ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ..ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ!




Dogo95

Well-Known Member
8 Μαϊου 2016
141
161
29
Πρεπει να το κοιταξω...δεν αντεχω αλλο να βλεπω το σπιτι χαλια..ειχα κανει το λαθος και τον καλομαθα να ανεβαινει σαλονι κ κρεβατι..και τωρα προσπαθω να του το κοψω και αυτο..εχουμε δουλεια ακομα!ανυπομονω να παω στον εκπαιδευτη που μ χουν συστησει ..η υπακοη θα με σωσει!
 


Dogo95

Well-Known Member
8 Μαϊου 2016
141
161
29
@Orilis θα βγαλω και εγω φωτο και θα την ανεβασω..στο πατωμα βλεπω να βαζω τους επισκεπτες να καθονται με κανα μαξιλαρακι :D
 


MichalisN

Member
7 Ιουνίου 2016
17
21
Πρεπει να το κοιταξω...δεν αντεχω αλλο να βλεπω το σπιτι χαλια..ειχα κανει το λαθος και τον καλομαθα να ανεβαινει σαλονι κ κρεβατι..και τωρα προσπαθω να του το κοψω και αυτο..εχουμε δουλεια ακομα!ανυπομονω να παω στον εκπαιδευτη που μ χουν συστησει ..η υπακοη θα με σωσει!
Ετσι, εκπαιδευτής επειγόντως. Πόσο είναι ο νεαρός?
 


Iraki maria

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2015
368
791
37
Thessaloniki
Ζημια δεν εχει κανει ποτε το μονο που μπορω να το πω ως "ζημια" ειναι οτι ελειπα και οταν γυρισα βρηκα το πακετακι με τις χαλς αδειο και ολο το τριχωμα της κολλημενο με κομματακια καραμελαςo_O.
 


MichalisN

Member
7 Ιουνίου 2016
17
21
έπαιξε με τις καραμελίτσες η δεσποινίς που τις βρήκε πολύ ενδιαφέρουσες. Αυτό δεν είναι τάση να καταστρέψει, δεν είχαμε θρήνους και ουρλιαχτά, δεν υποφέρει από άγχος.
 
  • Haha
Reactions: Aliki V.


Dogo95

Well-Known Member
8 Μαϊου 2016
141
161
29
@MichalisN ο μικροσ σε λιγες μερες παει 5 μηνων..ειναι πρωτη φορα που εχω δικο μ μεγαλοσωμο σκυλι και παιδευομαι...εχω αρχισει κ νοσταλγω την γιορκσαιρ στην μητερα μ :LOL:
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Μια προσφατη διαολια μου φαγανε μια αγαπημενη μαξιλαρα που ειχα για αυτα!
Φυσικα τον σαματα τον αρχισε το ασπρο τερας κ ακολουθησαν τα κουταβια τρομοκρατες. Οταν ανοιξα την πορτα οι αλλοι δυο ειχαν εξαφανιστει κ εμεινε μονο ο Αλκης.

 
Last edited:
  • Like
Reactions: Dogo95


Iraki maria

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2015
368
791
37
Thessaloniki
Αυτο το εκανε μια φορα οταν ηταν κουταβι ,απο τοτε,δηλαδη εδω και εφτα χρονια οταν δεν ημαστε σπιτι και μενει μονη της δεν κουναει ουτε μαξιλαρι απο την θεση του.
 


MichalisN

Member
7 Ιουνίου 2016
17
21
@MichalisN ο μικροσ σε λιγες μερες παει 5 μηνων..ειναι πρωτη φορα που εχω δικο μ μεγαλοσωμο σκυλι και παιδευομαι...εχω αρχισει κ νοσταλγω την γιορκσαιρ στην μητερα μ :LOL:
μην ανησυχείς μίλα με εκπαιδευτή και όλα θα πάνε καλά. Από αυτά που περιγράφεις φαίνεται ότι βασανίζεστε και οι δύο. Θα δείς σύντομα μεγάλη διαφορά αμα ξεκινήσεις εκπαίδευση
 


MichalisN

Member
7 Ιουνίου 2016
17
21
Αυτο το εκανε μια φορα οταν ηταν κουταβι ,απο τοτε,δηλαδη εδω και εφτα χρονια οταν δεν ημαστε σπιτι και μενει μονη της δεν κουναει ουτε μαξιλαρι απο την θεση του.
Η πρώην δεσποινίς είναι πλέον μία κυρία με τρόπους :LOL:
 








Dogo95

Well-Known Member
8 Μαϊου 2016
141
161
29
@MichalisN αμα ειχα τα λεφτα θα τον ειχα παει για εκπαιδευση χθες!οτι πληρωνεις παιρνεις λενε...και εχω ψαχτει για καλο εκπαιδευτη οποτε πρεπει να μαζεφτω για να τα σκασω! :p
 












Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22