Ετήσια σκυλοσυνάντηση










cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Πολύ καλή η ιδέα του takisft! :D


Επίσης αν θέλετε οπωσδήποτε και πίτα βάζουμε ο καθένας από 2€ και φτιάχνουμε και την πίτα μας!
Κάθε χρόνο μαζευόμαστε 70+ άτομα.. Από 1-2 € να βάλει ο καθένας φτιάχνουμε την πίτα και περισσεύουν κιόλας! Το κόστος για μια πίτα τόσων ατόμων είναι υπέρογκο για να το αναλάβει ένα άτομο μόνο του.. Και που τόσα χρόνια την έχει αναλάβει η μαρέκο μόνη της είναι θαυμάσιο νομίζω.Χώρια τα δώρα...

Οπότε εγώ προτείνω ή να κάνουμε αυτό ή την ιδέα του takisft! :cool:
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.656
19.890
Τότε να αντιπροτείνω...να παραμείνει η ωραία ιδέα του Τάκη ως έχει και το χαρτζηλίκι μας, να το βάλουμε εκείνη την ημέρα, σε έναν κουμπαρά για το fazoo, αντί να το κάνουμε πίτα. Μόνο...σκεφτείτε το και ας μην το ξανασυζητήσουμε εδώ. Σαν...να μην το 'γραψα :rolleyes:
 




HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
χαχαχαχαχα εγω για σας το λέω πιο πολύ. Το πολύ ν αφήσω το χαζοκούταβο και να φέρω την ξινή.

μαρέκο συμφωνώ..αλλά δεν το λέω! (σα να μην το γραψα κι εγω)
 


D

Deleted member 14614

Guest
Βρε φέρε το χαζοκούταβο να φτιάξουμε ένα τρίγωνο Τασία-Audrey-Σπίθας! χαχα
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
rick δηλώνεις υπεύθυνα ότι θ αναλάβεις να την κουμαντάρεις; (θα σου στείλω και ΥΔ να υπογράψεις για να είμαι καλυμμένη)
 


D

Deleted member 14614

Guest
χαχαχα
αν και μυρίζομαι παγίδα, απαντάω καταφατικά! Πρόσεχε όμως: η ΥΔ θα αναφέρει ρητά ότι "ουδεμία ευθύνη φέρει ο προσωρινός χειριστής της Audrey για τυχόν μη επιθυμητή εκδήλωση συμπεριφοράς, από το χρονικό σημείο παράδοσής της κι έπειτα"!:p
 




Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Πολυ μου αρεσει η ιδεα του κουμπαρα! :) :) και οποιος εχει την ευχαριστηση
βαζει οτι μπορει για τα αδεσποτακια!
Και αν για παραδειγμα κανενας θελει να φτιαξει να φερει κανα τυροπιτακι η
κανα γλυκακι ακομα καλυτερα! :p
 








kkoletsis

Active Member
11 Δεκεμβρίου 2013
44
0
Kαι εγω μαλλον μεσα.... να γνωριστουμε και απο κοντα..
 
Last edited:


Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Τότε να αντιπροτείνω...να παραμείνει η ωραία ιδέα του Τάκη ως έχει και το χαρτζηλίκι μας, να το βάλουμε εκείνη την ημέρα, σε έναν κουμπαρά για το fazoo, αντί να το κάνουμε πίτα. Μόνο...σκεφτείτε το και ας μην το ξανασυζητήσουμε εδώ. Σαν...να μην το 'γραψα :rolleyes:
Κι εγω συμφωνω,πολυ καλη ιδεα Μαρια!!:)

Φετος λεω να φερω και το Ροκυ μαζι...εννοειται οτι θα ειμαστε συνεχεια στο λουρι,ουτε συζητηση γι αυτο!! Εχουμε βελτιωθει στις σχεσεις μας με τα άλλα σκυλια.Οχι με ολα βεβαια,αλλά οταν βλεπουμε δυναμικες φυλες θα απομακρυνομαστε!!:cool:
 


agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
Αν έρθουν τα δικά μου θα φέρουν κι εμένα μαζί. Θα με έχουν στο λουρί συνέχεια ΚΑΙ με κίτρινο κορδελάκι...Είναι που θα με έχουν ξυπνήσει απότομα το πρωί και θα είμαι λίγο επιθετική...χαχαχαχαχαχα
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.122
Μηνύματα
895.913
Μέλη
19.937
Νεότερο μέλος
Spotlight