Η Μετέωρη (Μαργαρίτα) στο Home Dog Camp


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Αφού δεν του το λέτε, να μην τρέχει την κάμερα και κόντεψα να τεζάρω πουρνο πουρνο!!! :p
 


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Αφού δεν του το λέτε, να μην τρέχει την κάμερα και κόντεψα να τεζάρω πουρνο πουρνο!!! :p
Στο ένα χέρι έχω το λουρί, στο άλλο την κάμερα και τριγύρω μου έχω μουρλοσκυλιά να μπλέκονται στα πόδια μου.......και ρωτω ΠΩΣ να κρατήσω στα ίσα την ριμάδα την κάμερα; Ιδου η απορία. χε χε χε χε χε.

Και επίσης είπαμε κάτι βρε ghelly, όχι dogforum πρωτού πιείτε τον καφέ σας, αλλά εσύ εκεί, δεν με ακούς. χε χε χε
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Στο ένα χέρι έχω το λουρί, στο άλλο την κάμερα και τριγύρω μου έχω μουρλοσκυλιά να μπλέκονται στα πόδια μου.......και ρωτω ΠΩΣ να κρατήσω στα ίσα την ριμάδα την κάμερα; Ιδου η απορία. χε χε χε χε χε.

Και επίσης είπαμε κάτι βρε ghelly, όχι dogforum πρωτού πιείτε τον καφέ σας, αλλά εσύ εκεί, δεν με ακούς. χε χε χε
Να πάρεις καπελο με κάμερα και να τραβάς από εκει!
Και δεν φταίω, αργουν να μου φερουν τον καφέ μου στο γραφείο το πρωι! :( Αν τους πω κιόλας να τον φερουν για να διαβάσω το φορουμ, θα μου τον φέρουν στο κεφάλι!
 


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Χτές λοιπόν αποχαιρετήσαμε την αγαπητή μας Μαργαρίτα η οποία έφυγε για Χαλκίδα για να πάει στο νέο της σπίτι με τον νέο της μπαμπά και της ευχόμαστε να περάσει μια υπέροχη ζωή στο νέο της σπίτι.
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Από προορισμό την ευθανασία, νομίζω η Χαλκιδική της πάει καλύτερα! Θα κάνει και τα μπανάκια της η τυχερούλα! Μπράβο dark!! (Αν και το μπράβο φαντάζει πολύυυύυυύ λίγο)
 


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Από προορισμό την ευθανασία, νομίζω η Χαλκιδική της πάει καλύτερα! Θα κάνει και τα μπανάκια της η τυχερούλα! Μπράβο dark!! (Αν και το μπράβο φαντάζει πολύυυύυυύ λίγο)
Όντως, η τύχη της ήταν μεγάλη που ενημερώθηκα άμεσα για το περιστατικό της και έτσι προλάβαμε και την πήραμε απο το ΔΙΚΕΠΑΖ και μπόρεσε και ήρθε στον χώρο μας και μπόρεσα να την βοηθήσω και έτσι τώρα θα απολαμβάνει το νέο της σπίτι στην Χαλκίδα (όχι Χαλκιδική). Θα αναρτήσω και φωτογραφίες σύντομα που θα λάβω απο τον νέο της μπαμπά. Επιτέλους η Μαργαρίτα όμως απέκτησε αυτό που ήθελε εδώ και καιρό που εγώ δεν μπωρούσα να της δώσω, έναν αποκλειστικά δικό της μπαμπά χωρίς να τον μοιράζετε με άλλα 15 σκυλιά, χε χε χε
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Πάντα συγκινούμαι με τετοια happy ends. Και δεν ειμαι ευσυγκίνητη...
Αλλά η Μαργαρίτα, όταν πρωτοδιάβασα την ιστορία της, με στενοχώρησε. Αλλά πραγματικά καταχάρηκα με την κατάληξη!!!
 








elemaraki

Well-Known Member
3 Αυγούστου 2012
634
1
Μπραβο που υπαρχουν ακομη τετοιοι ανθρωποι!!! Συγχαρητηρια!!! Η μικρη ειναι κουκλα!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Μακάρι να εχει την καλύτερη ζωή που μπορεί να της προσφέρει άνθρωπος.
Εχει περάσει πολλά και της αξίζει.
 


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Θα σας προωθώ για λίγο καιρό ακόμα τα νέα της Μαργαρίτας όπως μου τα γράφει ο νέος της μπαμπάς. Πιστεύω πάντος ότι και οι 2 θα περάσουν καταπληκτικά μαζί.
 




jpsgr

New Member
6 Αυγούστου 2012
1
0
Ηράκλειο
Διαβάζω το forum αρκετό καιρό και δεν έχω σχολιάσει το παραμικρό μιας και είμαι της γνώμης ότι αν δεν έχεις κάτι ουσιαστικό να πεις και να προσθέσεις ή σιωπή είναι μονόδρομος.
Όμως δε μπορώ να αφήσω ασχολίαστο το γεγονός αυτό και να μη σου πω ένα "Μεγάλο Μπράβο" για την διαδρομή & την εξέλιξη της ιστορίας αυτής. Έχεις τον απεριόριστο θαυμασμό μου Διονύση.
 


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Ορίστε ακόμα μερικές νέες φωτογραφίες που έλαβα απο τον μπαμπά της Μαργαρίτας.

Η Μαργαρίτα απολαμβάνει το σκάφος και τα σπόρ θαλάσσης που ασχολείται ο νέος της μπαμπάς





Αλλά μην ξεχνάμε και την τρέλλα της Μαργαρίτας με τις μπάλες, το κορίτσι όταν μεγαλώσει θέλει να γίνει τερματοφύλακας

 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Αυτή ΔΕΝ ειναι η Μαργαρίτα που ξέραμε. Η φοβισμένη με σκύλους και ανθρώπους.
Είναι ενα υπέροχο πλάσμα, η χαρά της ζωής.
:)


υγ: δεν λες στον πατερα της να γραφτεί να μαθαίνουμε απευθείας τα νέα τους????????????
 


Pintsie

Well-Known Member
7 Ιανουαρίου 2011
1.233
23
Ανθούσα
Εγώ θα έλεγα να μας ετοιμάσει και σκυλοεκδρομή με το σκάφος ;) αλλά μάλλον είμαι εκτός! :p
Η Μαργαρίτα μου φαίνεται πανευτυχής!!!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Εγώ θα έλεγα να μας ετοιμάσει και σκυλοεκδρομή με το σκάφος ;) αλλά μάλλον είμαι εκτός! :p
Η Μαργαρίτα μου φαίνεται πανευτυχής!!!
Κατσε να ερθει πρώτα και τον χώνουμε τεχνηέντως μετά!;)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU