Για πούλημα


DASTY

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2007
770
0
Thessaloniki
www.scarvasstrand.com
Η απορία μου είναι πως τα πουλάνε όταν δεν είναι ούτε για χάρισμα! :lol:

Δεν τα σκοτώνει κανεις σίγουρα di ότι ο Έλληνας είναι πολύ fan του "το πήρα δώρο" :wink:
 


psaras

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2007
841
1
63
Chania
www.chaniatown.gr
DASTY said:
Η απορία μου είναι πως τα πουλάνε όταν δεν είναι ούτε για χάρισμα! :lol:

Δεν τα σκοτώνει κανεις σίγουρα di ότι ο Έλληνας είναι πολύ fan του "το πήρα δώρο" :wink:
ακόμα θα έλεγα πως το παίρνει αυτός που του το χαρίζουν όταν ούτε αυτός που τα χαρίζει μπορεί να το ακουμπήσει…
 


Faye

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
70
0
jade said:
Μου αρκεί που διαφωνώντας συμφωνείς μαζί μου...χαχαχαχαχα

Το θηλυκο μπορη να ειναι εδω, και το αρσενικο σε αλλη χωρα.Θα ηθελες και

:φωτο ,δεν αρκουν οι τιτλοι του για το pet σου?D :D :D :D
 


DASTY

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2007
770
0
Thessaloniki
www.scarvasstrand.com
psaras said:
DASTY said:
Η απορία μου είναι πως τα πουλάνε όταν δεν είναι ούτε για χάρισμα! :lol:

Δεν τα σκοτώνει κανεις σίγουρα di ότι ο Έλληνας είναι πολύ fan του "το πήρα δώρο" :wink:
ακόμα θα έλεγα πως το παίρνει αυτός που του το χαρίζουν όταν ούτε αυτός που τα χαρίζει μπορεί να το ακουμπήσει…


Και όμως η περισσότερη που τα θέλουν χωρίς χρήματα θέλουν ακριβώς τέτοια για μάνδρες, εργοστάσια ....
:roll:


Και ποιος είπε ότι τα το ακουμπάνε και όλας :!:
 


Faye

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
70
0
Στην Ελλαδα δεν πρεπει να χαριζεις ουτε σκυλισια τριχα. Εκτος απο σπανιες περιπτωσεις (πολυυυυυυ δικο σου ατομο).
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Σίγουρα ... καλύτερα να τα σκοτώνεις λοιπόν ...

Psara δεν μπορώ να συνεχίσω την κουβέντα με άνθρωπο που όταν λέω κάτι ρωτάει ''την παρέα'' αν το πιστεύει ... λυπάμαι ... σου λέω μόνο ότι υπάρχουν τόσοι ηλίθιοι λιγούρηδες και άσχετοι, που μπορεί να χαρίσεις ένα τσούρμο άρρωστα ζώα - γέρικα ή ημίαιμα για ζώα ράτσας άμα δεν σε νοιάζει ... έχω γνωρίσει πολλούς τέτοιους ...

Προς τους υπόλοιπους εκτροφείς ... η κλούβα σας ... μας ... δεν έχει διαφορά από το εργοστάσιο ... στο χέρι μας είναι, όχι στον χώρο ...

George - feye πολύ ωραία τα δύο τελευταία post ...
 


psaras

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2007
841
1
63
Chania
www.chaniatown.gr
Γιατί λυπάσαι ,
ρωτώ και σένα και όλους στην παρέα του φόρουμ που κόλλησες
εσύ ξέρεις τι κάνεις τα σκυλιά σου και το ανέφερες που ξέρεις τι κάνουν οι άλλοι?
Για σένα δεν μετρά η γνώμη η πιθανότατα το τι γνωρίζουν και οι υπόλοιποι για το θέμα ?
Αν δεν γουστάρεις να κάνεις συζήτηση κανένα πρόβλημα
αν ενοχλώ σε κάτι πέστε μου να την κάνω
 




psaras

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2007
841
1
63
Chania
www.chaniatown.gr
φίλε denis καλά είμαστε εδώ που να πάμε ??
Και με καραμπίνα σκοτώνουν έχεις δίκιο και στην άσφαλτο τα στέλνουν για θέρισμα και άλλα πολλά ..
Αυτό που γουστάρω και για αυτό κάνω την συζήτηση είναι να βλέπω τα σκυλιά να γερνούν μαζί με αυτούς που μεγάλωσαν και αγάπησαν ……
θα ήθελα οι εκτροφείς να έχουν και τα γεροντάκια τους στα σίτε τους
θα έχουν κέρδος από αυτό ..
 






George K

Well-Known Member
12 Νοεμβρίου 2007
1.177
48
Επειδή δε μπορώ να καταλάβω. Για τί εκτροφείς μιλάμε;

Έχεις ώριμης ηλικίας σκύλο; τέλεια, τον δείχνεις για να δείξεις πόσο καλός παραμένει, είσαι περήφανος, όσο είναι και αυτός και στο site σου βγάζεις ξεχωριστή σελίδα για "συνταξιούχους" και σκυλιά που τίμησαν τη φυλή τους.

Αν δεν έχεις κάτι τέτοιο, τότε ή είσαι αγνώμων ή ό σκύλος δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο. Έστω κι έτσι R.I.P.

Οι καραμπίνες τι δουλειά έχουν; :shock:
 


Faye

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
70
0
DENIS εσυ δεν εχεις σχεση με το συγκεκριμενο μαχαιρωμα. Απλα δεν το εχεις παρει γραμμη.Ο Psaras δεν τη λεει σε σενα.
 




denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Faye μην βγάζεις εύκολα συμπεράσματα ...

ΠΟΤΕ για να την πούμε σε κάποιον δεν πρέπει να γράφουμε έτσι ... ο psaras ελπίζω ότι δεν είναι τόσο επιπόλαιος ... :D

Eπί της ουσίας .... συμφωνώ με GeorgeK, για τα περί διαδικασίας ...

Εναν παππού και μία γιαγιά έχω σαν παιδιά μου, ακόμα και τώρα δεν τα έδινα για όλα τα λεφτά του κόσμου ... ΑΛΛΑ κάποια άλλα μπορεί να τα δώσω ... για το καλό μου και για το καλό της εκτροφής, όπως τουλάχιστον κρίινω μέχρι τώρα ...
 


psaras

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2007
841
1
63
Chania
www.chaniatown.gr
Ντενις χαίρουμε για τους παππούδες που κρατάς ..
Σωστά κατάλαβες εσύ ότι δεν είχα σκοπώ να την πω σε κάποιον συγκεκριμένα ανοίγοντας το θέμα ,
τώρα αν κάποιους εκ των πραγμάτων τους αγγίζει και πειραχτούν κατά κάποιον τρόπο εγώ φταίω σε κάτι ?
 






denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Δεν κατάλαβες ... ΜΠΟΡΕΙ κάποια άλλα να μην θέλω να τα κρατήσω ... βέβαια δεν θα γεράσουν κι όλας, θα κάνω ό,τι μπορώ να γεράσουν αλλού ... αλλά η ουσία είναι η ίδια ... ενήλικο ζώο θα έχω δώσει, για λόγους Χ !
 


psaras

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2007
841
1
63
Chania
www.chaniatown.gr
αυτό ακριβώς κατάλαβα μην ανησυχείς denis
γενικά για το θέμα που έθεσα πιθανότατα να μην είμαι σωστός για μερικούς όπως σκέπτομαι
όμως λέω καθαρά την θέση μου
μου την δίνει όταν πετάμε στα σκουπίδια ότι ξεζουμίσουμε και πλέων δεν στάζει τίποτα, γίνεται και με ανθρώπους και με τα ζώα …
ακόμα μου την δίνουν όσοι τάχαμου δεν πουλούν κουτάβια σε όποιον και όποιον κάνουν χίλιες δυο ερωτήσεις ,καλά το κάνουν , αλλά οι ίδιοι έχουν δικαίωμα να κάνουν αυτά που ζητούν από τους άλλους να μην τα κάνουν
τώρα θα μου πείτε τι ψάχνω το χρήμα είναι πάνω από όλα :cry: