Η συμμορία μου






mariunas13

Active Member
6 Ιανουαρίου 2021
37
35
34
Και επειδή δε φτάνουν 3....η νέα άφιξη στο σπίτι...(ένας πόθος χρόνων έγινε πραγματικότητα)..
Σας παρουσιάζω την "Μαρούσκα" την ντροπή της Στέπας εκ Ρωσίας (Miniature Bull Terrier) 4 μηνων
View attachment 74279
View attachment 74280
Να σας ζήσει Αργυρώ είναι κούκλα... ❤
 
  • Love
Reactions: ProudtobeGreek






ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu


PXM-DANBULL

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2014
692
2.264
Καλησπέρα σας,

Απλά Άγγελος. Αυτιά, μάτια/έκφραση, μυτούλα (καρδιά).

Κάτσε τώρα να παρατηρείς διαφορές… ασπρόμαυρο vs λευκό. Να προσέχεις την μούρη της στα κάγκελα του κλουβιού και στον ήλιο αντιηλιακό δικό σου με την μέγιστη προστασία (50+) με υαλουρονικό.
 
  • Like
Reactions: ProudtobeGreek














ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Πολύ αγαπησιάρικο είναι ε;
Μόλις την πάρεις αγκαλιά....απλά δεν υπάρχει!!Κουλουριάζεται και δεν κουνιέται!Μόνο αγκαλιές και φιλιά θέλει!
Το άλλο το κορίτσι ειναι λίγο πιο ανεξάρτητο...
 


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Να σου ζήσουν οι καινούργιες κοπέλες! Είναι κούκλες .Είναι από τις αγαπημένες μου φυλές κάποια στιγμή θα μπεί στην ζωή μου ένα μινιατουρ:love::love:.Για πες είναι τόσο ζωηρά και ξεροκέφαλα όπωςφαίνονται ?
 
  • Like
Reactions: ProudtobeGreek


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
E ρε χαρά ο Γιώργος! Γυναικονίτης το σπίτι και αυτός μόνος του :ROFLMAO::ROFLMAO::love:
Ο παίδαρος ποτε επιστρέφει ?
 
  • Haha
Reactions: ProudtobeGreek


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Να σου ζήσουν οι καινούργιες κοπέλες! Είναι κούκλες .Είναι από τις αγαπημένες μου φυλές κάποια στιγμή θα μπεί στην ζωή μου ένα μινιατουρ:love::love:.Για πες είναι τόσο ζωηρά και ξεροκέφαλα όπωςφαίνονται ?
Ναι είναι πολύ ζωηρά,αστεία,φούλ ενέργεια και ο ορισμός της ξεροκεφαλιάς...όμως και τόσοοοοοο αγαπησιάρικα που ξεχνάς όλα τα υπόλοιπα!!Πραγματικά όσα και να έχεις διαβάσει,όσα και να έχεις μάθει αν δε ζήσεις με ενα δεν μπορείς να καταλάβεις τι εστί μινι μπουλ...ειναι πραγματικά μοναδική φυλή!Δε μοιάζει με καμία....Σου εύχομαι να ζήσεις κάποια στιγμή με ενα δε θα το μετανιώσεις!!
 
Last edited:


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
E ρε χαρά ο Γιώργος! Γυναικονίτης το σπίτι και αυτός μόνος του :ROFLMAO::ROFLMAO::love:
Ο παίδαρος ποτε επιστρέφει ?
Άσε γιατι έχει πέσει άσχημα στον έρωτα τους όπως βλέπεις...γυρνάει απο τη δουλειά και αντι να με χαιρετήσει το πρώτο πράγμα που κάνει ειναι να φιλήσει τις μικρές... :ROFLMAO: Το αγόρι μου ανάλογα με το πως θα προχωρήσει το θέμα εκθέσεων στο εξωτερικό θα δούμε.Ήταν να έρθει Μαϊο αλλά λόγω ϊου που δεν γίνονται εκθέσεις ίσως καθυστερήσει λίγο...δε φαντάζεσαι πόσο μου λείπει!(Είναι το αγοράκι της μανούλας!!)
 
  • Like
Reactions: GRDANE