Καλησπέρααα! (εκτροφεία λαμπραντόρ)




George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
ο σκύλος μπορεί να είναι και πρωταθλητής ευρώπης, το ερώτημα είναι η iokasti τι θα τον κάνει? :D
 




iokasti

Well-Known Member
9 Μαρτίου 2011
97
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ...!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ Κ ΘΑ ΜΙΛΑΜΕ Κ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΣΥΧΝΑ , ΜΙΑΣ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΜΠΩ Κ ΕΓΩ ΣΤΟ DOGΚΛΑΜΠ...!
 




iokasti

Well-Known Member
9 Μαρτίου 2011
97
0
αποφασισα ναι,αφου ξερω τι σκυλακι θελω οπως λεγαμε χθες ξερω απο που το περνω εχω διαβασει και αρκετα πραγματα για τη ρατσα σε θεματα συμπεριφορας αντιμετωπισης καθημερινοτητας κλπ θεωρω οτι με την αγαπη που θα του δωσω ολα θα πανε καλα..αλλωστε παντα υπαρχει μια πρωτη φορα..και ετσι γυρω στο πασχα θα εχω το μικρο μου κουταβο!και μαλιστα εχω βρει ενα καλο κτηνιατρο και θα αρχισω και τα ψωνια σιγα σιγα..επισης θα παω και μεχρι το εκτροφειο να το δω απο κοντα πριν το παρω να μιλησω και απο κοντα με τους ανθρωπους για να μου πουν περισσοτερα και να εχω μια καλη σχεση και επικοινωνια μαζι τους για οτι και αν χρειαστει..
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Πολύ ωραία!
Εύχομαι να πάνε όλα καλά, έχεις κάνει τα σωστά βήματα μέχρι εδώ, λογικά όλα θα πάνε καλά!
Περιμένουμε νέα και φωτογραφίες όταν με το καλό έρθει ο κούταβος!
 


iokasti

Well-Known Member
9 Μαρτίου 2011
97
0
σε ευχαριστω πολυ!εννοειται οτι θα βαλω φωτο να τον δειτε οπως και θα μιλαμε για τις πρωτες εντυπωσεις και την καθημερινοτητα μας με το νεο μελος της οικογενειας!!
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Και εγω πιστευω οτι εισαι και καλο δρομο.....με το καλο!!!Περιμενουμε νεα και εντυπωσεις και φωτο!!!
 


iokasti

Well-Known Member
9 Μαρτίου 2011
97
0
καλημερα φανη!σε ευχαριστω πολυ!!εσυ ποσο καιρο εχεις το σκυλακο σου?
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Καλημερα,6-7 μηνες!!!Την βρηκα στο δρομο,ηταν αδεσποτακι!!!Αλλα εκανα και εγω σχετικες ερευνες και περιμενα να μαζεψω λεφτα για να παρω κουταβακι αλλα με προλαβε η κυρια!!!
 






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.649
7.754
Με το καλό να τον πάρεις σπίτι σου, Berna αν και δεν θα πάρω LAB τελικά θα συμφωνήσω απόλυτα, εντελώς αντικειμενικά!!! :p
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.926
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95