Εμείς και ο Alpen (Νέα μέλη)


τεν τεν

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2012
454
1
Να τον χαίρεσαι και να περάσετε πολλά και καλά χρόνια μαζί !!!!
Χωρίς προβλήματα και πάντα υγιείς !!!
 




















ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
καποια στιγμη πρεπει να σας επισκευτουμε εσας μαστρο-αυγερη
Ελπίζω να εννοείς γενικα τους πατρινους, γιατι θα κινητοποιησω τους πάντες και θα στήσω μπλόκο.... Οπότε ούτε εσύ ούτε ο κούκλος (καλά αυτόν μπορει να τον κατασχέσουμε) θα περάσετε! :p
 




jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko
ναι εννοειτε ολους τους πατρινους...
Απλα στον Αυγερη και την Γερμανιδα του εχουμε μια συμπαθεια περισσοτερη...
Ξερεις πως ειναι οι γερμανοι...παπουτσι απο τον τοπο σου και ας ειναι και στην πατρα!
 


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.682
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
ναι εννοειτε ολους τους πατρινους...
Απλα στον Αυγερη και την Γερμανιδα του εχουμε μια συμπαθεια περισσοτερη...
Ξερεις πως ειναι οι γερμανοι...παπουτσι απο τον τοπο σου και ας ειναι και στην πατρα!
Ώστε μας απατάτε με Γερμανίδα ε....δε σας αρέσει η δικιά μας η Πατρινιά...καλάαααααααααα!:cool:
 




Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
βρε παιδι μου αμεσως και εσυ να παρεξηγησεις τα παντα...ποποπο
τι κακια πεθερα εισαι..
Απλα οι συντοπιτες πρεπει να τα λενε...
Αστα αυτά!!!! Λογοδοσμένος γερμανός και να ξενοκοιτάει!!!:p
 






jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko
2 προβληματακια!

Ρε παιδια εχω 3 προβληματακια και ειπα να τα γραψω εδω μην ανοίγω αλλα θεματα τωρα για το παραμικρο.

1:καποιες φορες οταν προχωραω μεσα στο σπιτι μου δαγκωνει το μπατζακι.. τι μη.. τι αδιαφορια...τι κατσε- σηκω- μεινε -πανω - μαζι τιποτα,,,,δεν καταλαβαινει τιποτα. γιατι το κανει ρε γαμωτο? και δεν πιστευω οτι εχει έλλειψη σημασιας.

2:
Το βραδυ οταν ξαπλωνουμε ανεβαινει στο κρεβατι και αραζει αναμεσα απο εμενα και την γυναικα μου. εντος 3 λεπτων αρχιζει και ξυνεται παντου...παντου... ψυχωτικά ετσι και εκεινη την ωρα τον κατεβασω κατω σταματαει να ξυνεται. ξυνεται μονο πανω στο κρεβατι. υπαρχει περιπτωση να τον πηραζει το υφασμα της κουβερτας? η συμβαινει τιποτα αλλο?

και

3:υπαρχει καποιο παιχνιδι να του αγορασω-να φτιαξω η κατι να παιζουμε μαζι που να εχει να κανει με την πνευματικη του εκτονωση? κατι να ακονιζει το μυαλο του?

ευχαριστω!
 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
1. οταν αντιληφθεις οτι σηκωνεται για να σε ακολουθησει γιατι δεν τον βαζεις να καθισει και να μεινει πριν κανει κινηση ωστε να προλαβεις το δαγκωμα στο μπατζακι?

2. ισως νευρικοτητα, εμας ξυνοταν πολυ οταν ειχαμε ολο το καλοκαιρι και τον δευτερο σκυλο στο σπιτι μας επειδη ειχαν εναν ψιλοανταγωνισμο μεταξυ τους. Μπορει ομως και αυτο που λες με την κουβερτα να ισχυει. Τι την θελετε την αρκουδα πανω στο κρεβατι σας? :p

3. πολλα! κονγκ εχεις? αν ψαξεις λιγο στο ιντερνετ αλλα και διασπαρτα στο φορουμ θα βρεις ενα σωρο παιχνιδια που εξασκουν το μυαλο. Το κονγκ ειναι μια καλη λυση για εμενα επειδη μασουλιεται ολοκληρο.