Θα τα σκοτώσω...


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
... τα κ@λόσκυλά μου... :mad::mad::mad:
Είπα κι εγώ βλέποντας όλους εσάς να τα έχετε στα πούπουλα και τα δικά μου να κοιμούνται σε ταπεινά χαλάκια, να πάω να τους πάρω κρεβατάκια. Λέω κι ο Σωτήρης μεγαλώνει, έχει κι αυτή την κουτσαμάρα που ακόμη δεν την έχουμε ξεπεράσει, είναι καιρός να απλώσει τον πισινό του στα μαλακά... Που τέτοια τύχη;;;
Οχι μόνο δεν κάθονται μέσα, αλλά δεύτερο βράδυ απόψε, ούτε στο δωμάτιο μέσα δεν μπαίνουν. Προτιμούν να μείνουν έξω στην βεράντα :eek::mad::eek::mad: Μόνο για τις ανάγκες της φωτογράφησης κατάφερα να τα παλουκώσω μέσα στα κρεβάτια τους και αυτό μετά από πολλές απειλές ότι θα τα κολλήσω με logo :D:D:D Ελπίζω να το ξεπεράσουν το σοκ της πολυτέλειας, γιατί θα βρω κατάρτι να τα κρεμάσω :D:D:D


SD3..jpg
SD1..jpgSD2..jpg
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Έλα μωρέ, τα ίδια κάνει και ο χωριάταρος ο δικός μου! Στα πούπουλα τον έχω, μέχρι και στο κρεβάτι μου ανεβαίνει με το σουηδικό σούπερ ορθοπεδικό στρώμα και τα πουπουλένια μαξιλάρια από τον John Lewis και μετά πάει σα και κοιμάται κάτω στη μοκέτα σα ζώον και σε περίεργες, άβολες κατά τη γνώμη μου, στάσεις!! *&*&$($*($(&^$&&$*&*$&*$ΜΟΥΦ!
 






katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Θα σε καταγγείλω για κακοποίηση σκύλων....καλά, δεν ντρέπεσαι να τα υποχρεώσεις με το ζόρι να κάτσουν μέσα στα κρεβάτια τους ?
Κοίτα το ύφος του Σωτήρη...ντροπή σου!!!!:D:D:D
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Καλά... ας μην τον παλουκώσουν τον κώλο τους, τόσο που τα πλήρωσα και τα λέμε...
Οχι με logo, με ταβανόπροκες θα τα καρφώσω στα πούπουλα. Θα σηκώνονται αυτά και θα σέρνουν και τα κρεβάτια τους μαζί... :mad::D:mad::D
 


maria-akis

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2010
177
0
χαχαχα ε ρε τι τραβας και συ..

εμάς το έμαθε με το καλημέρα σας, βολεύτηκε εκεί μέσα και δεν βγήκε καθόλου...
μόνο όταν το πλένουμε το μασάει το σέρνει εδώ κι εκεί κάνει γενικά σα μουρλό (μάλλον για να πάρει τη μυρωδιά της) κ μετά κάθεται.

τα δικά σου μήπως την έχουν δει τσομπάνηδες και κοιμούνται χάμω?? :p
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Σοβαρά? Τα τσομπανοειδή κοιμούνται χάμω σαν τα γουρούνια? Αμ γι' αυτό και το κωλό-Μουφο κάνει κάτι τέτοια!!
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
ΜΜΜΜ καλά... και κρεβατάκι και μαξιλαράκια και flee's κουβερτούλες... θα μου πείτε σιγά μην πάει εκεί όταν έχει όλους τους καναπέδες και τα κρεβάτια στην διάθεσή της... αλλά πολλές φορές που με βαριέται την αράζει στο πάτωμα ποτέ όμως στα δικά της! Χύμα στη μοκέτα! Δεν είναι μόνο τα τσομπανοειδή... είναι πολλά "forumοειδή" τελικά:p
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Καλά, εχω σοκαριστει! :eek::mad:

Εσυ Μαρία δεν εισαι κυνοφιλη αλλά ενας τύραννος και βασανιστής σκυλων! :mad:

Τελος παντων, επειδη λυπαμαι τα αμοιρα τα σκυλακια σου, μπορω να βοηθησω την κατασταση και να σου στειλω το υπεροχο κρεβατι της Ηρας μου, που βλεπεις στην φωτο, το οποιο εχει το θηλυκο αρωμα της και να μου στειλεις σε ανταλλαγμα το κρεβατι του Σωτηρη.

Χαιρομαι που βοηθησα και παλι. Θυσια γινομαι κάθε μερα για σας! :D:paja1:


 


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
χα χα χα χα. Καλά και εμένα η Ζήβα τα ίδια, μου το πε η εκτροφέας "Μην πάρεις κρεβάτι γιατι προτιμάει να κοιμάται στο πάτωμα" αλλά εγώ ΟΟΟΟΟΧΧΙΙΙ είπα, τι θα αφήνω την μονάκριβη μου κόρη να κοιμάται στα πατώματα? ΠΟΤΕ!! Και πήρα το πανέμορφο κρεβατάκι (σαν τα δικά σας) και τελικά το κατούρησε 3-5 φορές, το έχεσε άλλες 3-4 φορές και συνεχίζει να μην το θέλει για ύπνο και να κάνει σαν τρελή να κοιμάται στο δροσερό πάτωμα. Go figure!!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Η δικιά σου είναι μωρό ακόμη. Εχει ελαφρυντικά. Εγώ θα είμαι δίκαιη και δημοκρατική. Ποιό είναι το μεγαλύτερο μέγεθος σε ταβανόπροκες;

Αρη και τα δικά μας αγαπημένα, αυτής της φιλοσοφίας είναι. Πιο φλατ και πιο ήπια στην υφή από το δικό σας. Αν προσέξεις διακρίνονται ακόμη κάτω από τα κρεβάτια τους. Μόνο η Δάφνη λιμάρει καμμιά φορά τα νυχάκια της πάνω τους. Ο άλλος δεν έχει πειράξει ποτέ τίποτα. Ολοκαίνουργια.
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Νομίζω ότι τα σκυλιά μας έχουν μία σχέση αγάπης-μίσους με τα κρεβάτια τους...
Οι δικοί μου τσακώνονται ποιός θα καθήσει πρώτος στο κρεβάτι του αλλουνού...δεν βγάζεις άκρη...
Το καλοκαίρι ούτε που τα πλησιάζουν..μόλις κρυώσει ο καιρός..αρχίζουν οι μάχες.
Ο γέρος είναι ικανός να κάθεται να γαυγίζει πάνω από το κεφάλι του μικρού, μέχρι που να τον κάνει να σηκωθεί για να του παρει τη θέση...
Και η τρομερή πλάκα είναι το βράδυ, κατά τις 12, που κοιτάει ο ένας τον άλλον έτοιμοι να ορμήσουν στο δωμάτιο για να πιάσουν τη καλύτερη θέση...
 


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
και τα δικα μου τα ιδια και ενταξει η Μαγια που θελει να παρει του Παρη γιατι χωρα να κανει και σβουρες εκει μεσα , ο Παρης γιατι να θελει να μπει στης Μαγιας που δεν τον χωραει και τελικα απλα το πλακωνει ;
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.711
3.874
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Εμείς δεν είμαστε τσοπάνιδες... :p είμαστε λα μπουρζοαζί :p:p:p Προτιμάμε τα μαλακά... το κρεβατάκι μας, τα παντοφλάκια, τον καναπέ και τις αγκαλίτσες... μόνο σε κρεβάτια δεν ανεβαίνουμε γιατί νιώθουμε άβολα... :rolleyes:



Το καλοκαίρι όμως τα πλακάκια είναι ο καλύτερος φίλος μας :D
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Απαππαπα γυαλισε το ματι τους απο την κακοπεραση!:paja1::paja1::paja1:
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Αμαλία μην γελάς καθόλου... Η μικρή που ήταν και του δρόμου, κάπως πάει να το συνηθίσει. Ο άλλος που για χάρη τους κυρίως πήγα για ψώνια, από την Παρασκευή το βράδυ, στα πατώματα είναι. Μόνο κατόπιν απειλών, ανεβαίνει. Να δεις που θα με αναγκάσει να το βγάλω, για να κοιμάται τουλάχιστον στο παλιό. Θα τον ξεπουπουλιάσω... :mad:
 


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Ολόιδιο κρεβατάκι πήρα και εγώ στην Ζήβα και το έχει παντελός χεσμένο. Άσε που ΠΑΝΤΑ έρχετε και κοιμάται όπου βρίσκομαι εγώ. Είμαι στο σαλόνι θα κουρνιάσει εκεί δίπλα μου στο πάτωμα, είμαι στην κρεβατοκάμαρα θα πέσει εκεί δίπλα μου στο πάτωμα, είμαι κουζίνα εκεί πάλι θα πέσει στο πάτωμα, είμαι στο γραφείο πάλι εκεί δίπλα θα πέσει για ύπνο στο πάτωμα. χε χε χε

Να φανταστείτε ήταν μια μέρα που έιχα δουλειά και πηγαινοερχόμουν απο δωμάτιο γραφείου σε κουζίνα + σαλόνι και συνέχεια έβλεπες μία Ζήβα να ξυπνάει με το που σηκωνώμουν, να με ακολουθεί και μόλις φτάναμε σε άλλο μέρος ξάπλωνε έκλεινε ματάκια (απο την νύστα) και ξανα μανα σηκωνώταν όταν εγώ έφευγα και πήγαινα σε άλλο δωμάτιο, κλπ κλπ. Αυτό έγινε για 20 λεπτά συνέχεια και ενώ ήταν πτώμα δεν έλεγε με την καμία να πάει στο κρεβάτι της, όπου τελικά τώρα το χρησιμοποιώ το κρεβάτι της ΜΟΝΟ στο αμάξι, απο το να πάει χαμένο, μόνο εκεί κοιμάται και κάθετε λίγο μεσα.
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
όπου τελικά τώρα το χρησιμοποιώ το κρεβάτι της ΜΟΝΟ στο αμάξι, απο το να πάει χαμένο, μόνο εκεί κοιμάται και κάθετε λίγο μεσα.
Ωραία ιδέα μου έδωσες... για το αυτοκίνητο που την πέφτει για ύπνο και η δικιά μου γιατί και η δική μας φωλίτσα κρεβατάκι τέτοιου τύπου έχει καταντήσει θήκη παιχνιδιών....
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Αυτο που περιγραφετε ειναι τυχη! Ο Ντιεγκο δεν κοιμαται αν δεν υπαρχει μαξιλαρι, στρωμα ή τουλαχιστον χαλι.. Ακομα και σε ξενο σπιτι να ειμαστε θα ψαξει να βρει μαλακα να την πεσει... Την Κυριακη πηγαμε σε ενα φιλικο σπιτι και το μεσημερι ξαπλωσαμε σε ενα μονο κρεβατι...μολις μας πηρε ο υπνος ανεβηκε και αυτος πανω σιγα σιγα και αθορυβα... και αυτο γιατι δεν ηταν στρωμενα!:-| Μιλαμε για πολυ κακομαθημενο μοσχαρι:cool:
 
Last edited: