Ευκαιρία για Physis Grain Free


bdc

New Member
22 Νοεμβρίου 2016
3
0
62
Γεια σας παιδια.να ρωτησω,ξερει καποιος αν η physis βγαινει και με αρνι?στη σελιδα της εταιρειας δε το εχω δει...σε ενα ιντερνετικο πετ το εχει.πως γινεται αυτο?
Η τροφη αυτη βγαινει φασον με οτι επωνυμια θελει ο εισαγωγεας.στην ελλαδα την εχω δει με δυο επωνυμιες.το εγοστασιο ειναι αγγλια.δεν ειναι επωνυμη τροφη.στα χαρτια τα συστατικα ειναι καλα. Αλλα δεν ξερουμε προιστορια συτης. Την εδινα κι εγω στον σκυλο μου δεν ειχα κανενα προβλημα αλλα οταν το εψαξα και ειδα οτι ειναι ουσιαστικα χυμα-φασον τροφη φοβηθηκα και την σταματησα!
 


moglhs

Well-Known Member
6 Οκτωβρίου 2007
51
54
40
Όντως βγαίνει φασόν γι αυτό μπορεί και κρατιέται τόσο χαμηλά η τιμή της για την ποιότητά της. Η συγκεκριμένη σύνθεση είναι η Καλύτερη του Καλύτερου εργοστασίου της Ευρώπης και βρίσκεται στο Μάντσεστερ της Αγγλίας. Οι περισσότερες από τις καλές τροφές που ξέρετε φτιάχνονται εκεί απλώς τις βάζουν σε τσουβάλια δικά τους, τις στέλνουν εδώ σε εισαγωγείς, μετά αυτοί σε pet shops και μετά είσαι πολύ χαρούμενος που πληρώνεις από 70 έως 100 ευρώ για το σακί και για τους ενδιάμεσους. Οι Άγγλοι το καταλάβανε αυτό και κόψανε τους ενδιάμεσους. Αν το ψάξεις λίγο παραπάνω όλα τα clubs και οι εκτροφείς στην Αγγλία δίνουν αυτήν την τροφή ( με διαφορετικά ονόματα γιατί όπως είπαμε είναι φασόν ) Ρίξε μια ματιά εδώ:

http://www.yorkshiresfinestpetfood....2kg-grain-free-lamb-sweet-potato-mint/7100657
 
  • Like
Reactions: d-friend


moglhs

Well-Known Member
6 Οκτωβρίου 2007
51
54
40
Ελπίζω να βοήθησα. Το μόνο που δεν κατάλαβα είναι τι εννοείς ''χυμα-φασον'' . Το φασόν το κατάλαβα και σου εξήγησα. Με το χύμα τι εννοείς;
 


bdc

New Member
22 Νοεμβρίου 2016
3
0
62
Ελπίζω να βοήθησα. Το μόνο που δεν κατάλαβα είναι τι εννοείς ''χυμα-φασον'' . Το φασόν το κατάλαβα και σου εξήγησα. Με το χύμα τι εννοείς;
Μπορειτε να αναφερετε μερικες επωνυμες τροφες που φτιαχνοντε σε αυτο το εργοστασιο της αγγλιας?
 


archery

New Member
28 Νοεμβρίου 2016
2
0
63
Όντως βγαίνει φασόν γι αυτό μπορεί και κρατιέται τόσο χαμηλά η τιμή της για την ποιότητά της. Η συγκεκριμένη σύνθεση είναι η Καλύτερη του Καλύτερου εργοστασίου της Ευρώπης και βρίσκεται στο Μάντσεστερ της Αγγλίας. Οι περισσότερες από τις καλές τροφές που ξέρετε φτιάχνονται εκεί απλώς τις βάζουν σε τσουβάλια δικά τους, τις στέλνουν εδώ σε εισαγωγείς, μετά αυτοί σε pet shops και μετά είσαι πολύ χαρούμενος που πληρώνεις από 70 έως 100 ευρώ για το σακί και για τους ενδιάμεσους. Οι Άγγλοι το καταλάβανε αυτό και κόψανε τους ενδιάμεσους. Αν το ψάξεις λίγο παραπάνω όλα τα clubs και οι εκτροφείς στην Αγγλία δίνουν αυτήν την τροφή ( με διαφορετικά ονόματα γιατί όπως είπαμε είναι φασόν ) Ρίξε μια ματιά εδώ:

http://www.yorkshiresfinestpetfood....2kg-grain-free-lamb-sweet-potato-mint/7100657
Γεια σας και από μένα και καλώς σας βρήκα. Σε λίγες μέρες θα πάρω ένα κουτάβι και ψάχνομαι για σωστή και καλή τροφή. Από αυτό το site μπορούμε να προμηθευτούμε και εμείς εδώ στην Ελλάδα, ή την πουλάνε μόνο στην Αγγλία; Έχει κάποιες καλές προσφορές που δυστυχώς εδώ στην Ελλάδα δεν κάνουν. π.χ 2 σακιά των 15Kg στα 96Euro. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 


Kuros

New Member
12 Φεβρουαρίου 2017
2
0
37
Ενδιαφέρομαι!!!ασχολείσαι ακόμα?ταΐζω το κουτάβι μου (γερμανικός ποιμενικός 3 μηνών) 1 μήνα τώρα και του έχει κάτσει καλά..
Ενδιαφερωμαι μπορεις να μου πεις πως μπορω να παρω?θεσσαλονικη ειμαι
 


Kuros

New Member
12 Φεβρουαρίου 2017
2
0
37
Απαντήστε ή στείλτε inbox όποιος ενδιαφέρεται !! Έχω βρει άκρη από Αγγλία να εισάγω τη Physis. Την ξεκίνησα στα δικά μου και πάει σφαίρα! Αν μαζευτούμε πολλοί θα μας κοστίσει 50 € το σακί χωρίς φπα. Θα μας βγει μία από τις καλύτερες καλύτερες τροφές του κόσμου ( KAI Grain Free KAI Ολιστική ) πιο φθηνά από οτιδήποτε υπάρχει στην κατηγορία της .. Το πρόβλημα είναι ότι δε μπορώ να φέρνω ολόκληρες παλέτες μόνος μου γι αυτό όποιος θέλει ας στείλει! δείτε πληροφορίες της τροφής στο www.grainfree.gr
Πως μπορω να παρω την τροφη θεσσαλονικη?ευχαριστω!
 


archery

New Member
28 Νοεμβρίου 2016
2
0
63
Πως μπορω να παρω την τροφη θεσσαλονικη?ευχαριστω!
Φίλε εγώ δεν πήρα απάντηση σε αυτό που ρώτησα... και βρήκα τελικά και πήρα αυτή http://www.petshop4u.gr/component/v...iies-2-kai-12-kg-detail?Itemid=0#.WKDGpVWLSUl που πιστεύω ότι είναι η ίδια τροφή που αναφέρουν οι φίλοι εδώ. Το κουτάβι την τρώει μια χαρά και όλα καλά.
 


Angel2014

Member
15 Αυγούστου 2019
5
0
Χρησιμοποιεί κανείς αυτή τη συγκεκριμένη τροφή;
Ψάχνω να βρω νέα τροφή για το σκυλάκι μου, οικονομική λύση αλλά να μην είναι κακής ποιότητας.
 


moglhs

Well-Known Member
6 Οκτωβρίου 2007
51
54
40
Χρησιμοποιεί κανείς αυτή τη συγκεκριμένη τροφή;
Ψάχνω να βρω νέα τροφή για το σκυλάκι μου, οικονομική λύση αλλά να μην είναι κακής ποιότητας.

Physis και vital minds είναι η καλύτερη σχέση ποιότητας τιμής αυτήν τη στιγμή πιστεύω.
 
  • Like
Reactions: Angel2014


pantzo

New Member
29 Οκτωβρίου 2019
3
13
44
Καλησπέρα και από εμένα,
Έχω έναν αρσενικό ημίαιμο, που γίνεται ενός έτους μέσα στον Ιούλιο και θέλω να του αλλάξω την τροφή σε adult με σολωμό. Τώρα τρώει την Belcando Junior GF Poultry. Βρήκα την Physis Grain Free και ενώ τα συστατικά της είναι πολύ καλά, από όσο καταλαβαίνω, αυτό που με προβληματίζει είναι ότι δεν πωλείται σε αρκετά καταστήματα με ότι μπορεί να σημαίνει αυτό.
Θα ήθελα λοιπόν τις απόψεις όσων την δίνουν στα σκυλιά τους αρκετό καιρό.
Ευχαριστώ.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.793
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf