Δεν θα αφήσω να την χάσω!!!


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Εύχομαι ότι καλύτερο ...προσωπική μου άποψη είναι να πάρεις και δεύτερη και τρίτη γνώμη :)
 






cave_c1

Well-Known Member
15 Φεβρουαρίου 2010
77
0
Corfu_Hellas
Λόγω της απεργίας στα λιμάνια δυστυχώς φεύγω αύριο πρωί στις 6:30 και το ραντεβού αναβλήθηκε για τις 17:30
ο γιατρός που την ξαναείδε σήμερα το μεσημέρι άφησε ανοιχτό τώρα το ενδεχόμενο να είναι κάποια εσωτερική φλεγμονή που έκανε πύον και σπάει. μας έδωσε και αντιβίωση και πραγματικά το καρούμπαλο που είχε δεν υπάρχει πλέον. είναι σα να έσπασε και να ξεφούσκωσε.
Η θετική σας ενέργεια πιάνει τόπο. Ευτυχώς που σας βρήκα. σας ευχαριστώ. τώρα είμαι πιό αισιόδοξος

Αν μας το ζητήσει, με μεγάλη χαρά θα τον αλλάξω τον τίτλο (και θα βάλω αυτόν που θα μας πει)!!!
Ας αλλάξουμε και τον τίτλο : Δεν θα αφήσω να την χάσω
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Να δεις που δεν θα είναι τίποτα. Βεβαιώνομαι με την αλλαγή πλεύσης του γιατρού που πάει να πει ότι δεν ήταν σίγουρος για την πρώτη του εκτίμηση!!!
 




johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
...Δεν έχω κλάψει ποτέ μου και το απόγευμα πήγα μοναχική βόλτα μαζί της και έβαλα τα κλάματα. Γύρισα σπίτι και δεν ξέρω τι να πω στα παιδιά μου...
Και κάτι ακόμα, που το σκεφτόμουν από χθες βράδυ, αλλά ξεχάστηκα και το ξαναείδα τώρα:

Οτι και να γίνει... στα καλά και στα κακά... μην βάζεις ποτέ τα κλάμματα και μην είσαι θλιμμένη μπροστά της... να είσαι βέβαια ότι το καταλαβαίνει!:cool:

Και θα διαπιστώσεις ότι, αν το εφαρμόσεις (με κάποιο μαγικό τρόπο) όλα θα πηγαίνουν καλύτερα...:)
 


jasmine

Well-Known Member
1 Μαρτίου 2011
302
0
ευχομαι να πανε ολα καλα! και θα πανε! αν ειχα ακουσει τον κτηνιατρο θα ειχα κανει περυσι τετοια εποχη ευθανασια στο σκυλο μου! τωρα που γραφω ειναι διπλα μου και κοιμαται του καλου καιρου και ειναι μια χαρα! για φαντασου!
 


Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Φερε μας και κουμ-κουάτ!!
(προσπαθω να την κανω να ξεφυγει λιγο το μυαλό της και να χαλαρώσει).
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Εγω θα ελεγα να πας οπωσδηποτε και στην θεσσαλονικη στην πανεπιστημιακη κλινικη.
υπαρχει ειδικο τμημα για τετοιες περιπτωσεις.
αν εχεις ενδοιασμους ή φοβασαι επειδη δεν γνωριζεις, στειλε μου πμ και θα ερθω απο Ξάνθη να σε συναντησω θεσσαλονικη και να σε παω εγω. Γνωριζω αρκετα καλα τα κατατοπια στην κλινικη.
 














cave_c1

Well-Known Member
15 Φεβρουαρίου 2010
77
0
Corfu_Hellas
Αν συμβαίνει αυτό που υπονοείς...
Είναι σαν εμένα ο άνθρωπος... θα καταλάβει!!!:)
γεια σας. εδω ειμαι πάλι
μηπως να μαθω κι εγω ? αν θελετε νεα μου δηλαδη!!!!!!!!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Μην ασχολείσαι. Χαζομάρες μικρών παιδιών.
Τα νέα σου...τα νέα σου...
 




cave_c1

Well-Known Member
15 Φεβρουαρίου 2010
77
0
Corfu_Hellas
Πήγα στον Κρεστη και μας ειδε.
ειμαι περίεργος κι εγω μικρο παιδι ειμαι.
τι χαζομαρες λενε???????