Γεια σας


amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
Γειά σου ρε Σοφία!!!
Τι κάνεις?
Χαθήκαμε βρε!!!!!!
Κατεβαίνεις ακόμα στο Καλαμάκι?
Η άλλη Σοφία με την μποξερίνα???

Ο Αντώνης είμαι ρε, με την Λάρα... :wink:

Η Ούδα ήταν η καλύτερη φίλη της Λαρίτσας, αλλά έμπλεξα με προβλήματα (επαγγελματικά) και υποχρεώσεις (των παιδιών) και δεν προλαβαίνω για Καλαμάκι... Δεν περίμενα να σε συναντήσω εδώ!!!

Καλώς όρισες.
 










Sophiaouda

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2008
1.325
8
Φθινοπωρο
amangos said:
Γειά σου ρε Σοφία!!!
Τι κάνεις?
Χαθήκαμε βρε!!!!!!
Κατεβαίνεις ακόμα στο Καλαμάκι?
Η άλλη Σοφία με την μποξερίνα???

Ο Αντώνης είμαι ρε, με την Λάρα... :wink:

Η Ούδα ήταν η καλύτερη φίλη της Λαρίτσας, αλλά έμπλεξα με προβλήματα (επαγγελματικά) και υποχρεώσεις (των παιδιών) και δεν προλαβαίνω για Καλαμάκι... Δεν περίμενα να σε συναντήσω εδώ!!!

Καλώς όρισες.
Καλά δεν το πιστεύω καλά είμαι και η Σοφία καλά είναι έχει και ένα παιδάκι ενάμιση χρονών και είναι και έγκυος καλά δεν το περίμενα .Η Λίζα τι κάνει τα παιδιά? Κατεβαίνουμε τουλάχιστον μια φορά την εβδομάδα, αλλά μόνο εμείς, καλύτερα που δεν έχει τον κόσμο που είχε παλιά!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Απίστευτο!!!!!!!
 


Sophiaouda

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2008
1.325
8
Φθινοπωρο
keyman said:
Γεια σου Σοφία και καλώς ήρθες!Τι σκύλαρος είναι αυτός :shock: :shock: :shock: Μέσα στο σπίτι τον έχεις?
Ναι μέσα στο σπίτι, είναι ήσυχη δεν την καταλαβαίνεις.
 


emily_vk

Well-Known Member
26 Ιανουαρίου 2008
240
0
www.venilil.com
Kαλως ηρθες!!!!!
Κουκλααα,μην την ματιασω :wink:
Μου αρεσει πολυ αυτη η ρατσα,ειναι πολυ εντυπωσιακα σκυλια!!!!
 


amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
Sophiaouda said:
Καλά δεν το πιστεύω καλά είμαι και η Σοφία καλά είναι έχει και ένα παιδάκι ενάμιση χρονών και είναι και έγκυος καλά δεν το περίμενα .Η Λίζα τι κάνει τα παιδιά? Κατεβαίνουμε τουλάχιστον μια φορά την εβδομάδα, αλλά μόνο εμείς, καλύτερα που δεν έχει τον κόσμο που είχε παλιά!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Απίστευτο!!!!!!!
Αν δεν μαζεύονται άλλοι, και ειδικά εκείνος ο βρωμόγερος, πάρτε ρε τηλέφωνο να έρθουμε κι εμείς.

Θα χαρούμε πολύ να τα πούμε, μετά από τόσο καιρό... Η Ούδα την μεγάλωσε την Λάρα, είναι πνευματική της μαμά!!!
 










Sophiaouda

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2008
1.325
8
Φθινοπωρο
keyman said:
Sophiaouda said:
Ναι μέσα στο σπίτι, είναι ήσυχη δεν την καταλαβαίνεις.
ούτε όταν ήταν κουτάβι?Και τι κουτάβι θα ήταν ε?ΤΕΡΑΣΤΙΟ :lol: :lol: :lol:
Τι εννοείς και βέβαια την είχα μέσα στο σπίτι όταν ήταν κουτάβι!!!
Να φανταστείς όταν την πήρα 45 ημερών ήταν 3,1 κιλά!!
 


keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
εννούσα αν ήταν ήσυχη και ως κουτάβι :D
και φυσικά θα την είχες μέσα που θα την είχες? :lol: :lol: :lol:
3 κιλά δεν είναι πολύ :roll: για 1,5 μηνών κουτάβι είναι :?: Η Μάγια πάντως 2,5 μηνών ήταν 8 κιλά :D
 




Sophiaouda

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2008
1.325
8
Φθινοπωρο
keyman said:
εννούσα αν ήταν ήσυχη και ως κουτάβι :D
και φυσικά θα την είχες μέσα που θα την είχες? :lol: :lol: :lol:
3 κιλά δεν είναι πολύ :roll: για 1,5 μηνών κουτάβι είναι :?: Η Μάγια πάντως 2,5 μηνών ήταν 8 κιλά :D
Ψάχνω να βρω το βιβλιαράκι της που σημείωνα πόσο παίρνει κάθε εβδομάδα αλλά δεν το βρίσκω, πάντως από όσο θυμάμαι τα κιλά της ανεβαίνανε κάθε μέρα, τώρα είναι γύρο στα 50-55, δεν την αφήνω να πάρει βάρος γιατί είχαμε προβλήματα δυσπλασίας.
 


Sophiaouda

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2008
1.325
8
Φθινοπωρο
Γεια σας και πάλι.... οι οικογένεια μεγάλωσε, προστέθηκε και ένα ακόμα newf, η Νέδα, η οποία είναι τώρα 7 μηνών και μες την τρέλα!!!!! Την πήρα μετά από αρκετό ψάξιμο, από ένα ιταλικό εκτροφείο,(ΠΗΓΑ και την πήρα).

Εδω είναι 4 μηνων (τότε μου τη δώσανε,πιο πριν ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ)
 
Last edited:




rottaki

Well-Known Member
4 Αυγούστου 2008
603
1
Κέρκυρα
Γειααα

Γεια σου κι απο μενα Σοφια, απιστευτα σκυλια οντως, τα ματια της υποδηλωνουν εναν ηρεμο γιγαντα, αληθεια απο ζεστη πως τα πανε? Το κουταβι ειναι ολα τα λεφτα, κουταβι τελος παντων!!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.118
Μηνύματα
895.870
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki