''Καθαρόαιμο'' Αγίου Βερνάρδου - έχω εκνευριστεί!!




Lucimar

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
664
14
Ιωάννινα
Ε βαλε μια αγγελια και δωσε τον σε καποιον που τον θελει...ετσι και εσυ δεν θα εισαι σε διλλημα και ο σκυλος θα περασει καλη ζωη...Και εξηγησε στη φιλη σου αλλη φορα πριν λαβει πρωτοβουλιες τετοιες,που προκειται για μια ζωη,να σε ενημερωνει...:)
Και που'σαι...τηλεφωνο της εχεις;;...:p
Θα το σκεφτώ λίγο πρώτα!Την έχω πατήσει παλιότερα που έδωσα σκύλο μέσω αγγελίας και μετά έχασα τα ίχνη του και στενοχωρήθηκα πολύ!
 




vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Ελεύθερα!
Μήπως η φίλη σου μετά από κουβέντα με την άλλη φίλη της που της είπε ότι με αυτή τη γέννα δεν ξέρει τι να τα κάνει τα κουτάβια σκέφτηκε κάπως <<πρακτικά >>
(να ελαφρύνω την μια από ένα κουτάβι και να το πάω στην άλλη που σίγουρα δεν θα μπορέσει να αντισταθεί και αφού είχε έκφραση και επιθυμία για Άγιου Βερνάρδου θα έχω κάνει την καλή μου πράξη και στις δυο )
 






lospsi1980

Banned
Banned
12 Οκτωβρίου 2011
74
0
Θα το σκεφτώ λίγο πρώτα!Την έχω πατήσει παλιότερα που έδωσα σκύλο μέσω αγγελίας και μετά έχασα τα ίχνη του και στενοχωρήθηκα πολύ!
Εγω ενδιαφέρομαι σοβαρά αρκεί να δω σε φωτο το κουτάβι και μου πεις κάποιες πληροφοριες . εχω και άλλο σκύλο . Και θα σου δώσω όλα τα στοιχεία μου και οποτε θελεις θα ερχεσε να τον βλέπεις.
 


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Δεν ξέρω,το θέμα είναι ότι έχ ω ήδη 2 σκυλιά!!
Το μόνο παρήγορο είναι ότι εσύ τουλάχιστον θα φροντίσεις την υιοθεσία ποιο υπεύθυνα από κάποιον που ήδη έδειξε ανευθυνότητα επιτρέποντας μια γέννα ……
 










johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Εχεις προσέξει ότι το κουτάβι είναι στα Ιωάννινα;
Εντάξει, δεν είναι και τόσο μακρυά... 6-7 ωρίτσες δρόμο...:cool:
Δεν είναι και στο πέρασμα του Αγίου Βερνάρδου, στις Αλπεις!:p
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Εχεις προσέξει ότι το κουτάβι είναι στα Ιωάννινα;
lolololololol

Λοιπόν Lucimar πάρε αποφάσεις γρήγορα και αν καταλήξεις ότι τρεις σκύλοι είναι αδύνατο να έχεις τότε δώσε το κουτάβι πίσω στη φίλη σου. Κατά την γνώμη μου κακώς το κράτησες ήδη, δυσκολεύεις την ζωή σου.
 




Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
Κ γιατί δε βρίσκεις εκτροφικό σκύλο, αφού σε ενδιαφέρει τόσο η συγκεκριμένη φυλή Lospsi;
Κ επίσης τι εννοείς "αν αξίζει το κουτάβι"; Δε θα γνωρίζεις το γενεολογικό του δέντρο, έτσι κ αλλιώς.
 


lospsi1980

Banned
Banned
12 Οκτωβρίου 2011
74
0
Κ γιατί δε βρίσκεις εκτροφικό σκύλο, αφού σε ενδιαφέρει τόσο η συγκεκριμένη φυλή Lospsi;
Κ επίσης τι εννοείς "αν αξίζει το κουτάβι"; Δε θα γνωρίζεις το γενεολογικό του δέντρο, έτσι κ αλλιώς.
Η παρατηρηση σου θα ηταν πολυ σωστη εαν ξεκιναγα να παρω σκυλο απο το 0 . Αλλα εδω υπαρχει ενα κουταβι που ψαχνει σπιτι απο οτι καταλαβα καλα ? Καποιος πρεπει να το παρει ετσι δεν ειναι ? Η να το πεταξουμε στον δρομο επειδη δεν ειναι εκτροφικο ? Βεβαια η μανταμ που λεει πως εχει το κουταβι μαλλον μας δουλευει αφου δεν βλεπω να θελει να το δωσει αν ισχυουν τα λεγομενα της
 


Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
Η παρατηρηση σου θα ηταν πολυ σωστη εαν ξεκιναγα να παρω σκυλο απο το 0 . Αλλα εδω υπαρχει ενα κουταβι που ψαχνει σπιτι απο οτι καταλαβα καλα ? Καποιος πρεπει να το παρει ετσι δεν ειναι ? Η να το πεταξουμε στον δρομο επειδη δεν ειναι εκτροφικο ? Βεβαια η μανταμ που λεει πως εχει το κουταβι μαλλον μας δουλευει αφου δεν βλεπω να θελει να το δωσει αν ισχυουν τα λεγομενα της
Δεν σου κάνω παρατήρηση, απλώς ρωτάω τι εννοείς "αν αξίζει το κουτάβι".
Από τη φωτό τι θα καταλάβεις εννοώ...
 


mariaa

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2010
861
1
πανω σε δενδρο
συγνωμη αν πεταγομαι στην μεση ,αλλα επειδη δεν τα αρπαζω με την πρωτη που λενε , μπορειται να μου εξηγησετε κατι?
η μια λεει οτι της πηγανε ενα κουταβι που δεν το θελει , η -ο αλλος πεταγεται και παρακαλαει οτι το θελει αυτος .το που μενει δεν εχει σημασια ,μπορει να εχει τροπο να το παρει, η locimar που παρακαλαει να το ξεφορτωθει ,με το δικιο της , το δινει δεν το δινει
τελικα θελετε το καλο του κουταβιου η θα το παει πισω και θα το παραλαβετε σαν αδεσποτο ισως απο καποια φιλοζωικη:(
σορυ κιολλας ,αν καταλαβα καλα
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Ας κάνω τον δικηγόρο του διαβόλου λίγο λοιπόν!:rolleyes:
1. Η κοπέλα φαίνεται τουλάχιστον offline αυτή τη στιγμή
2. Για τον α ή β λόγο μπορεί να μην θεώρησε σοβαρή την πρόταση υιοθεσίας αρχικά!

Κάντε λίγο υπομονή!:)