Δεν κρατιέμαι - δεν κρατιέμαι...




Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Όταν θα τσαντίζομαι μαζί της θα το λέω ολόκληρο Chili Peppeeeeeeeeeeeeeeeeeer... Aλλά στα "κανονικά μας"?
Μου αρέσει που έχεις σκεφτεί από τώρα πώς θα την φωνάζεις όταν τσαντίζεσαι. Χεχε. Αυτό θα πει οραματίζομαι το μέλλον! :D

Και για να ολοκληρώσω το "σετ", μπορείς επίσης να την πεις και Red! :p
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Για Red Hot Chili Pepper μέσα είμαι καθότι και fan - μια χαρά τη φωνάζω έτσι στιε μεγάλες τσαντίλες!
Για Pepper κανείς ρε παιδιά?
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.885
Εγώ θα την φώναζα "πιπεράκιμου" και "πιπερίτσαμου" (από μία λέξη αν δεν κατάλαβες)... Οταν είμαστε μόνοι μας, γιατί με κόσμο και σε ώρες τσαντίλας, προτιμώ τα πιο επιστημονικά, τύπου "έλαδωμωρή" (πάλι μια λέξη)...
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Νέες φωτό από πιπερίτσα (άντε να φτάσει το τέλος του μήνα - άντε θα γεννήσωωωωωωωωωωωωω...)

Στην οικογενειακή φωτό, η δικιά μου είναι η δεύτερη από αριστερά...
 

Attachments













vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Ω ναι ήρθε! :D
Μόνο που...

ή αυτό δεν είναι γαλλικό μπουλντόγκ αλλά είναι τζακ ράσελ τεριέ ή ...το κουτάβι σνιφάρει κόκα!

Δεν σταματάει με τίποτα - μιλάμε ότι είναι για διαφήμιση ντούρασελ!

Η Κάρλα δεν γουστάρει να της μυρίζει το ποπό και γρυλλίζει σαν σκρόφα όταν η μικρή πάει να το κάνει, αλλά ελπίζω ότι θα στρώσει η κατάσταση τις επόμενες μέρες.
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Καλος την δεχτηκατε λοιπον!!!

Και βεβαια θα στροσουν τα πραγματα!
Και καλα κανει η Καρλα και παταει ποδι απο την πρωτη στιγμη! Ετσι πρεπει- να μην της παρει ο νιανιαρος τον αερα!
Και πιστευω οτι και το κουταβι θα ηρεμησει! Ειναι εντελος εξω απο τα νερα του!

....αλλα αν παρω παραδειγμα την Cindy?
 






vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Excuse me... φωτό;
Φωτό θα περιμένετε το βράδυ γιατί η δική μου μηχανή πάπαλα και η μηχανή του συζύγου θέλει πτυχίο αεροναυπηγικής για να τη χρησιμοποιήσεις... Και αυτή τη στιγμή από την αϋπνία δεν ξέρω ούτε πως με λένε (πόσο μάλλον να την δοκιμάσω) - ποιος είπε ότι θέλει κουτάβι? Α ρε δεν ξέρετε τι σας περιμένει...

Λοιπόν η μικρή κούλαρε - μάλλον είναι κανονικό γαλλικό μπουλντόγκ τελικά... η Κάρλα βέβαια την έβαλε στη θέση της διότι της πάτησε κάτι στριγγλιές και η κουτάβα μαζεύτηκε. Τώρα έχει ξεραθεί στον ύπνο... (εμ βέβαια αφού με ξενύχτησε πρώτα όλο το βράδυ...)

Η δε Κάρλα αποφάσισε να φάει για πρώτη φορά στη ζωή της σκυλοτροφή, την puppy του κουταβιού... αφού πρώτα είχε σαβουριάσει τα πλατάρια - ρε τι κάνει η ζήλεια...
 


Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
Κάλως την δεχτήκατε
Η δε Κάρλα αποφάσισε να φάει για πρώτη φορά στη ζωή της σκυλοτροφή, την puppy του κουταβιού... αφού πρώτα είχε σαβουριάσει τα πλατάρια - ρε τι κάνει η ζήλεια...
Πάλι καλά, η δικιά μου είχε κατουρήσει την τροφή της μικρής :D:eek:
 




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Eυχαριστώ παιδιά!

Πρώτες φωτό - όχι οι καλύτερες διότι η κουτάβα τρέχει ή κουνιέται συνέχεια και δεν μπορώ να την ακινητοποιήσω...
 

Attachments







Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU