Γεια σας


Savra

Well-Known Member
16 Απριλίου 2007
342
1
Athens
www.happypuppycafe.com
Γεια σας!Χαρηκα πολυ που βρηκα το φορουμ (τυχαια ψαχνοντας στο google για την επομενη εκθεση μορφολογιας) γιατι ειναι χαρα μου να συζητω με ανθρωπους που αγαπουν τα σκυλια.Εχω μια κουκλα,την Αυρα που σε 2 μηνες θα ειναι 7 χρονων.

Σοφια και Αυρα :)
 


nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
welcome στο dogforum....και καλες συζητησεις...οι φωτογραφιες χωρις σχολιο....απλα καταπληκτικες......το λευκο σου μοντελο ειναι ταλεντο ...(πως και λευκο..?)μηπως μπορεις να βγαλεις και τα δικα μου??? :lol:
αληθεια με τη μηχανη ?
 


Savra

Well-Known Member
16 Απριλίου 2007
342
1
Athens
www.happypuppycafe.com
Σε ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα και τα καλα σου λογια,οι φωτογραφιες ειναι τραβηγμενες οι παλιοτερες με την Canon 60D και οι πιο προσφατες με την Canon 20D
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Καλημέρα Savra!
Πρωτότυπο nick, αλλά καλό! :wink:
Καλώς ήρθες και ‘συ και η Αύρα! :p
 




S

SwkDoG

Guest
Πολύ ωραίες φωτογραφίες,πολύ ωραίος σκυλάκος,πολύ χαίρομαι που μας βρήκες!!!... :D

Καλωσορίσατε Savra και Αύρα!!... :)
 
















Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Καλώς ήρθες Σοφία!

Την Αύρα δεν χορταίνω να την βλέπω, είναι απίθανη! Να την χαίρεσαι!

Επίσης δεν μπορώ να αντισταθώ στον πειρασμό να βγω off topic για να σου πω ότι η gallery σου έχει μεγαλώσει πολύ από την τελευταία φορά που την είδα και έχει γεμίσει με υπέροχη δουλειά :shock: :D . (Με τη Savra έχουμε ξανα"συναντηθεί" σε φωτογραφικό forum. Μικρός ο κόσμος τελικά! )
 


Savra

Well-Known Member
16 Απριλίου 2007
342
1
Athens
www.happypuppycafe.com
Xotikouli said:
Καλώς ήρθες Σοφία!

Την Αύρα δεν χορταίνω να την βλέπω, είναι απίθανη! Να την χαίρεσαι!

Επίσης δεν μπορώ να αντισταθώ στον πειρασμό να βγω off topic για να σου πω ότι η gallery σου έχει μεγαλώσει πολύ από την τελευταία φορά που την είδα και έχει γεμίσει με υπέροχη δουλειά :shock: :D . (Με τη Savra έχουμε ξανα"συναντηθεί" σε φωτογραφικό forum. Μικρός ο κόσμος τελικά! )
Σε ευχαριστω πολυ!πραγματι μικρος ειναι ο κοσμος :D Νομιζω οτι εχω δει φωτογραφιες και του Νεμο στο dpgr,αλλα και την boxer σε ενα ξενο site(boxerworld) :D
Bλεπω οτι και εσυ με την Νελλη δεν πας πισω,η γκαλερι σου ειναι γεματη ομορφες ποζες....ε οι αδυναμιες μας δεν κρυβονται :wink: