Είναι Pointer???










nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
Ποιντερακια τα κοβω εγω...
και ειναι κ ομορφα τα σκασμενα

Έχετε δίκιο σε ότι γράφετε αλλά έχουμε ξεφίγει λίγο απο το θέμα...
Αυτα που επισημαινουμε ειναι το θεμα!;)
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
15
earth
ναι πόιντερ σίγουρα
ο μπαμπάς ήταν με περισσότερο μάυρο απο την μαμά ε

όλα έχουν αυτό το διάστικτο της μαμάς τους. και τα κατάμαυρα το έχουν λίγο στις πατούσες
 








kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
15
earth
κοίτα φίλε totisgr

είναι ιδιάζουσες οι περιπτώσεις ανθρώπων που δεν θα μοιράζονταν τον ενθουσιασμό σου βλέποντας ή ακόμα καλύτερα παρακολουθώντας βρέφη να γνωρίζουν τον κόσμο

η αθωότητα και μόνο του βλέματός τους σε καθηλώνει :)

Εύχομαι να μεγαλώσουν όλα τους και να βρούν καλές οικογένειες
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.325
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
είναι ιδιάζουσες οι περιπτώσεις ανθρώπων που δεν θα μοιράζονταν τον ενθουσιασμό σου βλέποντας ή ακόμα καλύτερα παρακολουθώντας βρέφη να γνωρίζουν τον κόσμο
Είμαι ιδιάζουσα περίπτωση τότε! Βρε Kokoni γιατί να ενθουσιαστούμε? Γιατί να πούμε πόσο φοβερά και τρομερά είναι τα κουτάβια ή ακόμα αν είναι ή δεν είναι pointer? Αν είναι να κάνουμε όλοι από μια γέννα (σκύλων), να μοιραστούμε τον ενθουσιασμό μας με το σύμπαν!
 


rottaki

Well-Known Member
4 Αυγούστου 2008
603
1
Κέρκυρα
Τι σκεφτεσαι να κανεις απο δω και περα με τη σκυλα? Θα τη στειρωσεις ή θα την εχεις παλι σε ανοιχτο χωρο με κινδυνο να ξαναπιαστει?
 


FAINOMENON

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2008
879
3
Ireland
και οι κορες της θα πανε σε αλλα "καλα σπιτια" , που θα τις εχουνε στο χωραφι να γεννοβολανε κατα βουληση? :(
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
15
earth
Ε φαντάζομαι ότι τώρα που θα διάβασε και ο φίλος μας τα διάφορα θέματα όπως "γιατί δεν ζευγαρώνουμε ..." κλπ
θα φροντίσει τα κουταβάκια που τόσο πολύ γλύκαναν την καρδιά του
να έχουν καλύτερες τύχες
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.689
23
ATHENS
Έχω ακούσει διάφορους λόγους για να γίνει κάποιος byb. Η «γλύκανση της καρδιάς» του ιδιοκτήτη με τα κουτάβια του σκύλου του, ας πούμε, είναι ένας λόγος που οφείλω να ομολογήσω πως δεν γνώριζα!

Γηράσκω αεί διδασκόμενη, φίλοι μου….
...Και που σαι ακόμα…
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
15
earth
εσείς είπατε για αναπαραγωγές

εγώ απλά επισήμανα ότι είναι ζωντανά
και ώς ζωντανά είναι γλύκα όταν είναι μωρά

αφού ακόμα δεν τα έχει πασαλείψει η πραγματικότητα
:(
 
Last edited:


giorgos55

Active Member
17 Νοεμβρίου 2011
42
0
markopoulo attikis
Ειναι πολυ ομορφα...Αλλα ενω η σωματικη τους διαπλαση ειναι καθαρα ενος ποιντερ θα μας βοηθουσες να σου απαντησουμε σιγουρα αν ανεβαζες φοτο του πατερα
 






vas

Well-Known Member
16 Μαϊου 2009
2.731
1.070
ο λόγος που αναφέρθηκαν τα αδέσποτα είναι γιατι τα σπίτια που λες οτι θα πάρουν τα κουτάβια σου θα μπορούσαν κάλλιστα να πάρουν ένα αδέσποτο ημιαιμάκι που δεν έχει σπίτι.Εν πάση περιπτώσει,αν προέρχονται και οι δυο γονείς απο εκτροφεία όπως λες(pedigree) τότε γιατί δεν έρχεσαι απλά σε επαφή με τον εκτροφέα σου ; είναι ο πλέον κατάλληλος για να σε καθησυχάσει ως προς την καθαροαιμία των κουταβιών.Να σου ζήσουν
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.609
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3