Θηλυκό dogo argentino 3 μηνών χαρίζεται


Status
Κλειδωμένο θέμα

Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Άγορασμένο απο πετ σοπ Ουγγαρίας ερχομενο. :mad:Το πήρε φιλικό μου ζευγάρι και τελικα αποφάσισε οτι δε μπορει να την κρατήσει.:mad: Θα δωθεί με συμβόλαιο υιοθεσίας εντος Αθηνών.
Επικοινωνία αρχικά μαζί μου στο [email protected]

 


Darkness

Well-Known Member
8 Απριλίου 2010
792
4
Θα προσπεράσω το στόρυ με το πετ σοπ :(, αλλά γιατί δεν το κρατούν; Μία γλύκα είναι η μικρούλα..
 


Ranja

Well-Known Member
28 Νοεμβρίου 2010
254
0
Athens downtown
Είναι φοβερά σκυλάκια, είχε ένας φίλος μας. Το αρσενικό δυστυχώς ήταν πολύ άγριο κυρίως με αρσενικά σκυλιά και λιγότερο με τους ανθρώπους (είχες δηλαδή στο νου σου μη σου φάει και κάνα χέρι). Τον είχε πάρει μεγάλο, ποιος ξέρει τι στο καλό του έμαθε η προηγούμενη οικογένεια. Το θηλυκό από την άλλη ήταν μια σκετη αγάπη, να λιώνεις! Υπερδραστήρια όμως!
 


ANNA ANASTASIOY

New Member
12 Δεκεμβρίου 2010
4
0
athens
το περνώ και αύριο μένω παιανία έχω μεγάλη άολοι θα περάσει τέλεια ξέρω από dogo argentio είχα.
το φελλό εγώ σας παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου 2114021779 κινητό 6978780213 θα μπορέσετε να την "ωλεπετε" οποτε "φελετε" μένω παιανία πάρτε τηλ οποτε "φελετε" θα περιμένω ευχάριστο πολλή
 
Last edited by a moderator:




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Αννα καλωσήρθες στο φόρουμ.
Αν ενδιαφέρεσαι για το σκυλάκι, στείλε ένα μύνημα στο e-mail του αρχικού post.

Σε παρακαλώ πολύ, μην γράφεις greeklish, γιατί δεν επιτρέπονται από τους κανονισμούς του φόρουμ.
 
Last edited:


ANNA ANASTASIOY

New Member
12 Δεκεμβρίου 2010
4
0
athens
έστειλα e mail ελπίζω να είμαι τυχεροί το ψάχνω τόσο καιρό αφίσα και εδώ το τηλ

ευχάριστο πολιοί να είσαι καλά αν ενδιαφέρομαι το περνώ και τώρα :) το ψάχνω τόσο καιρό ... έστειλα email ελπίζω να το πήρε και να απάντηση και τώρα να με έπαιρνε δεν mpirazeil
 
Last edited by a moderator:


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
to oti ενα ζευγαρι... παιρνει ενα σκυλο πληρωνει κι ενα καποιο ποσο....
και μετα απο ενα μηνα αποφασιζει οτι δεν μπορει να το κρατησει ειναι το μεγαλυτερο προβλημα των αδεσποτων... των παπυ μιλς... των byb.
τουλαχιστον εδω το σκυλι ειναι μικρο... λευκο και θα υιοθετηθει ευκολα....
αννα... με το πρωτο σου ποστ πριν καν συστηθεις... ζητας το κουταβι... αυτος ειναι και ο λογος εγγραφης σου στο φορουμ?
πες μας λιγα λογια.... για σενα... περιεγραψε το σπιτι που μενεις , τις συνθηκες που επικρατουν και πως φανταζεσαι την δικη σας συμβιωση... με την κουταβα...
πως ξερεις απο ντογκο... ειχες παλια...? εσυ? κανενας φιλος?
αντε... με το τσιγκελι θα στα βγαλω... :p
 


ANNA ANASTASIOY

New Member
12 Δεκεμβρίου 2010
4
0
athens
γκία σου λοιπόν από που να ξεκινήσω είχα εγώ dogo αργεντινο αλλα μου πέθανε από καλαζάρ ξέρω πολλά από αυτήν την ράτσα .. μένω παιανία έχω μεγάλη άολοι θα περάσει τέλεια ....ξέρεις δεν σύμφωνο με τα pet shop δεν "ιφελα" να παο να αγοράζω σκυλί από εκεί προτιμώ τα "αδεσποτακια" έχω "μαζεπι" μέχρι τώρα 5 "αδεσποτακια" από κάδρων σκουπιδιών μέχρι υπόγεια "πολικατκιον" τους ωρικά σπιτάκια και μέχρι τώρα τα "βλεπω" .. είμαι γυναικα 25 ετών μαμά 2 πεδίον που βοηθαει τα "αδεσποτακια" καφέ μέρα ... στο facebook έχω πολλές ιστοσελίδες με "αδεσποτακια" και αν μπορώ να "βοηθησω" βοηθαω..αυτά για μένα ... για το forum δεν ήξερα ότι υπάρχει και δεν το kriwo ewala μια "αγγιελια" ότι ψάχνω για dogo και μια φιλί μου μου σύστησε το forum να μπω εδώ και να με "ωοιτισετε" αυτό αν felis κάτι άλλο να σου γράψω ρότα μην διστάζεις:)
 
Last edited by a moderator:


aggeliki222

Well-Known Member
5 Φεβρουαρίου 2010
2.161
0
ANNA ANASTASIOY θα σε παρακαλεσουμε για ακομα μια φορα, να μην γραφεις με greeklish γιατι απαγορευεται απο τους κανονισμους του φόρουμ.
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
:)
οκ.. μην με παρεξηγεις κι εμενα απλα....
αν θελεις γραφε ελληνικα τα γκρηνκλις ειναι κουραστικο να τα διαβαζεις ειδικα σε κειμενο με ερκετες σειρες και πυκνογραμμενα και απο την αλλη απαγορευεται και απο τους κανονες του φορουμ....
τωρα σε ρωτησα .... απο ενδιαφερον για το κουταβακι... μια και ειμαι κι εγω λατρης της φυλης...
αλλα δεν ειμαι εγω εκεινος που διαθετει το κουταβι...
οποτε μην απαντας σε εμενα μονο και μονο για το κουταβι... μια συσταση απλη... για ολους τους συμφορουμιτες... ετσι ωστε λιγο πολυ στην ανωνυμια μας... να γνωριζομαστε.... :)
καλως ηλθες..
 


ANNA ANASTASIOY

New Member
12 Δεκεμβρίου 2010
4
0
athens
οκ καλα κΑΝΙΣ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΡΑΖΕΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΕΛΛΙΝΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ¨¨-) ........... ΕΔΟ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΙ ΚΟΛ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΙΤΕ ΘΑ ΠΑΡΟ ΤΟ ΣΚΙΛΑΚΙ ΙΤΕ ΟΧΙ ....... ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΛΟΣ ΣΑΣ ΒΡΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΛΙ ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΑ ΛΑΘΙ ΜΟΥ
 






Status
Κλειδωμένο θέμα