Δεν μπορούσα ν' αντισταθώ (φωτο απο τα σκυλια μου)








agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
Η ...ζέστη είναι.....μην "ψαρώνεις"....:D:D:D
(εδώ να δεις ....ησυχία...έχω ξεχάσει ότι υπάρχουν......την ημέρα.....:D:D:D)
 


io maria

Well-Known Member
16 Φεβρουαρίου 2010
1.322
28
Γέρακας
Κουκλες ειναι.
Αλλα βρε πουλακι μου και εσυ επρεπε να κανεις τις φωτο μονταζ σε μια?
Δωσε φωτος στον λαο!
 






Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Μα πως να αντισταθεις σε τετοια κοριτσια!! Κ αν δε με απαταει και η μνημη μου ειναι η πρωτη φωτο
που ποσταρεις των κοριτσιων σου! Επρεπε τουλαχιστον να ηταν οι διπλασιες σε αριθμο!
Και σε εμας το κατω απο το κρεβατι παει συννεφο! να τις χαιρεσαι!
 




vasgial

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2011
3.531
1.729
49
Μαραθώνας-Κάτω Σούλι
Αληθεια, μεταξυ τους πως τα πανε; απλα ανεχεται η μια την αλλη; οι δικες μου στο σπιτι κανουν τα αδυνατα δυνατα για να κερδισει η καθε μια την προσοχη μου και υπαρχει μια κατασταση ανοχης. Εκτος σπιτιου ομως λειτουργουν σαν ομαδα. Μην κανει πως τσαμπουκαλευεται καποιος αλλος σκυλος η δουν περιεργη κινηση απο καποιον γινονται ενα.
 




io maria

Well-Known Member
16 Φεβρουαρίου 2010
1.322
28
Γέρακας
Αν ειναι να σε πιασει το αρτιστικ να σε πιασει να κανεις καμμια γιγαντοαφισα!

Ειρηνη εχει και αλμπουμ καλε ο ανθρωπος να θαυμασεις τα κοριτσια του.
 


Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
Μα πως να αντισταθεις σε τετοια κοριτσια!! Κ αν δε με απαταει και η μνημη μου ειναι η πρωτη φωτο
που ποσταρεις των κοριτσιων σου! Επρεπε τουλαχιστον να ηταν οι διπλασιες σε αριθμο!
Και σε εμας το κατω απο το κρεβατι παει συννεφο! να τις χαιρεσαι!
έχω αρκετές στα άλμπουμ :)
Σ΄ευχαριστώ πολύ και να χαίρεσαι τα δικά σου (νομίζω εσύ έχεις μια φωτό που ο ένας κοιμάται πάνω σε κάτι βιβλία η οποία τα σπάει) :)
 




Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
Αληθεια, μεταξυ τους πως τα πανε; απλα ανεχεται η μια την αλλη; οι δικες μου στο σπιτι κανουν τα αδυνατα δυνατα για να κερδισει η καθε μια την προσοχη μου και υπαρχει μια κατασταση ανοχης. Εκτος σπιτιου ομως λειτουργουν σαν ομαδα. Μην κανει πως τσαμπουκαλευεται καποιος αλλος σκυλος η δουν περιεργη κινηση απο καποιον γινονται ενα.
Κάπως έτσι είναι τις περισσότερες φορές, αλλά όταν λείπω και γυρνάω συνήθως το μωρό κοιμάται με το κεφάλι πάνω στην κοιλιά της γαλανομάτας αν και συνήθως τη μεγάλη τη βρίσκω στο μπαλκόνι.
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
έχω αρκετές στα άλμπουμ :)
Σ΄ευχαριστώ πολύ και να χαίρεσαι τα δικά σου (νομίζω εσύ έχεις μια φωτό που ο ένας κοιμάται πάνω σε κάτι βιβλία η οποία τα σπάει) :)
Ναι μετα το πολυ διαβασμα τον πιανει υπνηλια!!:p:D

παω να ψαξω τα αλμπουμ γιατι οσο να ναι μια αδυναμια στα χασκυ την εχω!