Κακη χρονια


spkok

Member
2 Ιανουαρίου 2014
7
0
Χρόνια πολλά στο forum. Μόλις γράφτηκα σε αυτό και θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο σημείο να αναρτήσω αγγελία για σκυλάκι που χάσαμε.
 




Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Χρόνια πολλά στο forum. Μόλις γράφτηκα σε αυτό και θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο σημείο να αναρτήσω αγγελία για σκυλάκι που χάσαμε.
Εσυ τωρα μου θυμιζεις τη σκηνη απο την ταινια με το Βεγγο που γινεται της πόπης μες στο ζαχαροπλαστειο και μπαινει, ξαφνικα, ο γερακος και ζηταει μια τουρτα...
 


Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Και πανω που ελεγα οτι δεν υπαρχουν εξυπνοι ανθρωποι σ αυτη τη χωρα ολοι εδω με διαψευδουν! Καταλαβατε κατευθειαν τον στοχο μου τα συγχαρητηρια μου.. λυπαμαι πραγματικα που μεγαλωνω σε μια χωρα οπου ο καθε αξεστος περιμενει καποιον για να πει ολη τη κακια του να βγαλει τα απωθημενα του για να νιωσει ανωτερος και εξυπνοτερος.. καντε μια αυτοκριτικη πρωτα κοιταξτε λιγο τις μουρες στον καθρεφτη δειτε τι ανθρωποι ειστε και οχι μονο σε σχεση με τα ζωα μπειτε λιγο στα ματια του αλλου για το πως σας βλεπουν εσας τους κυριους τελειους και σουπερ ντουπερ φιλοζωους και μετα κρινετε και τους αλλους.. πιστευω οτι πολλοι περισσοτεροι θα επρεπε να "αυτοκτονησουν" απ οτι πρεπει εγω ως κακια ιδιοκτητρια σκυλου.. εγω εγραψα το θεμα για να μοιραστω την πιο ασχημη εμπειρια με ανθρωπους που αγαπουν τα ζωα οπως και εγω και θα με βοηθουσαν να κανω οτι καλυτερο γι αυτο.. λυπαμαι και μετανιωνω πραγματικα που εγραψα το θεμα.. και λυπαμαι που αυτο το φορουμ εχει καταντηση μια μαζωξη ανεγκεφαλων και ταχα φιλοζωων.. αλλα τι περιμενε κανενας ελληνικο δεν ειναι? αυτα απο μενα.. καλη συνεχεια και μια ακομα καλυτερη χρονια
Ενα λεπτο χρυς,γιατι δεν ειναι ετσι οπως τα λες....καταρχην λες οτι τοχετε συστημα εδω και χρονια να τα αφηνετε μονα τους να βολταρουν, ετσι? Να ομως που εγινε αυτο το περιστατικο και θα μπορουσε να ηταν πολυ χειροτερα τα πραγματα,και να εβρισκες το σκυλακι σου να χει μεινει στο τοπο!! Εαν υπαρξει κι αλλη φορα κατι αναλογο και ριξουν πχ φολα τι θα κανεις?? θα προλαβεις να το σωσεις?? Γιατι ρισκαρεις τη ζωουλα τους? Δε σημαινει οτι επειδη δεν εγινε τιποτα τοσες φορες,δεν θα ξαναγινει κατι...να που εγινε μια τωρα,και μπορει να ξαναγινει!!!
Αποψη μου ειναι να αναθεωρησεις και να τα εχεις στο λουρι απο δω και περα γιατι ο κοσμος εχει γεμισει με πολλα κτηνη δυστυχως !!!
Οσο αφορα το αλλο θεμα που δεν εκατσες μαζι του απο τη στιγμη που ηταν σε αυτη τη κατασταση,ασχετα αν δεν μπορουσες να του προσφερεις οπως λες κατι,και μονο η παρουσια σου θα ηταν το καλυτερο ισως φαρμακο για το σκυλακι σου!!
Εγω δεν θα μπορουσα ουτε λεπτο να λειψω απο κοντα του,παντως...
καποια φορα που ο Ροκυ ειχε στομαχικη διαταραχη κι εκανε εμετο,ειχα βγαλει τη νυχτα στο πατωμα μαζι του γιατι φοβομουν μη με παρει ο υπνος και δεν τον ακουσω αν συνεβαινε τιποτα!!
Ευχομαι πανω απο ολα περαστικα του και σκεψου λιγο καλυτερα καποια πραγματα.
Καλη χρονια!
 


*χρυς*

Well-Known Member
23 Σεπτεμβρίου 2012
196
0
Λοιπον μια γενικη απαντηση προς ολους και εγω δεν θα ξανασχοληθω απο κει και περα με το θεμα(εσεις αν θελετε μπορειτε να συνεχισετε να λυσσατε)
1) οπως ανεφερα γειτονια δεν εχουμε ειμαστε μπροστα στη θαλασσα οσοι μενουν εδω γυρω ξερουν οτι εχουμε 4 σκυλια και ποια ειναι οποτε δεν υπαρχει περιπτωση καποιος να τα βλαψει..
2) στο θεμα τις διασκεδασης και ρεβεγιον και το ποσο σωστο η οχι ηταν που αφησα το σκυλι μονο του οπως προειπα βλεπετε μονο το προφανες.. ειχαμε ενα οικογενειακο προβλημα και θα περνουσα το βραδυ στο νοσοκομειο (συγνωμη που ναι βαζω την οικογενεια μου και εναν δικο μου ανθρωπο πανω απο το σκυλι)
3) τα σκυλια που εχουμε (4 συνολικα) εκτος απο τη Ριτα ολα ηταν αδεσποτα και κακοποιημενα που καποιος πεταξε στην πορτα μας.. ηταν πολυ δυσκολο να τους μαθουμε να ζουν μεσα στο σπιτι και να ξεπερασουν τα ψυχολογικα που ειχαν απο προηγουμενο ιδιοκτητη.. το λουρι το δοκιμασαμε πολλες φορες αλλα καθε φορα που το βαζαμε, εβαζαν την ουρα κατω απο τα σκελια και μεναν ακινητα.. απο τη στιγμη που ξεραμε οτι δεν υπαρχει περιπτωση ουτε να ορμησουν σε κανεναν ουτε να κανουν κακο τα αφηναμε ελευθερα στη βολτα τους..
4)ο ανθρωπος που το χτυπησε ειναι γνωστος μας ηξερε οτι ειναι δικο μου και οπως ειπε δεν ειχε σκοπο να το χτυπησει απλα να το τρομαξει επειδη γαβγιζε..επισης ξερουμε οτι εχει γενικοτερα ψυχολογικα προβληματα και ειναι το ιδιο επικυνδινος για τους ανθρωπους οπως και για τα ζω.. φυσικα και σκεφτηκαμε την καταγγελια αλλα επειδη καποιος σου φερεται αμεσα η εμμεσα ασχημα δεν σημαινει οτι πρεπει να κανεις το ιδιο.. αν το σκυλι παθαινε το παραμικρο και καταγγελια θα του κανα και το κεφαλι εγω η ιδια θα του σπαγα.. αυτο που με ενδιαφερει τωρα ειναι να αναρρωσει το σκυλι και που δεν επαθε οπως φαινεται κατι σοβαρο..
Οσο για το θεμα καταγγελιας που διαβασα σε καποια σχολια, αν το να μαζευεις και να βοηθας αδεσποτα, να τα βαζεις μες στο σπιτι σου, να κοιμουνται στο κρεβατι σου ενω εσυ κοιμασαι στον καναπε, να τα ταιζεις με οτι καλυτερο υπαρχει και να τους προσφερεις οτι περναει απο το χερι σου με το παραπανω σε μια εποχη οικονομικης κρισης ειναι επικυνδινο τοτε παω εγω η ιδια να παραδοθω στην αστυνομια.. Αυτα απο μενα! Λεω τωρα να παω σιγα σιγα στο διαολο οπως μου προτεινε ενας φιλος πιο πανω.. Ευχομαι εσιες να ειστε τοσο καλα αφεντικα οσο πιστευετε οτι ειστε! :)
 


vasgial

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2011
3.531
1.729
49
Μαραθώνας-Κάτω Σούλι
Καλησπέρα και καλή χρονιά. Μετά τα ατυχές συμβάν σκέφτεσαι σοβαρά να αλλάξεις τον τρόπο που τα σκυλιά βγαίνουν βόλτα; Να τα βγάζεις με λουρί ας πούμε;

Περαστικά στο σκυλάκι σου.

Υ.Γ. Δεν είναι κακό να κάνουμε λάθη. Λάθη δεν κάνει αυτός που δεν κάνει τίποτα. Το κακό είναι να μην μαθαίνουμε τίποτα μέσα από αυτά και να τα επαναλαμβάνουμε.

Υ.Γ.2. Για ποιο λόγο ο γείτονας το χτύπησε;
 


ferozasea

Well-Known Member
19 Σεπτεμβρίου 2012
1.961
124
4)ο ανθρωπος που το χτυπησε ειναι γνωστος μας ηξερε οτι ειναι δικο μου και οπως ειπε δεν ειχε σκοπο να το χτυπησει απλα να το τρομαξει επειδη γαβγιζε..επισης ξερουμε οτι εχει γενικοτερα ψυχολογικα προβληματα και ειναι το ιδιο επικυνδινος για τους ανθρωπους οπως και για τα ζω.. φυσικα και σκεφτηκαμε την καταγγελια αλλα επειδη καποιος σου φερεται αμεσα η εμμεσα ασχημα δεν σημαινει οτι πρεπει να κανεις το ιδιο.. αν το σκυλι παθαινε το παραμικρο και καταγγελια θα του κανα και το κεφαλι εγω η ιδια θα του σπαγα.. αυτο που με ενδιαφερει τωρα ειναι να αναρρωσει το σκυλι και που δεν επαθε οπως φαινεται κατι σοβαρο............
,,,,,,,,
μαλλον καποιος πρεπει να σε χτυπησει με ενα καδρονι για να πεσεις αιμοφυρτη κατω και μισοπαραλυμενη για να καταλαβεις τι ενοιωσε η σκυλιτσα οταν εφαγε το χτυπημα απο τον ψυχοπαθη οπως τον λες,,,, και το καλυτερο που μπορεις να κανεις ειναι να αναφερεις στο αστυνομικο τμημα το συμβαν,,, μπορει να σωσεις τη ζωη καποιου αλλου σκυλου με αυτη την ενεργεια,,, στο επομενο χτυπημα του καποιο ζωακι ισως να μη σταθει τοσο τυχερο !!
 


MariaPal

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2012
54
2
Athens
Καλησπέρα κ Καλή Χρονιά σε όλους...
Νομίζω ότι το εν λόγω σκυλάκι έως τώρα είχε Άγιο κ επέζησε.. αλλά για πόσο ακόμα?
Εάν θεωρείτε ότι τα ζώα σας είναι ευτυχισμένα να τρεχοβολάνε ελεύθερα χωρίς την επιτήρησή σας χίλιες φορές να τα αφήσετε αδέσποτα μα το Θεό...
Έτσι θα εχουν ίσως κ την ευκαιρία να τα μαζέψει κ να τα φροντίσει ανάλογα κάποιος υπεύθυνος άνθρωπος... Εάν ηταν παιδί κ όχι σκυλί τα ίδια θα έλεγες?
Ειλικρινά περαστικά στο ζωάκι...
 


Liana01

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2012
297
0
Πειραιάς
Δηλαδή θα έπρεπε το σκυλάκι να πεθάνει για να προχωρήσεις σε καταγγελία;; Τι πάει να πει, "αν πάθαινε το παραμικρό"; Δηλαδή αυτό που έπαθε το σκυλάκι δεν ήταν καν "παραμικρό";;;
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Αυτο το πράγμα που ασχολουμαστε με την παρανοικη -ναι ξερω για το καλό του σκυλου το κανουμε- ενώ αυτή συνεχίζει το παραληρημα.... αδιανόητο μου είναι.
Δλδ κάθε εγκλημα, περα από την αφαίρεση ζωής, να μην καταγγελεται μην πεσουμε και στο επιπεδο του δράστη....
 


Aunt Mary

Well-Known Member
16 Οκτωβρίου 2012
599
178
Οσο για το θεμα καταγγελιας που διαβασα σε καποια σχολια, αν το να μαζευεις και να βοηθας αδεσποτα, να τα βαζεις μες στο σπιτι σου, να κοιμουνται στο κρεβατι σου ενω εσυ κοιμασαι στον καναπε, να τα ταιζεις με οτι καλυτερο υπαρχει και να τους προσφερεις οτι περναει απο το χερι σου με το παραπανω σε μια εποχη οικονομικης κρισης ειναι επικυνδινο τοτε παω εγω η ιδια να παραδοθω στην αστυνομια.. Αυτα απο μενα! Λεω τωρα να παω σιγα σιγα στο διαολο οπως μου προτεινε ενας φιλος πιο πανω.. Ευχομαι εσιες να ειστε τοσο καλα αφεντικα οσο πιστευετε οτι ειστε! :)
Καλα ειδικα μ αυτο το τελευταιο...μη σου πω πως εβαλα και τα κλαματα....


Σε προκαλω προσωπικα αυτα που λες εδω...να τα πεις σε φορουμ αλλης χωρας...
Ετσι για να δεις και τη νοοτροπια του Μη-Ελληνα ως προς τα ζωα... και ως προς το τι παει να πει ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ιδιοκτητης.
Πριν ειρωνευετεις τους "σουπερ-ντουπερ φιλοζωους" οπως λες...καλο θα ηταν να συνηδητοποιησεις
(αν και αμφιβαλλω πως εισαι ικανη)
πως οι ιδιοι δεν εχουν αντιμετωπισει ποτε παρομοιες καταστασεις απο βαρεμαρα για την βολτα.
Μ αυτα τα μυαλα που κουβαλας θα παθεις τα ιδια και χειροτερα.
Ειλικρινα υπαμαι το σκυλο σου, εσενα καθολου.
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Καλησπερα!
Αποχαιρετισαμε το 2013 με ενα πολυ ασχημο περιστατικο. 9.30 το βραδυ της παραμονης βγαζω τα δυο σκυλια βολτα, τα οποια επειδη μενουμε μπροστα στη θαλασσα αφηνω ελευθερα να τρεξουν.. Μετα απο 5 λεπτα που κατεβαινω να τα παρω βλεπω τη Ριτα μου σπιτζ εναμιση χρονων ετοιμοθανατη, να βγαζει αιμα απο το στομα και τη μυτη και να αναπνεει με δυσκολια.. Τη χτυπησαν με ενα μεγαλο ξυλο.. Ξεσηκωσαμε αρων αρων το γιατρο, να ναι καλα ο ανθρωπος, ο οποιος μας ειπε οτι νευρολογικα ειναι μια χαρα, τα αντανακλαστικα της και ολα ειναι τελεια και οτι προφανως την χτυπησε καπου στη πλατη..Οταν τον ρωτησα αν θα ζησει μου ειπε οτι θα δειξει και οτι υπαρχουν πιθανοτητες να μεινει αναπηρη.. Το μηχανιμα για τις ακτινες δεν δουλευε και ετσι δεν μπορουμε να δουμε τι ακριβως εχει και της εκανε μια ενεση κορτιζωνης.. Ηρθαμε στο σπιτι οπου εκανε 4 φορες εμετο και ενεργηθηκε..Την αφησαμε σε μετρια κατασταση και τωρα που γυρισαμε την ειδα αρκετα πιο ζωντανη να μας σκαρφαλωνει και να δινει φιλια.. Εφαγε κιολας.. Το μονο που με ανησυχει ειναι οτι δεν μπορει να σταθει αρκετη ωρα στα ποδια της και λιγο γερνει.. Αλλα το γεγονος οτι περπαταει κανονικα,σκαρφαλωνει,ανεβηκε και σε κρεβατι παρολο που ο γιατρος ειπε να μην το κανει δεν αποκλειει τις πιθανοτητες για παραλησια? Δεν ξερω ισως θελω απλα ελπιδες αλλα η λογικη μου αυτο μου λεει.. Δεν θα πω κατι για τον ανθρωπο που της το εκανε αυτο ευχομαι μονο να γινει καλα το σκυλι μου! Ευχομαι ευτυχισμενο το 2014 και με οσο το δυνατον λιγοτερα τετοια περιστατικα και τετοιου ειδους ανθρωπους.. Καλη χρονια!
Mε έχουν καλύψει οι προηγούμενοι..

Το να αφήσεις τα σκυλιά να "παίζουν" έξω ανεξέλεγκτα..και απροστάτευτα..θα μπορούσαμε σήμερα να συζητάμε..γιατί το πάτησε το αυτοκίνητο..γιατί έφαγε φόλα και ποιος είναι ο @#@#$@# που έπραξε αυτές τις πράξεις..
Εδώ συζητάμε αν είναι σωστό να βγαίνουμε βόλτα και να τα λύνουμε για 5 λεπτά και αν είναι θεμιτό ή όχι.., όχι να τα παρατάμε για να "παίξουν"..
Ο μόνος υπεύθυνος είσαι εσύ..και μη χειρότερα να λες..

Επίσης όταν έχουν ένα σκυλί σε κρίσιμη κατάσταση..δεν φεύγουμε..μένουμε δίπλα του μέχρι να βεβαιωθούμε πως δεν κινδυνεύει.

Καλή χρονιά
 




D

Deleted member 14614

Guest
Μια η σκύλα της ήταν ετοιμοθάνατη, μια δεν είχε πάθει και κάτι το σοβαρό... Μια δεν υπάρχει περίπτωση να πειράξει κάποιος τα σκυλιά της, μια το χτύπησε το ένα ο κάτοικος της περιοχής. Μια ο κάτοικος είναι ψυχοπαθής, μια δεν αξίζει να του κάνεις καταγγελία, αφού, σιγά, γνωστός μας είναι. Έτσι κι αλλιώς, για σκυλιά μιλάμε, όχι ανθρώπους.
Εντάξει, οκ, μας έπεισες.
Λυπάμαι που προσπάθησα να μιλήσω με ευγένεια για την ανικανότητά σου ως σύντροφος ζώου και κυρίως, για την ανικανότητά σου να καταλάβεις πόσο επικίνδυνη είναι η νοοτροπία σου. Μην ανησυχείς, όμως, σαφώς έτσι σκέφτονται οι περισσότεροι Έλληνες που τόσο, όμως, σε ενοχλούν. Άλλωστε, δεν σε ενδιαφέρει να πάρεις καμιά συμβουλή από τους γραφικούς φιλόζωους ενός κωλοforum, οι συγχωριανοί σου είναι πιο προσγειωμένοι.
Α και άμα κάνει καμιά ζημιά η σκύλα σου, ρίξ'της κι ένα χέρι ξύλο. Ξέρεις εσύ, τα ανέλυσες σε άλλο thread σου.
 


Kimigaz

Well-Known Member
7 Απριλίου 2013
743
238
Goldenland
Προφανως η ..χμμ.. κυρια δεν ενδιαφερεται ουτε για σκυλια ουτε για ανθρωπους, αφου ο ψυχοπαθης ειναι ελευθερος και επικινδυνος και προς τους δυο, δεν την ενδιαφερει καν.Απο την αρχη κρατιεμαι αλλα δε μπορω αλλο.ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ! Εχεις κ γνωμη κ μας κρινεις.. Παλαμακια αποζητας επειδη βοηθας αδεσποτα? Τι να πουν αλλα μελη εδω που σε μονιμη βαση τρεχουν κ δε φτανουν? Οσο για τον ανθρωπο στο νοσοκομειο ειμαι σιγουρη οτι υπηρχε κ αλλος συγγενεις να παει, ενω το σκυλι σου το οποιο να υπενθυμησω ειναι υπ ευθυνη σου, ηταν μονο στο σπιτι! Ακου πραγματα!!! Ααα ευχομαι να μην πιαστηκες που κοιμασαι στον καναπε για να κοιμουνται τα σκυλια στο κρεβατι..
Α και άμα κάνει καμιά ζημιά η σκύλα σου, ρίξ'της κι ένα χέρι ξύλο. Ξέρεις εσύ, τα ανέλυσες σε άλλο thread σου
συμφωνω απολυτα

να συμπληρωσω [QUOTE.. φυσικα και σκεφτηκαμε την καταγγελια αλλα επειδη καποιος σου φερεται αμεσα η εμμεσα ασχημα δεν σημαινει οτι πρεπει να κανεις το ιδιο.. ][/QUOTE]

Το ιδιο θα το εκανες αν τον σαπιζες στο ξυλο.. με την καταγγελια θα τον εστρωνες και θα ειχες κανει την υποχρεωση σου απεναντι σε μελλοντικα θυματα..
 
Last edited:


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.889
Αρκετά βρε παιδιά. Μην ασχολείστε άλλο. Δεν νομίζω ότι χρειάζεται.
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Kαταρχας να ευχηθω χρονια πολλα ευτυχισμενο το 2014 κ μπλα μπλα μπλα...
καταδευτερον...καποια μελη ξεφευγουν κ χαρακτηριζουν ασχημα ανθρωπους που δε γνωριζουν προσωπικα κ με οσα διαβαζουν δεν εχουν κ ορεξη να γνωρισουν-κ πολυ καλα κανουν-...αλλα τεσπα ολο αυτο το καφριλικι μπινελικι που πεφτει παραπαει...κ ΕΛΕΟΣ ρε παιδια...μαζευτειτε!
Παμε παρακατω...το να αφηνεις ενα πλασμα για το οποιο φερεις εσυ κ αποκλειστικα ΕΣΥ ευθυνη ανυπερασπιστο,ανεξελεγκτο σε δημοσιο χωρο ειναι σα να το παρατας μεστη μεση της Εθνικης κ να λες ενταξει αμα την βγαλει την εβγαλε,αμα οχι σιγα κ τι εγινε...δε γινονται αυτα τα πραματα...εαν πραγματικα θες να ισχυριζεσαι οτι αγαπας τα σκυλια σου εισαι ΕΚΕΙ 24 ωρες το 24ωρο...εγω την Ηρα αφηνω στον κηπο που ναι ιδιωτικος χωρος κ περιφραγμενος κ αμα χασω οπτικη επαφη βγαινω κ με το βρακι-που λεει ο λογος-να την ψαξω...γιατι ακριβως υπαρχουν πολλοι ανωμαλοι κ φοβαμαι!
Υστερα το θεμα που το αφησες μονο του...θα μπορουσαν να χαν συμβει τα χιλια μυρια,σεβομαι το γεγονος οτι υπηρχε οικογενειακο θεμα παραυτα σε καμια περιπτωση δεν αφηνουμε αρρωστο σκυλι-ποσο μαλλον σαυτη την κατασταση μονο του-ειτε θα πρεπε να χεις βρει εναν ανθρωπο της εμπιστοσυνης να κατσει να το προσεξει ειτε καποιον να παει στο νοσοκομειο στη θεση σου...εμενα η δικια μου εμετους εκανε κ ειχα ξαγρυπνησει 5 μερες στο προσκεφαλι της μη τυχον κ παθει κατι κ γω κοιμαμαι κ δε προλαβω να βοηθησω-ειχαν πεσει συννεφο οι καφεδες-...
Θελω να πω με ολα αυτα οτι πρεπει να αναλαμβανουμε τις ευθυνες μας απτην στιγμη που τις επιλεξαμε,εαν δε μπορεις να ανταποκριθεις οπως τα βρηκες ας τα προωθουσες για υιοθεσια οπως τοσα κ τοσα αλλα σκυλια...
Το θεμα με τον ψυχανωμαλο...κ γω μενω αυτη τη στιγμη σε σημειο που μαστε μετρημενοι στα δαχτυλα οι ανθρωποι κ γω φοβαμαι οτι αμα ερθω σε αντιπαραθεση με καποιον θα χω κακα ξεμπερδεματα-απολες τι αποψεις μα πιο πολυ φοβαμαι για την Ηρα-κ ως εκ τουτου προσπαθω να μη δημιουργω προβληματα κ να διατηρω χαμηλο προφιλ μιας κ δεν ειμαι κ ντοπια-κ υπαρχει παντα το θεματακι αυτο της Αθηναιας-ΑΛΛΑ-οπως κ τοχω πει κ τοχω δηλωσει-εαν ποτε καποιος γινει ο λογος που η Ηρα μου θα χασει εστω κ μια τριχα της ενω δε θα πρεπε να την χασει-οχι να την χτυπησει οπως συνεβη σε σενα-μα την Παναγια θα τον σφαξω με τα ιδια μου τα χερια κ ας παω φυλακη δε με νοιαζει!
Δε ξερω πως νομιζες πως θα μπορουσαμε να σε βοηθησουμε εδω μεσα,ισως απλα να χες αναγκη καπου να μοιραστεις την ιστορια να ξεδωσεις μα καταλαβαινεις πως στην ιστορια σου υπαρχουν κ πολλα δικα σου φαουλ κ φυσικα καποιοι θα τα εντοπιζαν κ θα τα εκραζαν,λογικο κ επομενο δεν ειναι?
Ναι καποιοι ξεφυγαν-οπως ειπα κ στην αρχη,δεν εκτιμω καθολου να μπαινω κ να διαβαζω τετοιου ειδους χαρακτηρισμους,ειναι αντιαισθητικο-αλλα εντελει νομιζω ξεφυγαν επειδη δεν αντιληφθηκες τα λαθη σου ή δεν ηθελες να τα αντιληφθεις...οπως κ να χει δε δικαιολογω τετοιες συμπεριφορες αναρμοστες!
Κ στο ξαναλαεω εαν δε τα βγαζεις περα με 4 σκυλια-δεν ειναι κ λιγα-ψαξε βρες υπευθυνους ανθρωπους που θα τα αγαπανε κ θα τα φροντιζουν κ δωστα!
 






Ira73

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2013
197
3
τις τελευταιες μερες , μ αυτα που εχω διαβασει εδω μεσα , βεβαιωθηκα μας ψεκαζουν τελικα , δεν εξηγειται αλλιως
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22