Επείγον - Ζητείται πορτάκι από κουτί μεταφοράς σκύ


taleporos

Member
15 Ιουλίου 2012
7
0
Χαίρεται, ψάχνω (άμεσα αλλά προσωρινά - τέλη Αυγούστου το επιστρέφω) το μεταλλικό πορτάκι από κλουβί μεταφοράς σκύλου Skudo μέγεθος 5 (μόνο το πορτάκι) για ταξίδι που θα γίνει την Δευτέρα 23/7. Δυστυχώς δεν το βρίσκω και είμαι σε απόγνωση, γιατί δεν μπορώ να το βρω να πωλείται ξεχωριστά.

Αυτό είναι το μοντέλο
skudo5metaliatabig.jpg
και οι διαστάσεις για το μέγεθος 5 είναι 79*58*65h

Αν κάποιος μπορεί να μου δανείσει μέχρι τέλη Αυγούστου το πορτάκι θα τον υπερευχαριστούσα. Μεταφορικά εννοείται δικά μου!

Επικοινωνία προτιμώ στο [email protected]
 






katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
όχι, είναι πιο μικρό το δικό μου....Τι σκύλο έχεις? Μήπως σου δανείσω το box ολόκληρο αν χωράει...
 




katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Μμμμμ...οριακά. Αν είναι για λίγες ώρες απλά θα στριμωχτεί. Αν είναι για περισσότερο...δεν κάνει.
 


taleporos

Member
15 Ιουλίου 2012
7
0
Μιλάμε για πτήση λιγότερη της μιας ώρας. Μπορείς να μου πεις διαστάσεις και μια φώτο αναλογικά με κάτι να μπορέσω να καταλάβω οπτικά το μέγεθος; Στο μαιλ μου [email protected]

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
 


taleporos

Member
15 Ιουλίου 2012
7
0
Αλλα παράληλλα, αν υπάρχει καποιος με το πορτακι μονο και μπορει να το διαθέσει για ενα μηνα, για να μην μπαινουμε σε τετοια ταλαιπωρια (κυρίως η Κατερινα) θα του ημουν υπόχρεος.
 


golden boy

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2010
805
93
Hell
Αν δεν κανω λαθος,δεν παιζει ρολο το ποση ωρα ειναι η πτηση,αλλα αν το κλουβι ειναι αρκετα μεγαλο ωστε να χωραει ανετα τον σκυλο.Η αεροπορικη με την οποια θα πεταξεις ,μπορει να σου δωσει ακριβεις πληροφοριες.Ψαξτο λιγο καλυτερα για να αποφυγεις το ενδεχομενο να ''φας πορτα'' τελευταια στιγμη στο αεροδρομιο.
 




stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Το σκυλί σε πτήση δεν μπορεί να είναι στριμωγμένο μέσα στο κουτί. Από ότι γνωρίζω πρέπει να μπορεί να γυρίσει και να σταθεί όρθιο. Διορθώστε με αν κάνω λάθος.
Αν ισχύει αυτό τότε θες πιο μεγάλο κουτί έτσι και αλλιώς!!
 


taleporos

Member
15 Ιουλίου 2012
7
0
Το σκυλί σε πτήση δεν μπορεί να είναι στριμωγμένο μέσα στο κουτί. Από ότι γνωρίζω πρέπει να μπορεί να γυρίσει και να σταθεί όρθιο. Διορθώστε με αν κάνω λάθος.
Αν ισχύει αυτό τότε θες πιο μεγάλο κουτί έτσι και αλλιώς!!
Ισχύει. Γι'αυτό ψάχνω για το νούμερο 5 της εταιρίας Skudo.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981