Η Aria που θα μας ζαλισει τα...συκωτια.


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
ποιοι είναι οι γονείς της Άριας;
λοιπον Ιωαννα,για να μην μεινει αναπαντητο και εδω λοιπον καθως εσυ ξερεις χαχα

ο πατερας της αριας ειναι ο Duunari Reunion
και μαμα της η Shuriken House Of Mechelaar
το επισημο ονομα της ειναι Aria Dei Epiri
και το πεντιγκρυ της ειναι αυτο
https://www.working-dog.com/dogs-details/6366936/Aria-Dei-Epiri

και εξτρα ενα βιντεο
 






ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
Πέρασε λουκανικοκλέφτης;

Αναλόγως με τις ιντερνετικές συνήθειες μας ο καθένας- πρέπει κάποιος να σε ψάξει (και να ξέρει ως τί να σε ψάξει), δε θα σε βρεί τυχαία.
 
  • Like
Reactions: tasos malinoua


Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
Aφου ξανα εγραψα που ξανα εγραψα,να σου ζησει!
Βλεπω τον πατερα αρκετα συνχτα ο οποιος ειναι ΠΥΡΟΒΟΛΟ...
Ειδα και κουταβι απο κοντα το οποιο μου αρεσε παρα πολυ!
Και για να μην νομιζουν οτι σου κανω διαφιμηση....
Για Μπαοκτζης τα πηγες τελεια χααχ
 
  • Like
Reactions: Hiraeth


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Γερή και καλότυχη! (y)

Εγώ ακόμη απορώ γιατί κάποιος παίρνεις το 2ο μαλινουα?:D Ας πούμε ότι στο πρώτο δεν ήξερε.
 
  • Like
Reactions: tasos malinoua


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Aφου ξανα εγραψα που ξανα εγραψα,να σου ζησει!
Βλεπω τον πατερα αρκετα συνχτα ο οποιος ειναι ΠΥΡΟΒΟΛΟ...
Ειδα και κουταβι απο κοντα το οποιο μου αρεσε παρα πολυ!
Και για να μην νομιζουν οτι σου κανω διαφιμηση....
Για Μπαοκτζης τα πηγες τελεια χααχ
να σε καλα μητσεεεεε
μπαοκ ρε,μπαοκ
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Γερή και καλότυχη! (y)

Εγώ ακόμη απορώ γιατί κάποιος παίρνεις το 2ο μαλινουα?:D Ας πούμε ότι στο πρώτο δεν ήξερε.
ευχαριστω
δεν ειναι το δευτερο ειναι το τριτο
δεν ξερω αν σε επιασα αλλα δεν θεωρω οτι εκανα κατι κακα στα προηγουμενα ισα ισα που πιστευω οτι ειναι ακριβως οπως ηθελα
τωρα για το τριτο απλο,ενα βημα παρακατω και οτι καταφερω,εμεις να ειμαστε καλα και αφου εχω την δυνατοτητα,θελω και μπορω και τεταρτο και πεμπτο και δεκατο,γιατι οχι.
 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
ευχαριστω
δεν ειναι το δευτερο ειναι το τριτο
δεν ξερω αν σε επιασα αλλα δεν θεωρω οτι εκανα κατι κακα στα προηγουμενα ισα ισα που πιστευω οτι ειναι ακριβως οπως ηθελα
τωρα για το τριτο απλο,ενα βημα παρακατω και οτι καταφερω,εμεις να ειμαστε καλα και αφου εχω την δυνατοτητα,θελω και μπορω και τεταρτο και πεμπτο και δεκατο,γιατι οχι.
Δεν με έπιασες. Κατάλαβα ότι είναι το τρίτο. Δεν σχολίασα τι κάνεις με τα σκυλιά αν κι έχω καταλάβει ότι κάνεις κυνάθλημα, αλλά το είπα εννοώντας πώς μπορείς και διαχειρίζεσαι την τόση ενέργεια και δεν σου φτάνει. Εγώ δεν θα κατάφερνα ούτε το ένα να το έχω χαρούμενο. Αυτό που λένε μερικοί "μου αρέσει να τα βλέπω αλλά στους άλλους". :D
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
οχι οχι.σε καμια περιπτωση δεν θα ελεγα οτι κανω κυναθλημα
απλα προσπαθω να δουλευω τα σκλια με τον τροπο που μαρεει εμενα και ας μην ειναι ο σωστος για αλλους η ας ειναι περιεργος.αυτα τα ξερει μονο η @vek γιατι μονο αυτη ξερει χαχαχα
τωρα ξεκιναω με σκοπο να γουσταρω εγω και η μικρη,να το φχαριστηθουμε και να περναμε καλα,να απολαυσουμε τον χρονο και το ταξιδι και αν μπορεσουμε ναι,να κατεβουμε σε εξετασεις..
ετσι ξεκινησα και με τη μανα της,δεν ειναι ο σκοπος μου αποκλειστικα να κανω κυναθλημα,σκοπος μου ειναι να βλεπω οτι γουσταρει και να κ@υλωνω και ας μην κατεβουμε ποτε και πουθενα.
αυτα εχουν σημασια για εμενα και γιαυτο δεν πιστευω οτι κανω κυναθλημα.

τωραπως τα κανω καλα
γιαυτο ηρθα σε σπιτι με 8 στρεμματα χωραφι,μακρια απο γειτονες στην ηρεμια μου.γιαυτους τους δαιμονες και για να ειναι η ζωη τους αλλα και η δικη μου πιο ευκολη.οποτε οπως καταλαβαινεις εχω καπια συν στην εκτονωση τους.
εχουν τα κεννελ τους,που δεν εχουν μπει σχεδον ποτε μεσα,εχουν τα κρεητ στο ισογειο που επισης δεν εχουν μπει πολες φορες απλα υπαρχουν για τις επισκεψεις φιλων (οι συγγενοις ευτυχως φοβουντε) και εχουν και μια πορτα (ειδικα το καλοκαιρι) ορθανοιχτη οποτε η εκτονωση τους θεωρητικα ειναι πανευκολη.

το δυσκολο αν θες με τοση ελευθερια ειναι το να μαθει οτι οταν παω διπλα (σε εναν μικρο στιβο που εχω φτιαξει) πρεπει να δουλεψω με τον μπαμπα και ας ετρεχα σαν χαζο και ειμαι κουρασμενη και εδω ξαναγυρνας πισω,σε αυτο που ειπα πιο πριν..αμα γουσταρετε γινετε αλλιως..
 


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
χαχαχαΤι να σου πω ??
μια ευχή μόνο πάντα να γουστάρεις , πάντα να το χαίρεσαι τόσο, και πάντα να κάνεις τα δικά σου και ας γκρινιάζω εγώ.

Υ.Σ αλλα μην ξεχνάς εγώ σου είχα πει ότι θα γούσταρες πολύ ιχνηλασία :D εδω και χρόοοοοοοονια
 




















Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.752
Μέλη
19.921
Νεότερο μέλος
Αργυρώ Π