Δε θα έπρεπε να λεμε αντίο...






Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
α ρε Αλικακι.... :(

Καλο ταξιδι ομορφε! Τρεχεις ανεμελος πια...
 




ASFE

Well-Known Member
11 Μαϊου 2011
911
26
45
Αθηνα..Δυστυχως.
Με πηρε ο Γιαννης και η πρωτη μου φραση ηταν πλακα κανεις!!!
Δεν γινεται να πιστευτει κατι τετοιο.Και χθες βλεπαμε παλιες φωτο που ηταν σπιτι και παιζαν.

Για την Αλικη στεναχωριεμαι πιο πολυ γιατι φανταζομαι ποσο ασχημα θα νιωθει.
Ατυχος και περασε πολλα ο Ο σε αυτους τους λιγους μηνες της ζωης του.
Αλλα η Αλικη δεν εχανε ποτε την πιστη και την ελπιδα της. Ετρεξε, ξαναετρεξε εκανε οτι μπορουσε για τον μικρο της.
Καλο ταξιδι Ορεστακο και εκει ψηλα θα σηκωνεσαι στα 2 ποδαρακια απο την χαρα σου.
Αλικη οτι χρειαστεις πες μας.
 
Last edited:




νασια

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
616
11
Καλό του ταξίδι. Λυπάμαι πολύ για την απώλεια σου, κουράγιο.

Sent from my HTC One using Tapatalk 2
 






golden boy

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2010
805
93
Hell
:(
Καλο κουραγιο σε 'σενα και καλο ταξιδι στον σκυλακο..Να κρατησεις ολες τις ομορφες αναμνησεις σας..
 




Anesidora

Well-Known Member
21 Ιουλίου 2012
504
5
Κουράγιο Αλίκη. Ο Ορέστης ήταν τυχερός γιατί πήρε πολύ αγάπη από εσένα.
 




chitchy

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
329
1
Πάτρα
Τι τραγικα νεα ειναι αυτα Αλικη μου...
Κουραγιο κοριτσι μου.
Αντιο βρε μουστακαλη!!Καλο ταξιδι.
 






johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Τα λόγια, φτωχά...
Καμμιά φορά, τη σιωπή την "κόβεις με το μαχαίρι"... είναι τόσο περιεκτική...


Θάθελα πολλά να γράψω... χιλιάδες σκέψεις, αλλά είναι μπερδεμένες...

Για τον μικρό Ορέστη... που δεν είχα ποτέ την τύχη να γνωρίσω, παρά μόνο από τις όμορφες φωτογραφίες του...

Για την Αλίκη, τον άνθρωπο του Ορέστη... ένα αγαπημένο μέλος... από τις "ψυχές" της ζεστής μας ομάδας...

Ομως, θα προτιμήσω να σιωπήσω, εκτός από δύο πραγματάκια, που βγαίνουν ακατέργαστα, μέσα από την ψυχή μου...

Αλίκη,
Εμείς πεθαίνουμε...
Γιατί προβλέπουμε το κοντινό μας μέλλον... πεθαίνουμε χίλιες φορές για τις επερχόμενες επιπτώσεις... και, στη συνέχεια, πεθαίνουμε χίλιες φορές για τις αποφάσεις του παρελθόντος...
Μέχρι ο ίδιος ο χρόνος να μας κάνει να ξεχάσουμε... να απαλύνει τον πόνο μας...
Χρειάζεται να την περάσουμε αυτή τη δοκιμασία... και, γι' αυτό, ζούμε αρκετά περισσότερα χρόνια από τα σκυλιά μας... για να "μάθουμε" επιτέλους!!!

Ορέστη,
Τα σκυλιά δεν πεθαίνουν...
Γιατί, ενώ έχουν το πλεονέκτημα σχεδόν παντού... το μόνο που τους λείπει, σε σχέση με τους ανθρώπους, είναι ότι δεν προβλέπουν το μέλλον...
Πάνε να πιάσουν το φρίσμπι και, ενώ το έχουν χάσει τις προηγούμενες 99 φορές, έχουν τη βεβαιότητα ότι την εκατοστή φορά θα πετύχουν...
Βαδίζουν προς την τελευταία τους στιγμή (πάνω σ' αυτή τη γη), με την αισιοδοξία ότι θα ζήσουν για πάντα... αρκεί να είναι ο άνθρωπός τους δίπλα τους...

Και γι' αυτό, Ορέστη... ΑΘΑΝΑΤΟΣ!!!

Καλό σου ταξίδι, αγοράκι μου...
Εκεί, θα σε περιμένει η Νίνα μου, που κι εκείνη μας άφησε νωρίς... και επειδή είναι λίγο μεγαλύτερη (και αγαπούσε ότι είχε ψυχή!), νάσαι σίγουρος ότι θα σε προσέχει (και αυτή) στα κουταβίσια παιχνίδια σου... έ και που θα πάει... κάποια στιγμή, θα σας συναντήσω κι εγώ...

Υ.Γ. Αλίκη, για την ιστορία: Χτες, είχα ένα προαίσθημα... έχω μαρτυρίες...
 
Last edited:




swiftkid

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2009
550
97
Αλίκη μου λυπάμαι πολύ για την απώλειά σας :( Να κρατήσετε τις όμορφες στιγμές που περάσατε με τον Ορεστάκο,μην τον ξεχάσετε. Καλό του ταξίδι !
 


chrysoula

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2011
2.819
31
Αθήνα
Πάλι κάποιος ζήλεψε εκεί πάνω... H γειτονιά τον αγγέλων δυστυχώς πληθαίνει από όλο και πιο γνώριμες μουσούδες... είναι κάτι που με τρομάζει και με πληγώνει ταυτόχρονα... γλυκό μου αγόρι, να είσαι καλά εκεί που είσαι, να μην φοβάσαι για τίποτα, εκεί είσαι ελεύθερος, ανέμελος, και ναι αθάνατος όπως λέει και ο κ. Γιάννης.
Θα είσαι ο πιο όμορφος μουσάτος άγγελος!
Να μας φιλήσεις γλυκά τις αγάπες μας εκεί πάνω...

Αλίκη... εσύ ξέρεις κορίτσι μου.... :(
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.932
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95