ΗΡΘΑΑΑΑ!!ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΨΑΧΝΑΤΕ!!


antonina_z

Member
3 Σεπτεμβρίου 2009
9
0
36
χεχεχεχε!με λένε Αντωνια!ειμαι 22 χρονων!εχω τελειωσει νοσηλευτικη!μενω στον πειραια αλλα ετοιμαζομαι συντομα να την κανω για τα πατρεια εδαφη...κατω απο τα αυλακι εννοω!εχω τρελα με τα ζωα οτιδηποτε ειναι αυτα,,,εχω ενυδρειο με καμια 15 ψαρια εναν κουνελο 2 καναρινια χελωνιτσες και ενα νεο μελος ενα θηλυκο τζακ ρασελ.:)
 




harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Γεια σου Αντωνια:)
Για βαλε μια φωτογραφια σου να δουμε εμεις οι αντρες του forum αν εισαι το μελος που ολοι ψαχναμε :D:p
 






galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
εχω τελειωσει νοσηλευτικη!
η αληθεια ειναι πως τον τελευταιο καιρο στο φορουμ, καποιοι χρειαζονται ενα κλισμα τυροκαυτερης (την σωστη την τυροκαυτερη, την προστυχη!)να ερθουν στα ισα τους..
καλως ηρθες:)
 




Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Για βαλε μια φωτογραφια σου να δουμε εμεις οι αντρες του forum αν εισαι το μελος που ολοι ψαχναμε :D:p
χαχαχαχαχαχαααααααα
Πλάκα πλάκα ο πιο εμπνευσμένος τίτλος νέου μέλους έβερ!
Καλώς τη :)
 




βάσω

Well-Known Member
17 Μαρτίου 2008
244
0
βρε αγορια μην αγχωνεστε! οσο για το κλισμα που προτεινε η galazio,σας το κανω κι εγω,θα τα καταφερω ως πιο παλια εδω αλλα και στο επαγγελμα:D:D:D
καλως ηρθες:)
 




βάσω

Well-Known Member
17 Μαρτίου 2008
244
0
χαχαχαχαχα...δεν εχει σημασια! παντως καποτε νοσηλευτικη σπουδασα κι εγω...γι'αυτο λεω θα τα καταφερω μια χαρα με το κλισμα:p αν και εχω χρονια να κανω...αν εχω κανει ποτε...ποιος θελει να δοκιμασει πρωτος:D:D
 




antonina_z

Member
3 Σεπτεμβρίου 2009
9
0
36
Ε ειπα να γραψω κατι να κανω πιο εντυπωσιακη την εισοδο μου στο φορουμ.δεν θα ανεβασω φωτο μου αλλα της σπιθουλας μου ομως πως ανεβαζουμε οεο???:D
 


french bulldog

Well-Known Member
28 Αυγούστου 2009
292
0
θα μπείς στο προφίλ σου! θα δεις στα αρειστερά της οθόνης επεξεργασία avatar και εκεί θα βάλεις φότο!
 


antonina_z

Member
3 Σεπτεμβρίου 2009
9
0
36
εβαλα και φωτοοοοοο!!!!θα ανεβασω κ αλλες!!!!βρε παιδακια μηπως ξερετε αν υπαρχει σχολη για groomer στην Ελλαδα?:confused:
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU