ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΑ ΣΑΜΙΑΜΙΔΙΑ


kotsidas

Well-Known Member
16 Ιουνίου 2008
381
13
ΠΑΡΤΑ να μην στα χρωσταω!
Ευχαριστω ρε συ galazio γιατι ειχα αρχισει να ανησυχω γι'αυτο το κριθαρακι που εχω βγαλει στο ματι.



 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
ρε δεν πα να βαλεις και 15 χιλιαδες σαμιαμιδια , σε φωτογραφιες... τι σχεση εχει το ενα με το αλλο?
αυτα ειναι που δεν γουσταρω, τα γυναικουλιστικα...
πες, κανω μαλακια!
πες, οχι, δεν κανω!
και με χεζουν... και ιχνηλασια ...και τρεις στο πεος εκλαιγαν...
δηλαδη εγω που εχω γεμισει γατια στον κηπο και δεν μπορω να τα διωξω με τιποτα και μου τα εχουν κανει ολα αποσκατα, πρεπει να αμολυσω τον σκυλο να κανουμε ιχνιλασια σε κομμενες ουρες και παραλυτα σωματα?
ρε, αει σιχτιρια λεμεεεεεεεεεε!
 


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
βασικα μενεις αθηνα;
γιατι θελω μερικα για το fishroom που εχει γεμισει αραχνες:mad:.:D

στο σπιτι στην ροδο παντα ειχαμε σαμιαμιδια και πολλα...σκατουλες δεν βλεπαμε,αλλα ειναι ωφελιμα μπορω να πω και αρκετα ενδιαφεροντα αν κατσεις να τα παρατηρησεις
 


kotsidas

Well-Known Member
16 Ιουνίου 2008
381
13
Οι φωτο δεν απευθυνονται σε σενα.

Δεν εχει αλλαξει κατι στα λεγομενα μου, απλα εγινα πιο επεξηγηματικος.

Γιατι να αμολυσεις το σκυλο; Δεμενος ειναι;

Ποσα μετρα υψος φραχτη εχεις που οι γατες οταν δουν το σκυλο δεν μπορουν απλα να φυγουν

Νικο οσα θελεις, αλλα δεν ξερω πως θα την βγαλουν καθαρη κατα τη μεταφορα γιατι δεν μενω αθηνα. Με τις αραχνες δεν ξερω πως τα πανε αλλα για κουνουπια, σκιπες και τα σχετικα ειναι θεοι.;)
 


chihuahua

Well-Known Member
10 Σεπτεμβρίου 2007
135
0
Ευχαριστω ρε συ galazio γιατι ειχα αρχισει να ανησυχω γι'αυτο το κριθαρακι που εχω βγαλει στο ματι.




ανμπιφακινλίβαμπλ:eek::eek::eek: αυτό πρέπει να είναι το σαμιαμιδο μάδερ σίπ!!!!:eek::eek::eek:
 




YOTA

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2008
130
0
Thessaloniki
Αμάν βρε παιδιά με τα σαμιαμίδια. Βρε Κοτσίδα μήπως είσαι σαμιαμιδοBYB και ντρέπεσαι να το πεις. Αν είναι να συνεργαστούμε. Έχω εγώ κάτι φοβερής μορφολογίας. Να στα στείλω για ζευγάρωμα?
 




nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
και με χεζουν... και ιχνηλασια ...και τρεις στο πεος εκλαιγαν...
δηλαδη εγω που εχω γεμισει γατια στον κηπο και δεν μπορω να τα διωξω με τιποτα και μου τα εχουν κανει ολα αποσκατα, πρεπει να αμολυσω τον σκυλο να κανουμε ιχνιλασια σε κομμενες ουρες και παραλυτα σωματα?
ρε, αει σιχτιρια λεμεεεεεεεεεε!
προσκυνω.
 






xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
Κοτσιδα εξαγωγες κανεις? Σε Ελληνες του εξωτερικου που εχουν πεθυμησει πατριδα?
Παντως οντως ειναι πολλα!! Αλλα ειναι γλυκες!! Βεβαια και εγω δε σκοτωνα αραχνες μεχρι που εδω εχω κατι τερατα!! Την αλλη φορα περπατουσε μια με κατι μακρια ποδια πανω μου:( Ε τωρα με βαρια καρδια.. τις σκουπιζω:(
Αμα εισαι εξω απο το παιχνιδι..
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
(κρίμα, γιατί θα σου έκανα κάτι τηγανητούς κεφτέδες........ 100% εξοντωτικούς)....
κανεις δεν κανει σαν τους δικους μου τους κεφτεδες :mad:

παντως σαμιαμιδακια κι εμεις εχουμε πολλα,αλλα δεν μπαινουν μεσα,
μια μερα πατησα καταλαθος ενα και εγινα κομματια απο στεναχωρια:(
 


YOTA

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2008
130
0
Thessaloniki
Θέλω και εγώ από αυτά που δεν μπαίνουν μέσα:(. Μήπως ξέρει κανείς πως να τα εκπαιδεύσω?
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.314
16
ATHENS
ρε παιδιά να ο υγιής και βιολογικος τρόπος αντιμετωπίσεις του καλαζάρ..,παίρνουμε 5-6 από αυτά ..και ούτε σπρέι ούτε τίποτα..μιαααα χααααραααα...:D:D:p
 


GAIA LYKAIA

Well-Known Member
30 Δεκεμβρίου 2007
614
16
56
Θεσσαλονίκη
gaialykaia.com
ρε παιδιά να ο υγιής και βιολογικος τρόπος αντιμετωπίσεις του καλαζάρ..,παίρνουμε 5-6 από αυτά ..και ούτε σπρέι ούτε τίποτα..μιαααα χααααραααα...:D:D:p
Μη το γελάς... όλα συμβάλουν... λιθαράκι-λιθαράκι....

΄
Τα Γκέκο πήραν το όνομα τους από την ικανότητα που έχουν να παράγουν ήχους με την κοιλιά τους. Οι ήχοι αυτοί χρησιμοποιούνται μεταξύ τους για επικοινωνία και αλληλεπίδραση, άγνωστο όμως πως και γιατί.

Οπότε, φίλε kotsida, ίσως σου έχω βρει λύση στο πρόβλημα σου... Θα προσπαθήσουμε να τα "πονέσουμε" εκεί που πονάνε. Θα διαταράξουμε τις γραμμές επικοινωνίας τους, παράγοντας οξύς και δυνατούς ήχους, τόσο κατα τη διάρκεια της ημέρας, αλλά με πολύ μεγαλύτερη συχνότητα κατά τη διάρκεια της νύχτας. Θα χρειαστείς ένα ζεύγος από τα κάτωθι όργανα:



τα οποία θα χρησιμοποιήσεις για να παράγεις τον επιθυμητό διαταραξικό ήχο.

Η προσέγγιση είναι βιολογική, καθώς δε βλάπτει (σε μόνιμη φάση) τους εν λόγω οργανισμούς. Βέβαια, δεν έχει ακόμη δοκιμαστεί, αλλά στηρίζεται στο πιθανό ηχοτακτισμό που τα ερπετά αυτά μπορεί να διαθέτουν. Οπότε, αναμένουμε αποτελέσματα και παρατηρήσεις αυριο το πρωί! :cool:
 






Milou

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2008
1.019
1
Αθήνα
Μαζί με τα σαμιαμίδια θα φύγουν μαζί η γυναίκα του κοτσίδα αλλά και η συνεργάτιδα του η Λάρα άμα χρησιμοποιήσει την βιολογικότατη λυση σου Γαία :D:D:D
 


GAIA LYKAIA

Well-Known Member
30 Δεκεμβρίου 2007
614
16
56
Θεσσαλονίκη
gaialykaia.com
Μαζί με τα σαμιαμίδια θα φύγουν μαζί η γυναίκα του κοτσίδα αλλά και η συνεργάτιδα του η Λάρα άμα χρησιμοποιήσει την βιολογικότατη λυση σου Γαία :D:D:D
Παράπλευρες απώλειες.....

Όταν προσπαθείς για το καλό της επιστήμης αποδέχεσαι το τίμημα...... :cool:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.609
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3