ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΚΥΛΟΥ ΣΑΣ


sleepy_aris

Active Member
12 Νοεμβρίου 2007
25
0
spoudes serres
ειμαι στη ευχαριστη θεση να παραδεχτω οτι τα σκυλια μπορει να ειναι πιο εξυπνα απο ανθρωπους.........κ ακομα οτι η επιμονη , υπομονη , αγαπη, αφοσιωση και εννοειται μια καλη λιχουδια μπορουν να κανουν θαυματα με το σκυλο....σημερα το μισσακι εκανε βηματα με την λεξη κατσε,ελα...ειμαι πολυ χαρουμενος..............χεχεχεχεεεχεχεχεχεχεχεχεχεχε
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Και που ‘σαι ακόμα!
Εμένα πλέον, για να τσιμπήσει καλή λιχουδιά, κάνει πρώτα διπλή πιρουέτα, ψηλό άλμα με τριπλή ανάποδη τούμπα και προσγειώνεται σε σπαγκάτ! :mrgreen:
 




Adis

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2007
81
0
Kozani
www.myspace.com
ROTTIE said:
Και που ‘σαι ακόμα!
Εμένα πλέον, για να τσιμπήσει καλή λιχουδιά, κάνει πρώτα διπλή πιρουέτα, ψηλό άλμα με τριπλή ανάποδη τούμπα και προσγειώνεται σε σπαγκάτ! :mrgreen:
xaxaxaxaxax :D :D :D
εμεις δουλευουμε τις εντολες απο μακρια αυτον τον καιρο και τα παμε αρκετα καλα μπορω να πω χωρις ιδιαιτερα προβληματα
 


amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
sleepy_aris said:
ειμαι στη ευχαριστη θεση να παραδεχτω οτι τα σκυλια μπορει να ειναι πιο εξυπνα απο ανθρωπους.........κ ακομα οτι η επιμονη , υπομονη , αγαπη, αφοσιωση και εννοειται μια καλη λιχουδια μπορουν να κανουν θαυματα με το σκυλο....σημερα το μισσακι εκανε βηματα με την λεξη κατσε,ελα...ειμαι πολυ χαρουμενος..............χεχεχεχεεεχεχεχεχεχεχεχεχεχε
Εγώ πιστεύω πιο έξυπνους απ όλους τα μικρά Κινεζάκια.
Έβλεπα τις προάλλες ένα ντοκυμαντέρ για την Κίνα, και όλα τους μιλούσανε φαρσί τα Κινέζικα!!! Απίστευτο, τόσο μικρά και ξέρανε ξένες γλώσσες... και όχι οτιδήποτε γλώσσα, αλλά ΚΙΝΕΖΙΚΑ!!!
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
χμ,κατορθωματα...ο δικος μου (γερμανικος ποιμενικος) με βοηθα στο μαζεμα ξυλων απο το βουνο...εγω τα μαζευω κι αυτος τα παιρνει ενα ενα και τα φορτωνει στο πορτ παγκαζ του αυτοκινητου :lol:
 


tasosrules

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2007
200
0
Περαία, Θεσσαλονίκη
amangos said:
Εγώ πιστεύω πιο έξυπνους απ όλους τα μικρά Κινεζάκια.
Έβλεπα τις προάλλες ένα ντοκυμαντέρ για την Κίνα, και όλα τους μιλούσανε φαρσί τα Κινέζικα!!! Απίστευτο, τόσο μικρά και ξέρανε ξένες γλώσσες... και όχι οτιδήποτε γλώσσα, αλλά ΚΙΝΕΖΙΚΑ!!!
Με μπερδεψες... Αφου ειναι Κινεζακια.. Πως τα κινεζικα ειναι ξενη γλωσσα? Προφανως εχω χασει κατι... :p :p :p
 






amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
tasosrules said:
amangos said:
Εγώ πιστεύω πιο έξυπνους απ όλους τα μικρά Κινεζάκια.
Έβλεπα τις προάλλες ένα ντοκυμαντέρ για την Κίνα, και όλα τους μιλούσανε φαρσί τα Κινέζικα!!! Απίστευτο, τόσο μικρά και ξέρανε ξένες γλώσσες... και όχι οτιδήποτε γλώσσα, αλλά ΚΙΝΕΖΙΚΑ!!!
Με μπερδεψες... Αφου ειναι Κινεζακια.. Πως τα κινεζικα ειναι ξενη γλωσσα? Προφανως εχω χασει κατι... :p :p :p
Τάσσο, αυτό δεν το είχα σκεφτεί!!!
Σωστά λες, είναι ακόμα πιο έξυπνα αυτά τα παιδάκια, γιατί εκτός όλων των άλλων, είναι και Κινεζάκια!!!!!!
Πως μου διέφυγε αυτό???

:p :p :p
 




Dio

Well-Known Member
22 Ιανουαρίου 2007
95
0
ROTTIE said:
Και που ‘σαι ακόμα!
Εμένα πλέον, για να τσιμπήσει καλή λιχουδιά, κάνει πρώτα διπλή πιρουέτα, ψηλό άλμα με τριπλή ανάποδη τούμπα και προσγειώνεται σε σπαγκάτ! :mrgreen:

 


4 Ιανουαρίου 2008
9
0
Athens
kynologio.blogspot.com
Αυτό δεν είναι κατόρθωμα που θα περιγράψω: ο δικός μου ούρλιαζε λίγα λεπτά πριν το σεισμό του 1999 στην Αθήνα. Έχει ουρλιάξει 3 φορές από όσο τον έχω ακούσει, αλλά τότε δεν το είχε ξανακάνει και πιστέψαμε ότι είχε καταλάβει το σεισμό λίγο πριν εκδηλωθεί. Δεν πιστεύω ότι είναι κάποια μεταφυσική ικανότητα, απλά νομίζω πως τα σκυλιά μας ξεπερνούν ως προς ορισμένες αισθήσεις.
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Aρκετά πρίν το σεισμό εκπέμπεται υπόηχος (και κατά τη διάρκεια) που φυσικά εμείς δεν ακούμε ... ο σκύλος τότε εχει την ίδια ακριβως αντίδραση με όταν περνάει ασθενοφόρο .... :wink:
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
denis said:
Aρκετά πρίν το σεισμό εκπέμπεται υπόηχος (και κατά τη διάρκεια) που φυσικά εμείς δεν ακούμε ... ο σκύλος τότε εχει την ίδια ακριβως αντίδραση με όταν περνάει ασθενοφόρο .... :wink:
ετσι ακριβως...ενα λεπτο πριν γινει ο προσφατος σεισμος, η δικια μου ουρλιαξε και χωθηκε στο σπιτι της,που δεν χωνεται μεσα,ο χαλασμος κυριου να γινεται :wink: :lol:
 




demo

Active Member
17 Ιανουαρίου 2008
28
0
athens
ο δικος μου μολις φορεσω παπουτσια (για οπιοδηποτε λογο) νομιζει οτι θα παμε βολτα κ αρχιζει τις τρεχαλες.. :D
 


amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
EVI.T said:
Εμενα πριν πεθανει η πεθερα μου τα σκυλια ουρλιαζαν τα 3, 4 τελευταια βραδια :( :(

Θα μου τα δανείσεις για λίγες μέρες?
Θα τα βάλω να ουρλιάξουν κοντά στην δικιά μου πεθερά, και αν τα καταφέρουν, σου εγγυώμαι πως θα βγάλεις πολύ χρήμα!!!

:p