Ενοχλήσεις στη βόλτα;


Status
Κλειδωμένο θέμα

Lemonidas

Well-Known Member
3 Μαϊου 2012
100
47
Εμένα μια φορά έπαθε διάρροια στο πεζοδρόμιο μπροστά από ένα ανοιχτό παρκιν. Καθώς τα μάζευα (όσο μπορούσα), βγαίνει ο τύπος που δούλευε εκεί και μου λέει: "Τώρα αυτά θα ξεραθούν, θα γίνουν σκόνη, θα τα σηκώσει ο αέρας και θα μπουν στα πνευμόνια μας!":LOL:
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.669
7.785
Εμένα μια φορά έπαθε διάρροια στο πεζοδρόμιο μπροστά από ένα ανοιχτό παρκιν. Καθώς τα μάζευα (όσο μπορούσα), βγαίνει ο τύπος που δούλευε εκεί και μου λέει: "Τώρα αυτά θα ξεραθούν, θα γίνουν σκόνη, θα τα σηκώσει ο αέρας και θα μπουν στα πνευμόνια μας!":LOL:
Χαχαχαχαααα..Έλα μωρέ πες του σιγά έχεις αναπνεύσει τέτοιο diesel που η σκατόσκονη είναι σαν νεραϊδόσκονη μπροστά σ'αυτά που έχεις αναπνεύσει..
 
  • Like
Reactions: ioanna a and johnk


Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Να σας ενημερώσω ότι δεν χρειάζεται να είναι αρσενικό για να σηκώσει πόδι!(n)
Ο Ροκυ πολλες φορες οχι απλως σηκωνει ποδι,το σηκωνει τοσο ψηλα,που καποιες φορες χανει την ισοροπια του και πεφτει..λες κι αν το σηκωσει λιιιιγο πιο χαμηλα θα χαλασει ο κοσμος....πως τα καταφερνει,δε ξερω...:p
 








Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Δεν ξερω αν ισχυει κατι που εχω ακουσει...οτι οσο πιο ψηλα σηκωνει ενας αρσενικος το ποδι για κατουρημα,τοση περισσοτερη αυτοπεποιθηση εχει....μπορει να ειναι και μλκ αυτο...αν ομως ισχυει τι θελει να μου δειξει;;; οτι ειναι ατρομητος και δε φοβαται κανεναν και τιποτα;;; χαχαχα....ειλικρινα δε μπορω να το εξηγησω...
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Εμένα μια φορά έπαθε διάρροια στο πεζοδρόμιο μπροστά από ένα ανοιχτό παρκιν. Καθώς τα μάζευα (όσο μπορούσα), βγαίνει ο τύπος που δούλευε εκεί και μου λέει: "Τώρα αυτά θα ξεραθούν, θα γίνουν σκόνη, θα τα σηκώσει ο αέρας και θα μπουν στα πνευμόνια μας!":LOL:
Έπρεπε να είναι ο @johnk να τους πει "αφρικανική σκόνη, δεν είναι τίποτα"
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Δεν ξερω αν ισχυει κατι που εχω ακουσει...οτι οσο πιο ψηλα σηκωνει ενας αρσενικος το ποδι για κατουρημα,τοση περισσοτερη αυτοπεποιθηση εχει....μπορει να ειναι και μλκ αυτο...αν ομως ισχυει τι θελει να μου δειξει;;; οτι ειναι ατρομητος και δε φοβαται κανεναν και τιποτα;;; χαχαχα....ειλικρινα δε μπορω να το εξηγησω...
Αυτοπεποίθηση έχει....μυαλό έχει να μην πέσει??? Τι παλαβός
 
  • Like
Reactions: Viviana


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Έπρεπε να είναι ο @johnk να τους πει "αφρικανική σκόνη, δεν είναι τίποτα"
:LOL::LOL::p:D

Υ.Γ. Άσε, μη λες τίποτα... σήμερα το πρωί να δεις τι "αφρικανική σκόνη" μου έριξε πάνω στο παντελόνι (της φόρμας μου, ευτυχώς) ο κούταβος!!!:D
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli and ghelly




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
:LOL::LOL::p:D

Υ.Γ. Άσε, μη λες τίποτα... σήμερα το πρωί να δεις τι "αφρικανική σκόνη" μου έριξε πάνω στο παντελόνι (της φόρμας μου, ευτυχώς) ο κούταβος!!!:D
Να κάνεις και εσύ μετά φωτογράφηση με θέμα "η Αφρική δίπλα μας"
 




johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Δεν ξερω αν ισχυει κατι που εχω ακουσει...οτι οσο πιο ψηλα σηκωνει ενας αρσενικος το ποδι για κατουρημα,τοση περισσοτερη αυτοπεποιθηση εχει...
Κυρίως, το κάνει για να δείξει (μέσω e-mail!!!) ότι είναι πιο ψηλός... πιο μεγαλόσωμος...
 
  • Like
Reactions: Orilis






ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Κυρίως, το κάνει για να δείξει (μέσω e-mail!!!) ότι είναι πιο ψηλός... πιο μεγαλόσωμος...
Αυτό είναι...θα την παίρνω σηκωτή να μαρκάρει. Δεν φτάνει που σηκώνει πόδι, όχι να μας πουν και κοντές!
 






Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.149
Μηνύματα
896.308
Μέλη
19.953
Νεότερο μέλος
Έφη Ασπιώτη