Εκτροφειο εργασιακου γερμανικου στην Τσεχια


BOYAR

Well-Known Member
8 Σεπτεμβρίου 2010
240
6
Dimitri 19 εγω έψαχνα περίπου ένα πεντάμηνο σε εκτροφεια Γερμανίας Τσεχίας βουλγαριασ σλοβακιαs oλλανδιαs και θα σου δώσω μια συμβουλή αν σε βοηθήσει επεξεργασου την jinopo oxi anrebri oxi σε πμ μπορω να σου εξηγήσω τον λόγο ψάξε μέσω working dog γεννεs δες αποτελέσματα και διακρίσεις σε εξετάσεις εργασίας συνομίλησε με e mail ζητά βίντεο και φωτο και θα την βρεις την άκρη οτι μπορω να βοηθήσω σε πμ ευχαρίστως θα το κάνω και μια επιπλέον συμβουλή μην σε επηρεάζουν τα τρολλαρισματα στο θέμα επικεντρωσου στο να πάρεις σωστό ισορροπημένο σκύλο ενημερωσου ακομα και για την επιλογή του φύλλου
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.889
Δεν καταλαβαίνω, γιατί όσα "σωστά" θέλει να πει κάποιος, το κάνει μόνο με πμ, και όχι δημόσια.
 


BOYAR

Well-Known Member
8 Σεπτεμβρίου 2010
240
6
Γιατι κατα την γνώμη μου μαρεκο μετά απο ένα σωστό ποσταρισμα ακολουθούν είκοσι ανούσια και ουσιαστικά περισσότερο μπερδευομαστε παρά βοηθάμε ασε που μερικά ποστ κάνουν κακό στα μαλλιά μας
 


BOYAR

Well-Known Member
8 Σεπτεμβρίου 2010
240
6
Και δεν είπα απαραίτητα οτι θα του πω τα σωστά εγω του είπα να του πω την προσωπική μου εμπειρία και να την επεξεργαστει
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Γιατι κατα την γνώμη μου μαρεκο μετά απο ένα σωστό ποσταρισμα ακολουθούν είκοσι ανούσια και ουσιαστικά περισσότερο μπερδευομαστε παρά βοηθάμε ασε που μερικά ποστ κάνουν κακό στα μαλλιά μας
Ναι αλλά πλέον ετσι χάνει τον χαρακτήρα του το φόρουμ που ειναι χώρος συζήτησης και ΕΛΕΥΘΕΡΗΣ ανταλλαγής γνώσεων. Αν θέλουμε να λέγονται μόνο τα σωστα (ποιος ακριβώς θα το κρινει αυτό? ) τοτε κανουμε σεμιναριο στο Πανεπιστημιο και καλουμε αυτους που θέλουμε. Αλλιως ανεχόμαστε και σεβόμαστε το γεγονός οτι καποιο μέλος μπορει΄να εχει διαφορετική είτε λανθασμένη είτε πιο εμπεριστατωμένη αποψη από εμας, και αναπτύσσουμε τους ισχυρισμους και τη γνώμη μας δημόσια.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22