Δανεικό crate??


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Παιδιά έχει κανείς να μου δανείσει crate μικρού μεγέθους λογικά, για 1 -2 μήνες το πολύ?
Να δω πως και αν θα το δεχτεί ο μικρός για να δω αν θα του πάρω!!
 




cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Ρεεεε...πλάκα κάνεις; :confused:

Συρμάτινο ή πλαστικό; :p
Σκέφτηκα να ζητήσω κατευθείαν από εσένα αλλά λέω επειδή έχεις και τα κουτάβια δεν θα σου περισσεύουν..χαχαχ :rolleyes:

Ότι να 'ναι!!! Απλά επειδή ο μικρός με έχει εκνευρίσει τις τελευταίες μέρες που ενώ τον βγάζω έξω περιμένει να μπει μέσα και να έχω φύγει απ το σπίτι για να κάνει και τα χοντρά και τα ψιλά...Θέλω να δω το κάνει λόγο βλακείας ή είναι κάτι παθολογικό...
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Ok...αποφάσισε τι προτιμάς και θα το έχεις Δευτέρα βράδυ.
 










mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Οπως βλέπεις...όσα χρειάζονται για να είναι όλοι ευχαριστημένοι :p
 




kimonas

Banned
Banned
8 Οκτωβρίου 2009
847
2
Αθήνα - Γαλάτσι
Παιδιά έχει κανείς να μου δανείσει crate μικρού μεγέθους λογικά, για 1 -2 μήνες το πολύ?
Να δω πως και αν θα το δεχτεί ο μικρός για να δω αν θα του πάρω!!
Όποτε θες, σε περιμένει ένα crate 42'' , οχι το Γίγας !!! Το λιγότερο Γίγας....απλά ΔΕΝ χωράει τον Cargo ούτε κατά διάνοια και εδώ και μήνες το έχω και κάθεται γιατι του έχω πάρει μεγαλύτερο !!!! Αυτά ...Αν θες ε ..:D
 
Last edited:


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Εντάξει βρήκα άτομο!
Ευχαριστώ πολύ! Έτσι κι αλλιώς μικρό μέγεθος ήθελα! Μέσα στο 42άρι θα χαθεί το 7κιλο πατσαβούρι μου!!
 


kimonas

Banned
Banned
8 Οκτωβρίου 2009
847
2
Αθήνα - Γαλάτσι
Εντάξει βρήκα άτομο!
Ευχαριστώ πολύ! Έτσι κι αλλιώς μικρό μέγεθος ήθελα! Μέσα στο 42άρι θα χαθεί το 7κιλο πατσαβούρι μου!!
Δε θα ''χαθεί'', ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ θα έχει πιο πολύ δικό του προσωπικό ''χώρο'' και ''σπίτι'' στον προσωπικό του χρόνο.....

ΣΕ κάθε φυλή συνίσταται και προτείνεται όσο το δυνατόν μεγαλύτερο crate για τον απλό λόγο και μόνο..... ΑΝΕΣΗ ΧΩΡΟΥ και ελευθερίας κινήσεων !!! Αφού ούτως η άλλως όταν το σκυλί είναι σε ''mode'' , ''περιορισμού'', ''περιορίζεται'' για κάποιο χρονικό διάστημα γιατι λοιπόν να μην έχει και τον ιδανικότερο χώρο????? :) :)

Yπερ τους είναι η άνεση χώρου και τη θέλουν, αλλά δεν έχουν ''μιλιά'' να μας το πουν και να το φωνάξουν!!! :)

YΓ ( γενικά αναφέρομαι για τα σκυλιά και ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ κάνω διαφήμιση στο Crate μου και ΟΥΤΕ PR για να το πουλήσω .. ΕΝΝΟΕΤΑΙ...χαχαχααχαχα.....ούτως η άλλως ΔΕΝ πωλείται , μόνο δανείζεται αν υπάρξει κάποια ανάγκη ) !!!
 
Last edited:


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981