Ζητώ καθαροαιμο;


alba

Active Member
4 Ιουλίου 2008
27
0
Μα αν σου στελνω καποιο λογω ζητησης που έχεις θα ειναι διαθεσιμο.Αρα θα υιοθετηθει αν το θελουν.Τι νοημα εχει αν περασει καιρος?

ΕΚτος αν θες να σου στελνω ΟΛΕΣ τις αγγελιες,οπως τις στελνω στα περιοδικα κλπ να προσθεσω κ το μειλ σου.
Βρε εγώ θα τις κρατάω όλες τις αγγελίες που μου στέλνεις.Απλά, αν ας πουμε βρω κάποιον που θέλει ένα σκυλάκι μιας αγγελίας που είναι ήδη ενός μήνα ή και δύο;Τότε θα σου στέλνω ξεχωριστά;Εσύ θα μου πεις.Μπορώ απλά να σου ζητάω τις συγκεντρωτικές από έναν κάθε μέρα.Τι σε βολεύει;
Δηλαδη, θες να μου στέλνεις όλες τις αγγελίες και να σε ρωτάω για κάθε μια ξεχωριστά :eek:(μάλλον όχι), ή θες να σου στέλνω για κάθε αγγελία που βρίσκω τα κριτήρια(κι αυτό κουραστικό είναι για εσένα):eek:.Δεν ξέρω..Τι προτείνεις εσύ;
 


Strays' help

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2007
1.516
3
Γλυφάδα,Αθήνα
strayshelp.blogspot.com
Καταρχήν,ΟΛΕΣ οι αγγελίες είναι και εδώ στο ΠΡΟΣΦΟΡΑ και στο blog.

Κατα 2ον,απο δω και περα(αν μου δωσεις mail)μπορω να σου στελνω καθε νεο σκυλι και καθε νεα αγγελια.

Κατα 3ον,αν έχεις κάποια συγκεκριμένη ζητηση (ξαναλεω,πχ για μικροσωμο) μπορείς να μου το λες στο mail μου,ωστε να σου στελνω και παλιοτερες,απο σκυλια που δεν εχουν δοθει.

Αν δοθεί καποιο σκυλι που εχεις εσυ λαβει απο μενα,θα σ ενημερωνω με mail.

Για καθε μια ξεχωριστά τι να με ρωτας?Ο,τι στοιχεία θελει να μαθει καποιος είτε τα λεει το κειμενο του ζωου,είτε πρεπει να παρει τηλ να ρωτησει,γιατι καθε ζωο ειναι διαφορετικο.(Μην ξεχνάς οτι ολα αυτα τα ζωα δεν ειναι δικα μου,αλλα απο πολλους εθελοντες,σωματεία κ.α.)

Τελικά τόσες πολλές ζητησεις εχεις??:D
 


alba

Active Member
4 Ιουλίου 2008
27
0
Καταρχήν,ΟΛΕΣ οι αγγελίες είναι και εδώ στο ΠΡΟΣΦΟΡΑ και στο blog.

Κατα 2ον,απο δω και περα(αν μου δωσεις mail)μπορω να σου στελνω καθε νεο σκυλι και καθε νεα αγγελια.

Κατα 3ον,αν έχεις κάποια συγκεκριμένη ζητηση (ξαναλεω,πχ για μικροσωμο) μπορείς να μου το λες στο mail μου,ωστε να σου στελνω και παλιοτερες,απο σκυλια που δεν εχουν δοθει.

Αν δοθεί καποιο σκυλι που εχεις εσυ λαβει απο μενα,θα σ ενημερωνω με mail.

Για καθε μια ξεχωριστά τι να με ρωτας?Ο,τι στοιχεία θελει να μαθει καποιος είτε τα λεει το κειμενο του ζωου,είτε πρεπει να παρει τηλ να ρωτησει,γιατι καθε ζωο ειναι διαφορετικο.(Μην ξεχνάς οτι ολα αυτα τα ζωα δεν ειναι δικα μου,αλλα απο πολλους εθελοντες,σωματεία κ.α.)

Τελικά τόσες πολλές ζητησεις εχεις??:D
Καλά μην νομίζεις..Λίγες είναι αλλά ασχολούμαι και με ρωτανε σου είπα βασικά πράγματα ας πουμε ηλικια, φωτογραφία (παντα)και μέγεθος αν το θέλουν για διαμέρισμα.Πολλές αγγελίες με μικρά δεν λένε μέγεθος και ηλικία και εκεί χάνεις την μπάλα λίγο.

Εγώ το είπα για να μην σε κουράζω θα φτιάξω εμαιλ να μου στέλνεις μονο για αδέσποτα.περιμένεις;
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Ζητείται μεγαλόσωμο κατά προτίμηση άσχημο ή μονόφθαλμο μακρύτριχο ημίαιμο με δερματικά προβλήματα, ώστε να μαδαει όσο το δυνατόν περισσότερο. Να είναι επιθετικό με τα παιδιά για να μην το πλησιάζουν τα κακομαθημένα του διπλανού, και να τα κάνει όπου να ναι έτσι ώστε να μην χρειάζεται βόλτα ... :D
 




alba

Active Member
4 Ιουλίου 2008
27
0
Ζητείται μεγαλόσωμο κατά προτίμηση άσχημο ή μονόφθαλμο μακρύτριχο ημίαιμο με δερματικά προβλήματα, ώστε να μαδαει όσο το δυνατόν περισσότερο. Να είναι επιθετικό με τα παιδιά για να μην το πλησιάζουν τα κακομαθημένα του διπλανού, και να τα κάνει όπου να ναι έτσι ώστε να μην χρειάζεται βόλτα ... :D
:cool:;):D
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Χαίρεται!

Πολύ ενδιαφέρουσα κουβέντα! Πραγματικά λυπάμαι που δεν μπόρεσα, λόγω υποχρεώσεων, να συμμετάσχω και εγώ! Παρόλα αυτά, κάλλιο, αργά, παρά ποτέ!;)

Καλώς ήρθες στο φόρουμ Alba!
Στα περισσότερα ερωτήματα σου, με κάλυψαν τα παιδιά που σου απάντησαν.

Αυτό που δεν κατάλαβα και σε παρακαλώ να διευκρινίσεις, είναι τι ακριβώς κάνεις με τις αγγελίες των ζώων που προορίζονται για υιοθεσία.
Προωθείς τις αγγελίες?
Που και σε ποιον τις προωθείς? Που βρίσκεις ενδιαφερόμενους?
Με λίγα λόγια, δεν κατάλαβα πως και για ποιο λόγο δραστηριοποίησε σε σχέση με τις αγγελίες υιοθεσιών. Μπορείς να γίνεις περισσότερο σαφής?
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Αν η ενότητα "ζήτηση" μετονομαστεί σε "ζήτηση αντικειμένων" νομίζετε ότι θα έχουμε λιγότερες αγγελίες ζήτησης ζώων? Ίσως... Σκεφτείτε το.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.135
Μηνύματα
896.085
Μέλη
19.948
Νεότερο μέλος
Politidou