Ζευγάρωμα Pug


Faye

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
70
0
Xα χα με πολυ μικρα 'μανικια' στο μποη τους παιζουν.Σοβαρα τωρα τα Παγκ δε μασανε ευκολα,αλωστε τα ιδια νομιζουν οτι ειναι μεγαλοι σκυλοι.
 


Faye

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
70
0
Φυσικα οπως καταλαβαινης δεν ειναι δυνατον να κανω εγω ολα οσα θα επρεπε με τοσα ζωα.Εχω λοιπον ανθρωπους που ασχολουνται με τις "αγκαριες" τους (καθαριοτητα κλπ) και εγω τους αφιερωνω το χρονο μου σε διαφορετικα πραγματα (χαδια,παιχνιδια,εκπαιδευση, περιθαλψη, επαναφορα στην ταξη, οταν και οποτε αυτο χρειαζετε,ταξιδια κλπ).
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
επίσης

το τι ακούσαμε και το τι ξέρουμε για διάφορες φυλές άστο

οποιοσδήποτε επιθυμεί του δίνω το τηλ της κ. Χότζογλου της κ. Ταπούτη και ΑΛΛΩΝ να μας πουν ΠΟΙΕΣ φυλές είναι οι καλύτερες πελάτες τους στο θέμα τεχνητή γονιμοποίηση - καισαρική.

κάνε ένα κόπο διάβασε το forum πριν απαντήσεις κάπου.

τότε ίσως καταλάβεις τι και πως απαντάμε σε τέτοια θέματα

εδώ μιλάμε για τα pug που ΄ξέρει ο κόσμος ΚΑΙ ΟΧΙ για τα pug που ΄ξέρω εγώ ή έχεις εσύ
 




ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
αν είναι έτσι ζητώ ταπεινά συγνώμη.

φίλε aloutos ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΕΥΓΑΡΏΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΚΥΛΑ ΣΟΥ ΜΕ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ
 




Faye

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
70
0
Συμφωνω μαζι σου Denis 100%.ΜΑΚΗΣ για την ωρα im doing my best.Ξερεις ποσες ωρες εκανα να γραψω αυτο το κομματσουλι? Ναι ειναι η αληθεια οτι και εμενα με κουρασε, ΚΑΙ να το διαβασω.Τι να σου πω.Μην το διαβαζης λοιπον.
 






Faye

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
70
0
Η Aloutos και καθε Aloutos θα επρεπε να φταση σ αυτον τον παρανομαστη ΑΦΟΥ θα ειχε κανει ολα αυτα που ειπα, και εαν πραγματικα ειχε μια πολυ καλη σκυλα θα επρεπε να διαλεξη εναν ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ καλυτερο σκυλο για να βελτιωση το αποτελεσμα.ΟΛΟΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ. Δεν ειπα καθολου αυτο που λες εσυ. Και ΝΑΙ συνηθιζω να λεω τα πραγματα με το ονομα τους,
 


Faye

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
70
0
Δεν ειμαι δα και συμμαθητρια του Ψινακη για να μου μιλατε στον πληθυντικο.ΔΕΝ ειπα οτι ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ,και το κανω για τον ιδιο λογο φανταζομαι που το κανεις και εσυ.
 




Faye

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
70
0
Εκεινος οπως και καποιοι αλλοι οπως μας λεει δεν διαβαζουν τη γραφω, αρα γιατι το κανω?Λεει.Θεωρωντας λοιπον εγω οτι εκεινος γραφη γιατι εχει κατι να πει του εξηγω οτι γραφω για τον ιδιο ακριβως λογο.(Αλλα ειμαι σιγουρη οτι το ειχες καταλαβη Denis)
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Προτείνω να μείνουμε εντός θέματος και να μην αναλωθούμε σε προσωπικές αντιπαραθέσεις.
Όλες οι απόψεις είναι χρήσιμες. Εάν κάποιος έχει να πει κάτι για κάποιο θέμα και θέλει να συμμετέχει σε μια συζήτηση είναι καλοδεχούμενος.