Ερώτηση για κονσέρβες


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.555
6.984
Καλή η σκέψη να αφήνετε τις κονσέρβες για τα αδεσποτάκια, αλλά αν περάσει κανείς "φιλόζωος" και ρίξει φόλα πάνω της?
Γνωστή ανησυχία αλλά δεν έχω ακούσει για λύση - εκτός κι αν έχεις χρόνο να ψάξεις να βρεις κάποιο και να το περιμένεις να φάει. Όσο υπάρχουν "άνθρωποι"..
 


Blade57HRC

Banned
Banned
2 Ιανουαρίου 2013
800
0
Αθηνα
www.facebook.com
Καλή η σκέψη να αφήνετε τις κονσέρβες για τα αδεσποτάκια, αλλά αν περάσει κανείς "φιλόζωος" και ρίξει φόλα πάνω της?
μα δεν την αφηνεις ''φατσα-καρτα'' την κρυβεις...τα ζωα με την μυρωδεια θα την βρουν, οχι με το ματι!
 


ThodorisV

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2016
87
19
37
Για να μην ανοιγω αλλο θεμα θα ρωτησω εδω.
Εχω ενα pinscher 2,5 χρονων, 3,7 κιλα. Απο τροφη του δινω την brit salmon & potato και την τρωει μια χαρα αλλα με χαλαει το 35% πατατα που εχει μεσα. Θελω να το γυρισω σε μαγηρευτο ή barf καποια στιγμη αλλα ακομα το φοβαμε.
Θα ηταν καλυτερο να του δινω υγρη τροφη (κονσερβα) απ οτι κροκετα; Παντα απο μια επωνυμη εταιρια πχ brit, platinum κά
 


Aizak's mom

Well-Known Member
4 Ιουλίου 2018
284
537
26
Αθήνα
Για να μην ανοιγω αλλο θεμα θα ρωτησω εδω.
Εχω ενα pinscher 2,5 χρονων, 3,7 κιλα. Απο τροφη του δινω την brit salmon & potato και την τρωει μια χαρα αλλα με χαλαει το 35% πατατα που εχει μεσα. Θελω να το γυρισω σε μαγηρευτο ή barf καποια στιγμη αλλα ακομα το φοβαμε.
Θα ηταν καλυτερο να του δινω υγρη τροφη (κονσερβα) απ οτι κροκετα; Παντα απο μια επωνυμη εταιρια πχ brit, platinum κά
Δεν έχω ταίσει ποτέ υγρή τροφή, αλλά η μητέρα μου σαν τροφή στα δικά της δίνει Platimun Και τους είχε πάρει κάποιες απο εκεί οι οποίες μόνο σαν κονσέρβα δεν μύριζαν!!! Θέλαμε να φάμε και εμείς:p
Απο συστατικά φαίνεται πάρα πολύ καλή
 


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Και για τις κονσέρβες της AATU έχω ακούσει πολύ καλά λόγια.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.117
Μηνύματα
895.869
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki