Κακοήθεια στο συκώτι








l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Ευχαριστώ πολύ δεν τα έγραψα για να μου πείτε μπράβο μόνο για καποιους που μπορεί σε ένα μεγάλο σε ηλικία σκύλο ή βαριά άρρωστο να απογοητευτούν και να μην προσπαθήσουν άλλο ήθελα να πω ότι τίποτα δεν τελειώνει πριν τελειώσει.
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Την βοηθεια σας παρακαλώ. Επειδή τα έχω πάρει πολύ με τον κτηνίατρο τον γνωστό και ήθελα τις συμβουλές σας..Η Λούση πάλι έχει καταπέσει, και επειδή η συμπεριφορά του είναι το λιγότερο απαράδεκτη δεν θέλω να την πάω σ'αυτόν. Επειδή έχει πολλά θέματα σκέφτηκα να την πάω σε μία κλινική όπως η Πλακεντία, να μπορούν να ελέγξουν τα πάντα εκεί, δεν είναι για μετακινήσεις, χθες προσπάθησα να την πάω στον κτηνίατρο αρνήθηκε να σηκωθεί, κάνει λιγα βήματα και ξαπλώνει. Τις 3 τελευταίες μέρες έχει πέσει τόσο, πριν ήταν σε μιά νορμάλ φάση για τα προβλήματα υγείας που έχει. Ξέρει κανείς αν είναι καλή; Έχει κανείς πείρα από αυτούς;
 








l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Ε...τι ρωτάς τότε;
Εξαιρετική νομίζω είναι.
Μην ξεχάσεις να πάρεις λεφτά μαζί σου ε; Πολλά, κατά προτίμηση.
Ναι για την αφαίμαξη κάτι έχω ακούσει...
 
  • Like
Reactions: mareco


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Εχω ακούσει πολύ καλά λόγια, για μία κλινική στην Μεσογείων, στον Χολαργό, που όλο ξεχνάω πως λέγεται. Θα προσπαθήσω να το θυμηθώ.
Και παίζει και του Γέρακα.

Edit: Αυτή www.animalmedicalcenter.gr
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Εχω ακούσει πολύ καλά λόγια, για μία κλινική στην Μεσογείων, στον Χολαργό, που όλο ξεχνάω πως λέγεται. Θα προσπαθήσω να το θυμηθώ.
Και παίζει και του Γέρακα.
Την εχω δει αυτή που λες αλλά δεν θυμάμαι όνομα. αυτή του Γέρακα ποιά είναι; Είναι καλή;
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Το είδες το link που συμπλήρωσα στο προηγούμενο post ε;

Για το Κέντρο του Γέρακα, δεν έχω ακούσει κάτι άσχημο

www.kkg.gr

Δεν ρωτάς και την Αμαλία; Είχε πάει τον Αζορ.
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πας στο Λιαπή και να ζητήσεις και τη συμβολή του Ράλλη. Επίσης να ξέρεις, ότι η πρόταση που σου είχα κάνει παραμένει αν θες δεύτερη γνώμη. Και η δική μου η γιατρός με το Ράλλη έχει επαφή αλλά στο Λιαπή τα βλέπει ο Ράλλης τα περιστατικά. Οπότε βούτα τη και βουρ. Ναι εντάξει υπάρχει ένα κόστος βέβαια. Ο Λιαπής είναι φαρμακείο. Εννοείται πως ότι θες μου λες. Όλα καλά να πάνε ρε κορίτσι..
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πας στο Λιαπή και να ζητήσεις και τη συμβολή του Ράλλη. Επίσης να ξέρεις, ότι η πρόταση που σου είχα κάνει παραμένει αν θες δεύτερη γνώμη. Και η δική μου η γιατρός με το Ράλλη έχει επαφή αλλά στο Λιαπή τα βλέπει ο Ράλλης τα περιστατικά. Οπότε βούτα τη και βουρ. Ναι εντάξει υπάρχει ένα κόστος βέβαια. Ο Λιαπής είναι φαρμακείο. Εννοείται πως ότι θες μου λες. Όλα καλά να πάνε ρε κορίτσι..
Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση. Και το μαρέκο φυσικά!! Σας ευχαριστώ παιδιά.

Δεν πρόκειται για το συκώτι, με την καρδιά έχοουμε θέμα τώρα. Θα σας πω νέα.
 
  • Like
Reactions: spyv and mareco


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
αν είναι να σου προτείνει και η @sis για γιατρό σε θέματα τέτοια, που απ ότι ξέρω είναι ευχαριστημένη μήπως χρειαστείς μια γνώμη.
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli


vasilis_mike

Well-Known Member
19 Φεβρουαρίου 2016
1.681
3.903
ΑΘΗΝΑ
Να διακωμωδίσω λίγο την φάση (να με συγχωρήσετε), έτσι όπως τα διάβαζα μόνο καραμανλής και παπανδρέου λείπουν! :) :)
 
  • Like
Reactions: arrigo_corso


sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
Για καρδιολογικά προτείνω ανεπιφύλακτα τον κτηνίατρό μου Κυριάκο Αφεντουλίδη, 211 410 90 75 & 6974 608 029 (στην κλινική του Βλαχόπουλου Νέα Σμύρνη). Χίλιες ευχές στο κορίτσι σου, κι αν θέλεις οποιαδήποτε πληροφορία στείλε μήνυμα.
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Για καρδιολογικά προτείνω ανεπιφύλακτα τον κτηνίατρό μου Κυριάκο Αφεντουλίδη, 211 410 90 75 & 6974 608 029 (στην κλινική του Βλαχόπουλου Νέα Σμύρνη). Χίλιες ευχές στο κορίτσι σου, κι αν θέλεις οποιαδήποτε πληροφορία στείλε μήνυμα.
Eυχαριστώ πολύ!
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Να διακωμωδίσω λίγο την φάση (να με συγχωρήσετε), έτσι όπως τα διάβαζα μόνο καραμανλής και παπανδρέου λείπουν! :) :)
Συγνώμη, δεν κατάλαβα :)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU