Καλησπέρα και από μας! Διονυσία και Άμπυ




noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
πολυ μου αρεσει αυτη η μπλε αποχρωση που εχει η φωτο.
Ναι της προσδίδει ένα μυστήριο :cool: Ε ντάξει δεν είχαμε καλό φωτισμό, ήταν απόγευμα, δεν με ήθελαν τα άστρα :LOL: Επόμενη φορά θα φαίνονται οι φάτσες και ελπίζω να μην υπάρχει αυτό το μπλεδάκι :p
 
  • Like
Reactions: spyv






Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
καλες οι φωτο...αλλα χρωστας ενα βιντεο(με την αμπυ και τον γκαρφιλντ). Επισης..ωραιες πλατες τα σκυλουνια, αλλα βαλε και λιγο φατσα να χαζολογησουμε !!!!
 
  • Like
Reactions: noni_papa


noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
@Giannis_Rottie Ναι δεν το έχω ξεχάσει. Να βρω λίγο χρόνο να περάσω φωτό, βίντεο και λοιπά στον υπολογιστή και θα επιληφθώ άμεσα του θέματος με άφθονες φωτογραφίες ;)(y)
 






Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Ναι, να είναι ο καλά ο @Giannis_Rottie που μας πήγε μέχρι το Φλοίσβο και παίξαμε στο σκυλοπάρκο!
Είπε να αφήσει το σημάδι της η κοκόνα μου εκεί! :p

Αααα κανόνισε να μου την κάνει η Άμπυ φωνακλού!! αχαχαχαχα
Ούτε στο 10, ούτε στο 550 νομίζω θα μας βάλουν με το θεριό το ανήμερο. Ακόμα δεν έχουμε άλλο τρόπο..
 






Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
Ναι, να είναι ο καλά ο @Giannis_Rottie που μας πήγε μέχρι το Φλοίσβο και παίξαμε στο σκυλοπάρκο!
Είπε να αφήσει το σημάδι της η κοκόνα μου εκεί! :p
Τωρα δεν θελω να κανω καταχρηση του τοπικ της αμπυ, αλλα πρεπει να πω οτι η Νεφελη ειναι πολυ καλο πλασματακι, το ιδιο και οι κηδεμονες της. Τωρα που καναμε την αρχη και πηγαμε σε ενα σκυλοπαρκο, μπορουμε να παμε και στου Χολαργου που εχει και ωραια παιχνιδια μεσα. Να μας φερει και η Νονη την αμπυ να κανουμε λιγο σαματα!!!!! χαχαχα
 




Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Τωρα δεν θελω να κανω καταχρηση του τοπικ της αμπυ, αλλα πρεπει να πω οτι η Νεφελη ειναι πολυ καλο πλασματακι, το ιδιο και οι κηδεμονες της. Τωρα που καναμε την αρχη και πηγαμε σε ενα σκυλοπαρκο, μπορουμε να παμε και στου Χολαργου που εχει και ωραια παιχνιδια μεσα. Να μας φερει και η Νονη την αμπυ να κανουμε λιγο σαματα!!!!! χαχαχα
Eυχαριστούμε και οι τρεις για τα καλά σου λόγια! Και η Rottie είναι άψογο κορίτσι και της γεμίσαμε και το μέσο μεταφοράς της άσπρες τρίχες! :p
Τώρα που σας μαθαίνουμε σιγά σιγά, όποτε βολεύει, μέσα θα είμαστε για σκυλομαζέματα! :love:(y):cool:

(Άμπυ θα σου δώσω λιχουδιές για την κατάχρηση του ποστ σου, το υπόσχομαι! )
 
  • Like
Reactions: noni_papa




noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
Τωρα δεν θελω να κανω καταχρηση του τοπικ της αμπυ, αλλα πρεπει να πω οτι η Νεφελη ειναι πολυ καλο πλασματακι, το ιδιο και οι κηδεμονες της. Τωρα που καναμε την αρχη και πηγαμε σε ενα σκυλοπαρκο, μπορουμε να παμε και στου Χολαργου που εχει και ωραια παιχνιδια μεσα. Να μας φερει και η Νονη την αμπυ να κανουμε λιγο σαματα!!!!! χαχαχα
Κάντε όσες καταχρήσεις θετε :D. Εννοείται πως είμαι μέσα, εννοείται πως θα φέρω την αμπυ αλλά θα κάνουμε πολύ σαματά :p
 






ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
Σου ζητούσε να υιοθετήσετε αυτό το κλαδί;

Επίσης, έδεσε πολύ ωραία το σωμα της. Πόσα κιλά είναι τωρα;
 
  • Like
Reactions: noni_papa


noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
Σου ζητούσε να υιοθετήσετε αυτό το κλαδί;

Επίσης, έδεσε πολύ ωραία το σωμα της. Πόσα κιλά είναι τωρα;
Κατέληξε μέσα στο σπίτι για την ακρίβεια :p Από τότε το έχουμε για επαναφορά όταν παίζουμε.

Ναι έδεσε όντως ωραία :love: 34-35. Ήταν 36 αλλά είπα να την κατεβάσω λίγο
 
  • Like
Reactions: ioanna a


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.815
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf