Η Aria που θα μας ζαλισει τα...συκωτια.






Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
Καθε φορα που μπαινω στο ρημαδι το woriking-dog σου κατι παθαινω!Τι ηθελες και εκανες!
1η φορα το σοκ με τις ημερομινιες!
Και σημερα διαβασα αντι για ολυμπιαδος ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 7 ΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑ

Να σου ζησει και παλι Τασαρε,καλοτυχα και υγιοι
 
  • Like
Reactions: tasos malinoua


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Καθε φορα που μπαινω στο ρημαδι το woriking-dog σου κατι παθαινω!Τι ηθελες και εκανες!
1η φορα το σοκ με τις ημερομινιες!
Και σημερα διαβασα αντι για ολυμπιαδος ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 7 ΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑ

Να σου ζησει και παλι Τασαρε,καλοτυχα και υγιοι
τι ρε;μονο αυτη θα με πεθαινει;;
οχι το καριολακι,εκει να μαθει χαχαχα
 
  • Like
Reactions: Dimi_21
















Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
Σε έχω κάνει αντ στο facebook και την Βλέπω την κουκλάρα :D
Σε δεχτηκε?Δυσκολα δεχετε πρεπει να σε συμπαθει :D
Tασαρε μεγαλωνει!!γερη και δυνατη να ειναι!
 
  • Like
Reactions: tasos malinoua


manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
καμια φορα δεν εισαι καλα
καμια φορα εχεις σκοτουρες
οταν ομως σε κοιταν στα ματια ξεχνιεσαι,εστω και λιγο.
Ετσι ακριβώς Τάσο. Σε κοιτάνε αληθινά. Χωρίς να περιμένουν αντάλλαγμα. Αυτό είναι όλα τα λεφτά. Σε κάνουν προς στιγμή να ξεχνάς τα προβλήματα.
Έλειψα σε ταξίδι κάποιες μέρες και ο δικός μου δεν έτρωγε με όρεξη, μετά από δέκα λεπτά βόλτα ήθελε να επιστρέψει σπίτι, γενικά ήταν σαν χαμένος.
Πριν 2 μέρες που επέστρεψα με το που μπήκα στο σπίτι και με είδε του φύγανε κάτι τσισακια από την χαρά του. Είχε να το κάνει από όταν ήταν κουτάβι. Τις 2 μέρες που είμαι εδώ όταν είμαι σπίτι κάθεται απέναντι μου και με κοιτάει. Χωρίς να θέλει κάτι. Απλά κοιτάει. Όταν φεύγω από το σπίτι έχει ένα βλέμμα όλο αγωνια (μάλλον φοβάται μην ξαναφύγω) και όταν επιστρέφω έχει τέτοια χαρά και κάνει σαν κουτάβι.
Εύχομαι να σε κοιτάζει πάντα έτσι.
 




Aizak's mom

Well-Known Member
4 Ιουλίου 2018
284
537
26
Αθήνα
χαχαχαΤι να σου πω ??
μια ευχή μόνο πάντα να γουστάρεις , πάντα να το χαίρεσαι τόσο, και πάντα να κάνεις τα δικά σου και ας γκρινιάζω εγώ.

Υ.Σ αλλα μην ξεχνάς εγώ σου είχα πει ότι θα γούσταρες πολύ ιχνηλασία :D εδω και χρόοοοοοοονια
Είναι ωραία η άτιμη η ιχνηλασία!!!
 
  • Like
Reactions: vek


Aizak's mom

Well-Known Member
4 Ιουλίου 2018
284
537
26
Αθήνα
οχι οχι.σε καμια περιπτωση δεν θα ελεγα οτι κανω κυναθλημα
απλα προσπαθω να δουλευω τα σκλια με τον τροπο που μαρεει εμενα και ας μην ειναι ο σωστος για αλλους η ας ειναι περιεργος.αυτα τα ξερει μονο η @vek γιατι μονο αυτη ξερει χαχαχα
τωρα ξεκιναω με σκοπο να γουσταρω εγω και η μικρη,να το φχαριστηθουμε και να περναμε καλα,να απολαυσουμε τον χρονο και το ταξιδι και αν μπορεσουμε ναι,να κατεβουμε σε εξετασεις..
ετσι ξεκινησα και με τη μανα της,δεν ειναι ο σκοπος μου αποκλειστικα να κανω κυναθλημα,σκοπος μου ειναι να βλεπω οτι γουσταρει και να κ@υλωνω και ας μην κατεβουμε ποτε και πουθενα.
αυτα εχουν σημασια για εμενα και γιαυτο δεν πιστευω οτι κανω κυναθλημα.

τωραπως τα κανω καλα
γιαυτο ηρθα σε σπιτι με 8 στρεμματα χωραφι,μακρια απο γειτονες στην ηρεμια μου.γιαυτους τους δαιμονες και για να ειναι η ζωη τους αλλα και η δικη μου πιο ευκολη.οποτε οπως καταλαβαινεις εχω καπια συν στην εκτονωση τους.
εχουν τα κεννελ τους,που δεν εχουν μπει σχεδον ποτε μεσα,εχουν τα κρεητ στο ισογειο που επισης δεν εχουν μπει πολες φορες απλα υπαρχουν για τις επισκεψεις φιλων (οι συγγενοις ευτυχως φοβουντε) και εχουν και μια πορτα (ειδικα το καλοκαιρι) ορθανοιχτη οποτε η εκτονωση τους θεωρητικα ειναι πανευκολη.

το δυσκολο αν θες με τοση ελευθερια ειναι το να μαθει οτι οταν παω διπλα (σε εναν μικρο στιβο που εχω φτιαξει) πρεπει να δουλεψω με τον μπαμπα και ας ετρεχα σαν χαζο και ειμαι κουρασμενη και εδω ξαναγυρνας πισω,σε αυτο που ειπα πιο πριν..αμα γουσταρετε γινετε αλλιως..
Δεν νομίζω οτι υπάρχει κάτι πιο ωραίο απο αυτό που ζεις!!! Και ελπίζω να τα καταφέρω κι εγώ κάποια στιγμή!
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
ελα μια μερα να κατσεις εδω και να παω εγω απο το πρωι για μπανιο και να γυρισω το βραδυ ντιρλα και να πεσω για νανακια
 






manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
Γράψε μας κάτι για τον μικρό τύραννο. Όχι μόνο φώτο.
Τώρα που έχεις ολοκληρωμένη εικόνα είναι αυτό που ήθελες;
Είσαι ευχαριστημένος;
 
  • Like
Reactions: tasos malinoua


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.807
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf