τη χαρά μου.
Επίσης, από Σεπτέμβριο ελπίζω να μπορέσω να τον πάρω εγώ. Έχω κάτι σχέδια.
Πάντως θα κάνουμε τα αδύνατα δυνατά για να μη γυρίσει στο δρόμο.
 




Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Δυστυχώς το σκυλί δεν τα πάει καθόλου καλά στο νέο του χώρο. Έπαθε σοκ από την αλλαγή περιβάλλοντος κι έπεσαν πάρα πολύ οι καρδιακοί του παλμοί. Δεν τρώει τίποτε άλλο παρά μόνο λίγο κιμά, δεν με θέλει καθόλου και δεν κουνιέται απ' τη γωνιά του. Τον έχουμε με effortil για την καρδιά και ανεμιστήρα και περιμένουμε ακόμα να δούμε αν θα προσαρμοστεί.
 


vaso

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2008
1.197
1
Θεσσαλονίκη
:(:(:(
Εύχομαι να προσαρμοστεί..ολα αυτά τα χρόνια ήταν αδέσποτος?
Ο καημενούλης είναι λογικό να έχει πάθει σοκ..
 




xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
:(.. μπραβο και σε σενα λιζα και στους ανθρωπους που τον πηραν.. θα συνηθισει μωρε.. μπορει να πω βλακεια.. αλλα αν του μιλανε γλυκα και συχνα δε βοηθαει? καπου ειχα διαβασει οτι τα σκυλια δεν καταλαβαινουν φυσικα τι λες αλλα τον τονο.. μηπως βοηθησει να ηρεμησει?
 










Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Μάλλον έπρεπε να γράψω ότι υιοθετήθηκε επισήμως και δια παντός απ' τη φίλη μου εδώ και λίγο καιρό, είναι μια χαρά και λαμπραντοφέρνει τρελά με το λαμπερό τρίχωμα που έχει αποκτήσει :D
 


greedy

Well-Known Member
23 Απριλίου 2008
2.314
3
51
Πατρα
Μπραβο αυτο ειναι ευχαριστο.Ειδες πως αλλαζει ενα ζωο αμα του αρεσει ο τροπος ζωης του? Ξαναζει!:)
 








Status
Κλειδωμένο θέμα