Καινουργιος υποψηφιος ιδιοκτητης σκυλου,αποριες.


Status
Κλειδωμένο θέμα

kateopre

Well-Known Member
31 Μαϊου 2014
55
33
Αυτα μου ειπαν επι λεξει.Βαριεμαι να τα βρω και να τα παραθεσω αυτουσια αλλα αν χρειαστει θα το κανω.
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.817
5.047
patra
grdane.blogspot.com
όχι όπως βαριέμαι κι εγώ πιστεύω το ίδιο ισχύει και γι ασένα...

λέω να τα αφήσουμε αυτά στο παρελθόν και ν αμας περιγράψεις την σχέση σου με την μικρή σου φίλη μετά από ενάμιση χρόνο... να βάλεις φωτο... και ν απούμε..
περασμένα ξεχασμένα...
 


zenio

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
1.002
2.714
Δραμα
Οκ
Επειδη λοιπον εναμιση χρονο στο φορουμ πιθανολογω οτι δεν εχεις ψαξει και πολλα (διορθωσε με αν κανω λαθος,πιθανολογω ειπα) ελα να κανουμε μαζι μια υποθεση εργασιας.

Φαντασου την Ελλαδα σαν ενα χωριο 1.000 ατομων. Απο αυτα τα 1.000 ατομα οι 50 ειναι byb, ο καθενας εχει απο 1 ζευγαρι σκυλων και διαθετει τα κουταβια του προς πωληση. Αυτο σημαινει οτι υπαρχουν το χρονο 70 κουταβια προς πωληση. Η ζητηση ομως ειναι 35 κουταβια σε αυτο το χωριο καθε χρονο.

Μαντεψε τι γινονται τα υπολοιπα 35...
"Το φορουμ" λοιπον χωρις καν να ψαξω, σου ειπε μη σωσεις το ενα γιατι καταδικαζεις τα υπολοιπα 35 ειτε να γινουν αδεσποτα ειτε να καταληξουν σε κανα λακο.

Δεν σου ειπα οτι δεν αγαπας το σκυλο σου, δεν σου ειπα οτι δεν σαγαπαει ο σκυλος, σου λεω δες τη μεγαλη εικονα.
:)
 


kateopre

Well-Known Member
31 Μαϊου 2014
55
33
GRDANE συμφωνω,θα βαλω και φωτογραφιες,οχι ομως εδω,ειναι ασεβεια προς τη μικρη να βαλω φωτογραφιες της σε θεμα που λιγες σελιδες πριν καποιοι προτιμουσαν να πεταχτει στα σκουπιδια.
Zenio η αποψη μου ειναι οτι κανενα σκυλι δεν πρεπει να πεταχτει στο δρομο απο οπου και αν προερχεται.Απο εκει και περα ειναι δουλεια της αστυνομιας και οποιουδηποτε αλλου αρμοδιου να κυνηγησουν οσους ευθυνονται γι αυτο.Αυτοι πρεπει να τιμωρηθουν και οχι τα σκυλια.Κι αν καποιοι δεν κανουν καλα τη δουλεια τους και αφηνουν αυτο το φαινομενο να διαιωνιζεται ας αναζητηθουν οι ευθυνες.Επισης,αυτα δεν μου τα ειπε το φορουμ,αλλα καποιοι (ευτυχως) λιγοι.
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.817
5.047
patra
grdane.blogspot.com
αντ ελοιπόν περιμένω τις φωτογραφίες
κάνε και ταγκ... ΄στε να τις δω γρήγορα...
επίσης υπάρχουν θέματα στο φόρουμ που πιστεύω θα σου αρέσουν...
καλως ήλθες λοιπόν μια και πριν ενάμιση χρόνο μόνο καλως δεν ήλθες... :cool:
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
GRDANE συμφωνω,θα βαλω και φωτογραφιες,οχι ομως εδω,ειναι ασεβεια προς τη μικρη να βαλω φωτογραφιες της σε θεμα που λιγες σελιδες πριν καποιοι προτιμουσαν να πεταχτει στα σκουπιδια.
Zenio η αποψη μου ειναι οτι κανενα σκυλι δεν πρεπει να πεταχτει στο δρομο απο οπου και αν προερχεται.Απο εκει και περα ειναι δουλεια της αστυνομιας και οποιουδηποτε αλλου αρμοδιου να κυνηγησουν οσους ευθυνονται γι αυτο.Αυτοι πρεπει να τιμωρηθουν και οχι τα σκυλια.Κι αν καποιοι δεν κανουν καλα τη δουλεια τους και αφηνουν αυτο το φαινομενο να διαιωνιζεται ας αναζητηθουν οι ευθυνες.Επισης,αυτα δεν μου τα ειπε το φορουμ,αλλα καποιοι (ευτυχως) λιγοι.
ακομα και μετα απο 1.5 χρονο το κρατας μανιατικο !!! :)
βεβαιως αν 1.5 χρονο συμμετειχες στο φορουμ και διαβαζες τα αρκετα και ενδιαφεροντα νηματα του θα καταλαβαινες αρκετα πραματα και γιατι σου ειπαν οτι σου ειπαν διαφορα μελη εδω και η επανεμφανιση σου δεν θα ηταν αυτου του αν μη τι αλλο ακομψου στιλ με λιγο επιθετικη διαθεση.
Οτι εγινε εγινε τωρα οπως ειπε και grdane , καλη συμβιωση να εχετε με την μικρη και υγεια πανω απ ολα και στους δυο για να χαιρεται ο ενας τον αλλον
 




kateopre

Well-Known Member
31 Μαϊου 2014
55
33
Δηλαδη αμα εδω και 1.5 χρονο παρακολουθούσα το φορουμ θα καταλάβαινα το λόγο που μου είπαν οτι η μικρη επρεπε να πεταχτεί στα σκουπίδια;Εχει τέτοιες επιπτώσεις η συνεχής παρακολούθηση;Θες να πεθάνουν καποια σκυλια για να σωθούν καποια αλλα;
 


Status
Κλειδωμένο θέμα