ΚΟΕ και κυνολογική αναβάθμιση




denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
1ον

ΧΩΡΙΣ ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΨΗΦΟΦΟΡΙΕΣ ΜΕ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΕΙΣ ΕΊΝΑΙ Η ΒΑΣΗ ΚΑΙ Η ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΣΗ ΤΗΣ ΔΙΑΦΘΟΡΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΚΜΗΣ. ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΕΚΕΙ ΑΝ ΒΑΣΙΛΕΥΟΥΝ ΜΙΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΒΑΣΙΛΕΥΟΥΝ 100 ...

2ov

Ποιός γλύφει ποιόν? Δεν κατάλαβα ...
 


elena

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2007
136
0
Heraklion
www.cookiespirit.freegr.net
Υπάρχουν κι άλλες λύσεις για να υπάρχει συμμετοχή. Στο εξωτερικό ψηφίζουν κυβέρνηση χωρίς να μετακινούνται.
Το συγκεκριμένο θέμα συζητήθηκε εκτενέστατα στην Γ.Σ του ΚΟΕ και υπήρχαν αρκετές αντίθετες απόψεις. Προσωπικά ΔΕΝ συμφωνώ στο να έχω εξουσιοδότηση και ΝΑ ΨΗΦΙΖΩ εγω για εσένα ή οποιον αλλον μου εχει δώσει εξουσιοδότηση. Υπήρχε και εξακολουθεί να υπάρχει η εξουσιοδότηση ΜΟΝΟ για την παρουσία (έτσι ώστε να μην χάνεις την ιδιότητα του τακτικού μέλους λόγω απουσιών).
Θεωρώ ότι οι Γενικές συνελεύεις είναι ελάχιστες αριθμιτικά και η φυσική παρουσία μας ειναι απαραίτητη αν θέλουμε να εκφρασουμε τις απόψεις μας και να βελτιωθεί η κυνοφιλική κατάσταση στην Ελλάδα. Δεν γίνεται να καθόμαστε στο σπίτι μας και να ζητάμε απο τους άλλους να βγαλουν το φίδι απο την τρύπα. Και όπως έχει ήδη αναφερθεί προσωπικά ξεκίνησα απο πολύ μακριά για να είμαι εκει και δεν ήταν η πρώτη φορά, το ίδιο επραξα και στην προηγούμενη Γ.Σ που πάλι διαλύθηκε απο μερίδα "κυνόφιλων" που παλι αποχώρησαν με αποτελεσμα παλι να χαθεί η απαρτία.
Τελικά το θέμα είναι γιατί κάποιοι δεν θελουν να συζητηθούν φλέγοντα κυνολογικά θέματα :?: :?: :?:
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Απαράδεκτο .... μόνο αυτό έχω να πώ ...

Ξαναλέω ψηφοφορία με εξουσιοδότηση είναι φασισμός σε όλο του το μεγαλείο.

Παρουσία είναι και αυτό επικίνδυνο αλλά ''τρώγεται'' :D
 


Faye

Well-Known Member
7 Φεβρουαρίου 2008
70
0
Δεν θα σου πω αν ειμαι μελος η οχι (σιγουρα ειμαι παλιωτερη απο σενα). Παντως ειμαι πελατισα. Σου κανει? Μαθηματακια απο σενα δεν χρειαζομαι ΜΑΚΗΣ.
 


George K

Well-Known Member
12 Νοεμβρίου 2007
1.177
48
Γιατί με εξουσιοδότηση;

Εκεί έχουμε μείνει; Εμείς τι κάνουμε αυτή τη στιγμή. Τη γνώμη μας δε λέμε;

Ηλεκτρονικά δε γίνεται; Που ζούμε;
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Παρακαλώ να αποφεύγονται οι επιθέσεις και οι άνευ ουσίας δημοσιεύσεις.
Αν κάποιος θέλει να πει κάτι ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ και μόνο ειναι ευπρόσδεκτος.
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Hλεκτρονικά ..... ?? Δεν ξέρω, ναι ..... με κάποιον κωδικό ας πούμε που θα πιστοποιεί την ταυτότητά του ? Online Γεν. Συνέλευση, (αφού θα πρέπει να ξέρεις και τί λέγεται) ? Ισως ... πολύ μακριά δεν το πάς ?
 


Gogo

Well-Known Member
1 Φεβρουαρίου 2008
538
0
marko
denis said:
Hλεκτρονικά ..... ?? Δεν ξέρω, ναι ..... με κάποιον κωδικό ας πούμε που θα πιστοποιεί την ταυτότητά του ? Online Γεν. Συνέλευση, (αφού θα πρέπει να ξέρεις και τί λέγεται) ? Ισως ... πολύ μακριά δεν το πάς ?
Εφικτο ειναι!!! Οχι αυριο το πρωι.... αλλα γινεται! :D
 


George K

Well-Known Member
12 Νοεμβρίου 2007
1.177
48
Μια ιστοσελίδα (που υπάρχει έτσι κι αλλιώς) και προσωπικός κωδικός πρόσβασης.

Σίγουρα δεν υποκαθιστά 100% τη δια ζώσης παρουσία αλλά αν σκεφτούμε ότι η απόσταση αποτελεί για αρκετούς εμπόδιο, είναι μια λύση.